Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie radzę wydać centa na Sztos 2

Byłem wczoraj z kumplem i nawet 0,7 Jacka ktore wypilismy na tym filmie nie pomoglo zeby sie zasmiac.

DNO!

dokładnie :gwizdanie:

Też byłem wczoraj na tym, a mieli taką fajną baze po Sztosie aby zrobic zajebistą kontynuacje :cool1:

Wlasnie na TVN leci Sztos jedynka :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: wieczór

to zobacze :good: myślałem jeszcze o filmie "w ciemności" podobno dobry też

nie polecam tego filmu. zostalem do konca filmu bo miejscowke mialem nie za dobra ze wzgledu na spoznienie sie... w innym przypadku wyszedlbym po 20 minutach... szkoda kasy..

Opublikowano

a kandyduje do OScara i Więckiewicz zagrał podobno bardzo dobrze :mysli:

Opublikowano

ale tu filmowo :gwizdanie:

To może i to przejdzie :kox:

Jest tu ktoś na na forum kto ogarnia pralki :decayed: To znaczy potrzebuje kupić jakąś pralko-suszarkę max do 2500zl Może ktoś ma jakieś takie urządzenie w domu i jest na tyle zadowolony żeby polecić konkretny model.

Opublikowano

Jest tu ktoś na na forum kto ogarnia pralki :decayed: To znaczy potrzebuje kupić jakąś pralko-suszarkę max do 2500zl Może ktoś ma jakieś takie urządzenie w domu i jest na tyle zadowolony żeby polecić konkretny model.

Zapytam się kolegi :decayed:

Opublikowano

ale tu filmowo :gwizdanie:

To może i to przejdzie :kox:

Jest tu ktoś na na forum kto ogarnia pralki :decayed: To znaczy potrzebuje kupić jakąś pralko-suszarkę max do 2500zl Może ktoś ma jakieś takie urządzenie w domu i jest na tyle zadowolony żeby polecić konkretny model.

widze ze przygotowania do godziny zero w toku :wink4:

Opublikowano

Ja mam od roku pralkę samsunga i jak na razie jest :kox: Mają w ofercie też pralko-suszarki ale tu się nie wypowiem :confused4:

Opublikowano

Ja mam od roku pralkę samsunga i jak na razie jest :kox: Mają w ofercie też pralko-suszarki ale tu się nie wypowiem :confused4:

faktycznie pomogłeś w temacie :decayed: myśle ze kazdy ma pralke jakąś tam pytanie kto używa pralko suszarki bo to nie kazdy posiada....

Opublikowano

Kumpel z media który tam pracuje na dziale AGD coś mi mówił kiedyś że taką chyba ma w domu, jutro się go zapytam :mysli:

Opublikowano

Ok dzięki za wszelaką pomoc :notworthy:

Wybór niby spory ale co mnie przeraża w tych pralko suszarkach ze przeważnie klasa energetyczna to C lub D

Tak przeglądam te wszystkie specyfikacje i aż w szoku jestem co potrafią nowe pralki :decayed: np i-dos w siemens-ie (prawie jak i-drive w BMW) :kox:

Opublikowano

powitac :hi:

Opublikowano

:hi:

przyłączamy się :mysli:

http://www.tvn24.pl/-1,1732314,0,1,protest-przeciw-drozyznie-tankowanie-bez-pospiechu,wiadomosc.html[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 08:29_________________________________________________Panowie szukam kogoś to się zajmuje pisaniem wniosków o dotację z UE

Opublikowano

ogladacie dzisiaj??

401601_345052855506097_212892398722144_1393232_1090925478_n.jpg

Opublikowano

Pierwsza osoba ktora bedzie marudzic przy dystrybutorze przede mna zginie

Opublikowano

:siema:

Jest temat na forum o tym proteście i kilka ekip się tam wybiera, ale pytanie co to da :mysli:

Opublikowano

Pierwsza osoba ktora bedzie marudzic przy dystrybutorze przede mna zginie

Zróbmy kontra protest, lejmy ich po dyńkach :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.