Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepsze jest pod koniec :shocked:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Najlepsze jest pod koniec :shocked:

dokładnie tak samo jak Ty na Armii Krajowej bądź na Tischnera :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dokładnie tak samo jak Ty na Armii Krajowej bądź na Tischnera :kox: :kox: :kox:

Ja to zrobiłem przynajmniej na miarę akcji z Hollywood jak to powiedział pan niebieski :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tutaj dzwon na dachu o którym wspominałem ( jak kobieta uczyła się jeździć co z tego wyszło widac na złaczonych fotkach heheheh ) stare dzieje :evil:

Oczywiście wywaliła w słupa :kox: a my mieliśmy spota na dachu :polew:

corolla2en.jpg

corolla3c.jpg

corollaa.jpg

Opublikowano

ciekawe ile z tych aut jest albo bedzie w polsce jako bezwypadkowe :polew:

:hi: BTW

Tutaj dzwon na dachu o którym wspominałem ( jak kobieta uczyła się jeździć co z tego wyszło widac na złaczonych fotkach heheheh ) stare dzieje :evil:

Oczywiście wywaliła w słupa :kox: a my mieliśmy spota na dachu :polew:

corolla2en.jpg

corolla3c.jpg

corollaa.jpg

Pamiętam :polew: :polew:

Opublikowano

a dlaczego sie nie da na dach GK wjechac?

Opublikowano

własnie dlatego :polew: :polew: zartuje :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a dlaczego sie nie da na dach GK wjechac?

robili najpierw remont nawierzchni :gwizdanie: i chyba ciągle trwa , chociaż czasem jest otwarty dach jak jest full ludzi

Opublikowano

Jest co wspominać :)

Opublikowano

http://www.wiocha.pl/407628

nie wiem czy było ale baska daje rade :decayed::polew:

Opublikowano
:hi: powitac z wieczora, b6 avant KR...MY to nie przypadkiem kolegi Wąskiego ? :mysli:
Opublikowano

http://www.wiocha.pl/407628

nie wiem czy było ale baska daje rade :decayed::polew:

Nie wiem czemu, ale mnie to babsko denerwuje...

Jest denna i pudruje się tematami, które już ktoś kiedyś przerabiał... A karnego kut.asa to lepiej żeby se na cycku walneła, a nie na cudzym aucie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: powitac z wieczora, b6 avant KR...MY to nie przypadkiem kolegi Wąskiego ? :mysli:

nie CY :naughty:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 20:23_________________________________________________

http://www.wiocha.pl/407628

nie wiem czy było ale baska daje rade :decayed::polew:

Nie wiem czemu, ale mnie to babsko denerwuje...

Jest denna i pudruje się tematami, które już ktoś kiedyś przerabiał... A karnego kut.asa to lepiej żeby se na cycku walneła, a nie na cudzym aucie :gwizdanie:

:polew:
Opublikowano

http://www.wiocha.pl/407628

nie wiem czy było ale baska daje rade :decayed::polew:

Nie wiem czemu, ale mnie to babsko denerwuje...

Jest denna i pudruje się tematami, które już ktoś kiedyś przerabiał... A karnego kut.asa to lepiej żeby se na cycku walneła, a nie na cudzym aucie :gwizdanie:

:polew: :polew: robi teraz kase z neta. :gwizdanie:

Opublikowano

:bry:

weź mi dwa :polew:

Nie wiem czemu, ale mnie to babsko denerwuje...

Jest denna i pudruje się tematami, które już ktoś kiedyś przerabiał... A karnego kut.asa to lepiej żeby se na cycku walneła, a nie na cudzym aucie :gwizdanie:

:good:

jest płytka, denna i tylko gówniarstwo później z takiego chamidła przykład bierze, bo to wzór z netu :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Lennox gdzies Ty był jak Cie nie było :gwizdanie: tylko nie mów że pracujesz :kox:

Opublikowano

Lennox gdzies Ty był jak Cie nie było :gwizdanie: tylko nie mów że pracujesz :kox:

no to nie mówię :kox:

Opublikowano

jest płytka, denna i tylko gówniarstwo później z takiego chamidła przykład bierze, bo to wzór z netu :rolleyes:

No jest, ale czasem dobrze trawi nie piardol kurewa :!: Czujesz to :!: :?: :!:

:polew::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.