Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paweł ilu tam sąsiadów masz? :decayed:

W uj za dużo :decayed: a jeszcze mi budują przed nosem nowe osiedle Avia i ma być 40 budynków :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Zobaczcie... http://www.budimex-nieruchomosci.pl/krakow-osiedle-avia/

Przy wjeździe na pas startowy postawili wielką reklamę i na środku pasa przy górce drugą, inwestycja nie mała...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo, tam już są jakies nowe bloki - to część tego osiedla ?

Opublikowano

Pablo, tam już są jakies nowe bloki - to część tego osiedla ?

jarko żadnych bloków jeszcze nie ma, wszystko jest rozkopane.

Tak to wygląda:

Kojarzysz tą biedronkę co miałem pod blokiem, wyburzyli ją i budują w tej chwili blok 8 piętrowy natomiast 5 metrów obok przed moim blokiem jak masz wielki obszar zieleni który się ciągnie do górki przy pasie startowym jest teraz cały ogrodzony i trwają wykopy, buldożery pracują 24h/h oświetlenie mają w nocy..

Druga część tego osiedla Avia będzie dalej jak były działki przy pasie, tam gdzie robimy zlot VAG i tam właśnie będzie masa postawionych budynków ciągnących się do głównej ulicy Stella Sawickiego także masakra cały widok mi zasłonią w stronę Dywizjonu 303.

Sąsiad ostatnio chodził i zbierał podpisy mieszkańców w sprawie sprzeciwu wybudowania drogi która ma łączyć moje osiedle z główną drogą Stella Sawickiego a przemierzać ma ona zaraz za moim blokiem po drugiej stronie jak masz pas zieleni za drzewami, to będzie chore :wallbash:

Czekam na starszego bo ma wrócić w tym roku ze stanów, sprzedajemy mieszkanie i budujemy się gdzieś na obrzeżach Krk bo tutaj będzie sajgon jak dojdzie kilkanaście tysięcy mieszkańców..

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

dzięki za spota wszystkim obecnym :kox:

dzięki wszystkim za spota a Miodziowi dziękuje za przysługe :good:

Cuberowi też ze potrzymał chwile płyn :decayed:

dzięki za spota wszystkim obecnym :kox:

dzięki wszystkim za spota a Miodziowi dziękuje za przysługe :good:

Cuberowi też ze potrzymał chwile płyn :decayed:

A ja????

Ja jezdzilem :)

Opublikowano

:slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Ciekawe tylko ile to kosztuje :blink: :blink: :blink: :blink:

:bry:

Opublikowano
  • Autor

Własnie dodtarla do mnie z ASO listwa/spoilerek z S4 do zderzaka w chormie na przód pod grill :kox: :kox: :kox:

Zaraz jade na montazyk :) Zdjecia pewnie jutro bo dziś juz za ciemno ;(

Opublikowano

Kiedyś pisałem o wypadku który widziałem w Krakowie na Piastowskiej. Tu link http://kontakt24.tvn.pl/artykul,-quot-dzwon-quot-w-krakowie,147187.html

Az się wtedy dziwiłem ze nikomu nic się nie stało bo auto było mocno skasowane. Teraz można je kupić na allegro :decayed:

http://otomoto.pl/audi-a4-a4-b7-2-0-tdi-uszkodzona-zarej-C22501824.html

Okazja jak nic :kox:

Opublikowano

Kiedyś pisałem o wypadku który widziałem w Krakowie na Piastowskiej. Tu link http://kontakt24.tvn.pl/artykul,-quot-dzwon-quot-w-krakowie,147187.html

Az się wtedy dziwiłem ze nikomu nic się nie stało bo auto było mocno skasowane. Teraz można je kupić na allegro :decayed:

http://otomoto.pl/audi-a4-a4-b7-2-0-tdi-uszkodzona-zarej-C22501824.html

Okazja jak nic :kox:

Kupujemy i na spocie wyrezamy :kox::decayed:

Patrzcie ile osób się przewinęło przez te lata w naszym wątku :evil:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=23938

Na samym dole wszyscy Ś.P. :decayed:

Opublikowano

Też wam się tnie ten filmik :mysli:

Opublikowano

Też wam się tnie ten filmik :mysli:

Nie :->

Opublikowano

Pablo, tam już są jakies nowe bloki - to część tego osiedla ?

jarko żadnych bloków jeszcze nie ma, wszystko jest rozkopane.

Pablo, do Ciebie się skręca w lewo a jak skręcisz w prawo to dojedziesz do bodajże dwóch nowych bloków...

Sąsiad ostatnio chodził i zbierał podpisy mieszkańców w sprawie sprzeciwu wybudowania drogi która ma łączyć moje osiedle z główną drogą Stella Sawickiego a przemierzać ma ona zaraz za moim blokiem po drugiej stronie jak masz pas zieleni za drzewami, to będzie chore :wallbash:

Społecznik :kox: Każdy by chciał wygody byle tylko nie kosztem własnego :gwizdanie:

Opublikowano

Nie :->

Już płynnie, musiałem się wylogować i szybko wrócić :decayed:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 21:21_________________________________________________

Pablo, do Ciebie się skręca w lewo a jak skręcisz w prawo to dojedziesz do bodajże dwóch nowych bloków...

Zgadza się :good: Przed skrętem do mnie w lewo na wprost jest ten wielki obszar, wszystko zagrodzone.

Czyli teraz sobie wyobraź że chcą zrobić główną drogę po drugiej stronie mojego bloku jak masz drzewa :decayed:

Opublikowano

ciekawe czy gdzie indziej tez ma taka fantazje :)

Opublikowano

mysle ze nie zasypuje gruszek w popiele :polew::naughty:

Opublikowano

mysle ze nie zasypuje gruszek w popiele :polew::naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

masakra, nie ma lipy :polew:

http://www.sadistic.pl/uliczna-sprzeczka-vt100081.htm

Opublikowano

ciekawe czy gdzie indziej tez ma taka fantazje :)

W sklepie spożywczym ? :decayed:

Opublikowano

ciekawe czy gdzie indziej tez ma taka fantazje :)

heh, moglbym robic za to lustro w szafie ;)

Opublikowano

Taka dyscyplina u nas by się przydała :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.