Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Do 14.00 ? Może jutro byśmy się jakoś spikneli :mysli:

hmmmm no jakoś tak

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oki, jak coś to będę dzwonił... Nie wiem ile z prezentacją Nam jutro zejdzie...

Opublikowano

10 to środek dnia, Ty młody nie potrzebujesz tyle snu , ja w Twoim wieku.......eh :decayed: dajesz Pablo do mnie :naughty:

Hmm a nie odwrotnie przypadkiem że starszym osobom wystarczy mniej h snu :naughty:

Moja babka teraz w styczniu zaczyna 100 lat, śpi średnio 6h i trzyma się jak by miała pół wieku mniej :decayed: :decayed:

Opublikowano

ale stary po zarwanej nocy dłużej dochodzi do siebie a młody regeneruje sie szybciej :wink4:

Opublikowano

ale stary po zarwanej nocy dłużej dochodzi do siebie a młody regeneruje sie szybciej :wink4:

No zgadza się :wink4:

W tej chwili jeszcze nie wiem co i jak Boseron, jak będę wiedział że dam radę to Ci napisze ale dzięki za zaproszenie :notworthy:

Opublikowano
:wink4:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 18:38_________________________________________________ugryźcie sie w d...e będzie więcej dla Nas :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Boseron nie gadaj tyle przez telefon :gwizdanie:

Opublikowano

Boseron nie gadaj tyle przez telefon :gwizdanie:

mam wykupiony abonament w Biedronce to se gadam :cool1:

dzięki za telefon :good:

Opublikowano
http://otomoto.pl/audi-coupe-C20745979.html - zobaczcie zdjecie szyberdachu - jaki solardach?! :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano

Dorobił sobie :cool1:

Opublikowano

juz jest dobrze :kox:

Opublikowano

Kutwa, ale wczoraj był długi dzień... Niedawno wstałem i... Zrobiłem sobie grilla na balkonie na obiad :kox:

Opublikowano

snieg :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-coupe-C20745979.html - zobaczcie zdjecie szyberdachu - jaki solardach?! :shocked: :shocked: :shocked:

jest se bajer nie :rolleyes:

za cztedy dychy też możesz taki se kupić z wtyczką do zaplaniczki przykleić na szybię a na tylną klapę "HYBRYDA"

snieg :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:sick3: no pół godziny rano szuflowałem od razu mi radość przeszła :heat:

Opublikowano
  • Autor

snieg daje rade ale k.... szkoda tylko ze jest go wiecej na mniej uczęszczanych drogach bo na głownych syf jak zawsze :sick3:

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-coupe-C20745979.html - zobaczcie zdjecie szyberdachu - jaki solardach?! :shocked: :shocked: :shocked:

a jednak szukasz :mysli:

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 10:21_________________________________________________

od czego mamy lotniska i parkingi przy centrach handlowych :naughty:

masakra: http://fakty.interia.pl/swiat/news/wlochy-panika-na-statku-ludzie-skakali-do-wody,1746411

dramat

Costa Concordia

ładny był

Opublikowano

Titanic 1912r, teraz podobna tragedia ale na mniejszą skalę w 2012r Costa Concordia :mysli:

W filmie 2012 też jest scena ze statkiem :gwizdanie:

Zbieg okoliczności :mysli:

:bry: dzień :hi:

Opublikowano

z zewnatrz podobny do tego ktorym plynelismy w wakacje:

Opublikowano

Cuber teraz mnie bierze na wymioty przez Ciebie co ześ mi to pokazał :sick3: :sick3: :sick3:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.