Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś ojeźziłęm sie po mieście doszlifowywując corse do perfekcji jezli wogóle takie autko można do takiego stanu doprowadzić , ale autostradą 130 śmigałem i nawet sie nie bałem :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziś ojeźziłęm sie po mieście doszlifowywując corse do perfekcji jezli wogóle takie autko można do takiego stanu doprowadzić , ale autostradą 130 śmigałem i nawet sie nie bałem :polew:

To oglądnij to lepiej :decayed:

Super babcia w super maluchu

Opublikowano

Pablo zawsze jakiś sposób znajdzie żeby tylko tu coś skopiować :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dziś ojeźziłęm sie po mieście doszlifowywując corse do perfekcji jezli wogóle takie autko można do takiego stanu doprowadzić , ale autostradą 130 śmigałem i nawet sie nie bałem :polew:

To oglądnij to lepiej :decayed:

Super babcia w super maluchu

co w tym dziwnego :gwizdanie:
Opublikowano

No raczej zwykły malczan tyle nie pojedzie :gwizdanie:

Opublikowano

Ile ?

Opublikowano

Ile ?

136km/h na prostej nie z górki.

Sam miałem taką czerwoną strzałę i przy 110km/h nieźle kierą trzepało :kox:

Z górki poszedł 140km/h :decayed:

Opublikowano

Może z wiatrem jechał :gwizdanie:

Opublikowano

Ja mialem bisa i zamykal licznik

Opublikowano

Ja mialem bisa i zamykal licznik

Ja miałem zwykłego z silnikiem zrobionym i tez mi szedł spokojnie koło 140 na prostej

Opublikowano

Ja mialem bisa i zamykal licznik

Ja miałem zwykłego z silnikiem zrobionym i tez mi szedł spokojnie koło 140 na prostej

To jeszcze się na zlot zapiszcie i będzie komplecik :cool1:

Opublikowano

Panowie chętni na piątkowe granie wieczorne + :drunk: u mnie w domku pisać kto chętny jak bedzie min 5 osób to organizuje jak mniej to lipa odpuszczamy musze wiedzieć do jutra wieczorem najpóźniej :wink4:

sobota odpada bo pracuje na noc. :confused4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 00:52_________________________________________________moze być PW jak sie wstydzicie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Boseron wymyśl inny termin :gwizdanie:

Opublikowano

Ja nie wiem jeszcze, to chorowanie już mnie dobija... A załatwień teraz tyle i kasy trza na to wszystko a sił do pracy k**wa brak :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Ja w Piatek odpadam mam impreze , ale Sobota lub inny dzień ,dlaczego nie :naughty:

Opublikowano

Boseron wymyśl inny termin :gwizdanie:

jak dla mnie to moze być czwartek po spocie jeszcze ale pewnie większośc w piątek do pracy idzie ja mam wolne dlatego zaproponowałem piątek, jak w tym tygodniu nie wypali to spokojnie wymyśli sie coś w przyszłym tyg, zobaczymy ile bedzie chętnych

chciałbym zeby granie w Fifke weszło do stałego repertuaru imprez bo w realu idzie nam nieco gorzej :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No nic moze sie coś wymysli jeszcze w inny dzien , Piatek odpadau mnie :wink4:

Opublikowano

oki

Opublikowano

Ja za to w czwartek na pewno nie dam rady, w piątek o 8 rano mam montaż i nie mogę sie spóźnić bo z terminami jest lipa...

Jeżeli już to w piątkowy wieczór może być, a może lepiej sobota wieczór :mysli:

Opublikowano

Ja za to w czwartek na pewno nie dam rady, w piątek o 8 rano mam montaż i nie mogę sie spóźnić bo z terminami jest lipa...

Jeżeli już to w piątkowy wieczór może być, a może lepiej sobota wieczór :mysli:

pisałem ze w sobote ide do pracy na noc :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.