Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

KERCZI TYLKO PLAZMA , nie słuchaj pseudo fachowców z marketów :decayed:

Tak jest jarko :good: Oni tylko wciskają shity które zalegają im pół roku lub więcej i chcą sprzedać tzw. "Pułkowniki" :decayed:

Wiem Pablo, dlatego tak a nie inaczej napisałem :naughty:

IMHO najlepszym wyborem byłby telewizor SONY Bravia. Ale to tak jak z operatorami - jeden woli Pleja, inny Plusa a jeszcze inny Orange :gwizdanie:

Właśnie nie. Nie ważne jaka firma, najważniejsze żeby to PLAZMA była :naughty:

Karol, jak się zdecydujesz na jakiś konkretny model szajsunga to daj znać - kumpel robi w ich serwisie to sie dopytam czy to jakiś nie przypadkiem awaryjny model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Patrzcie szybko w stronę rynku gł. ładnie napierniczają petardami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancie bede chcial kupic tv 50cali - wybor padl na SAMSUNGA - teraz prosba o opinie/podpowiedz

Dlaczego akurat na Samsunga :mysli: :?: Przecież Samsung ma kiepskie głośniki, kiepski kontrast i jasność (no chyba że wysokie modele ale ich cena to też wysoka półka). IMHO najlepszym wyborem byłby telewizor SONY Bravia. Ale to tak jak z operatorami - jeden woli Pleja, inny Plusa a jeszcze inny Orange :gwizdanie:

z Bravia to sprawa jest taka, ze trzeba ogladac konkretny egzemplarz bo bardzo roznie wypada podswietlenie matrycy. wiadomo, w kazdym LCD/LED/OLED podsietlenie nie bedzie identyczne jednak w przypadku Bravii te roznice bywaja znaczne. dlatego Sony trzeba kupowac osobiscie i od razu w sklepie go sprawdzac - a nie przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Bravia to sprawa jest taka, ze trzeba ogladac konkretny egzemplarz bo bardzo roznie wypada podswietlenie matrycy. wiadomo, w kazdym LCD/LED/OLED podsietlenie nie bedzie identyczne jednak w przypadku Bravii te roznice bywaja znaczne. dlatego Sony trzeba kupowac osobiscie i od razu w sklepie go sprawdzac - a nie przez internet.

Ja moją Bravie zanim kupiłem dobrze przetestowałem w domu, pod kątem PS3, filmów Blue Ray itd, jestem bardzo zadowolony, model 2009/2010 a do dziś przebija nowsze modele tego segmentu pod względem jakości obrazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI TYLKO PLAZMA , nie słuchaj pseudo fachowców z marketów :decayed:

:good: :good: :good:

Właśnie nie. Nie ważne jaka firma, najważniejsze żeby to PLAZMA była :naughty:

Tu się nie zgadzam. Tylko Panasonic, żaden Samsung i reszta...

Sam mam Plazmę Panasonica 50" model z 2008 roku i jest w ch.j lepsza od LCD, LED wszystkich znajomych. Tylko warunek - musi być to jeden z wyższych modeli.

Jeśli chodzi o PS3 nie odczujesz różnicy w jakości obrazu (+ dla plazmy że nie smuży jak coś się szybko zmieni na ekranie).

Jeśli chodzi o BR (FullHD) również nie odczujesz różnicy.

Jeśli chodzi o TV w SD to odczujesz i to znacznie na korzyść dla plazmy.

Ostatnio też kupowałem kumplowi plazmę TX-P42VT30E - obraz mnie powalił...

Jak chcesz oglądnąć jakość obrazu to zapraszam do mnie :hi:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 20:54_________________________________________________Aaaaaa... i Panasonic teraz do końca stycznia bodajże przedłuża gwarancje za friko do 5 lat :)[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 20:56_________________________________________________Polecam ten model: TX-P50VT30E - naprawdę urywa d*pę! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancie bede chcial kupic tv 50cali - wybor padl na SAMSUNGA - teraz prosba o opinie/podpowiedz

co kupic?

PLAZME?

LCD?

LED?

ktore modele?

do czego bedzie służył??

PLAYSTATION

TV Z UPC

INTERNET (IPLA, TVNPLAYER ITP.)

Bądź we Czwartek na spocie to Ci wszystko powiem co i jak bo nie chce mi się na całą stronę pisać :decayed:

Są podobne tematy w dziale multimedia.

Pablo expercie od Wszystkiego , trzeba było odrazu napisac ze Plazmę :gwizdanie:

Mam w domu i Plazmę i LED-a i jednak Plazma wygrywa

LED nie bardzo sobie jest w stanie poradzić z gorszym obrazem z cyfry i dosłownie nie da się tego oglądać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Panasonic

ja też tak myślę

czarny kolor i dobry kontrast to tylko plazma potrafi zapewnić.

Fakt że ciągnię więcej prądu się grzeje i w niektórych modelach wiatraczki od chłodzenia trochę szumią (ponoć nocą może to wkur....ać) ale jakość obrazu jest git. Ja mam szajsunga LCD-a kiedyś ponoć wyższa półka to była ale w porównaniu do teścia jeszcze starszej plazmy to mój wysiada zwłaszcza jak oglądasz coś w gorszej jakości np nasze polskie filmy to jak się szybko obraz zmienia to nie ma ostrości a na tej plazmie :good:. Generalnie jeszcze chyba dużo wody upłynie zanim technologicznie ekrany ciekłokrystalicznie dorównają wyładowczym :confused4: jak Ci kabli nie upali to bym brał plazmę zawsze można trochę zimą przyoszczędzić na opale :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lennox, panasonic to bardzo dobra firma a już szczególnie topowe modele na technologii toshiby dają naprawdę radę i mało kto może z nimi konkurować. Widziałem jednak też tańsze plazmy i jak nie masz furmanki kasy to i zwykły lg czy samsung również da radę. Jak kupujesz tv na lata to oczywiście panas, jak Ci to z lekka zwisa to tylko plazma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lennox, panasonic to bardzo dobra firma a już szczególnie topowe modele na technologii toshiby dają naprawdę radę i mało kto może z nimi konkurować. Widziałem jednak też tańsze plazmy i jak nie masz furmanki kasy to i zwykły lg czy samsung również da radę. Jak kupujesz tv na lata to oczywiście panas, jak Ci to z lekka zwisa to tylko plazma :wink4:

Nie wiem, może za mało widziałem plazm innych firm, ale te które widziałem to porażka.

BTW, nie wiem skąd masz takie informacje o technologi plazm Panasonica że pochodzi od Toshiby.

Nic bardziej mylnego - Panasonic miał swoja tech a nową Kuro przejął od Pioniera - de facto najbardziej wypasionych TV na tamten czas. Do tego czasu Panas nie mógł się powstydzić niczego, a z technologią Pionierka to już naprawdę mega za***iste TV robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiałem się czy dobrze pamiętałem hehe Panas oczywiście pionka przejmował, a pionek miał wypaśne plazmy kuro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio szukałem telewizora dla znajomej i nie wiem dlaczego ale w kazdym sklepie polecali Toshibe Leda , twierdzili ze ma najlepszą matryce i powiem szczerze ze obraz faktycznie był bardzo ładny

aha Karol jak bedziesz kupował to weź pod uwage jeden szczegół ważny.......

w Samsungu masz błyszczacą matryce i jezeli Tv ustawisz na przeciwko okna to bedzie odbijać światło i odbija tez bardzo lampy :thumbdown: wiem co mówie bo mam, natomiast szukaj kazdego z matowa matrycą mozesz wtedy ustawić jak chcesz Tv i jest lux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio szukałem telewizora dla znajomej i nie wiem dlaczego ale w kazdym sklepie polecali Toshibe Leda , twierdzili ze ma najlepszą matryce i powiem szczerze ze obraz faktycznie był bardzo ładny

1. Może akurat mieli targety do zrobienia na Toshibę

2. Mój brat kupił wypasionego LCD Sharpa Aquosa 52" - najlepszego na rynku w 2008 roku - XL2E bodajże. Wszyscy mu polecali i kupił, rzeczywiście ładny obraz, ale w porównaniu do mojego Panasa to jedyne co ma lepsze to pilota :) obszytego skórą albo czymś podobnym... :)

aha Karol jak bedziesz kupował to weź pod uwage jeden szczegół ważny.......

w Samsungu masz błyszczacą matryce i jezeli Tv ustawisz na przeciwko okna to bedzie odbijać światło i odbija tez bardzo lampy :thumbdown: wiem co mówie bo mam, natomiast szukaj kazdego z matowa matrycą mozesz wtedy ustawić jak chcesz Tv i jest lux.

True. To ważna rzecz. Jeśli bardzo nasłoneczniony pokój to z Plazmami już tak łatwo nie będzie, ale to trzeba sprawdzić organoleptycznie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może za mało widziałem plazm innych firm, ale te które widziałem to porażka.

Ot pierwszy z brzegu przyklad, tania plazma Cubra a obraz naprawdę bardzo fajny.

Nie widziałem słabej plazmy, ale to zapewne ja mało widziałem :) Ciekawe czy Przemka plazma to jakiś z górnej półki produkt bo obraz również miała fajowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ale dyskusję dziś utworzyłem :decayed:

Ty ? Przecież to Karol o tv zapytał :mysli:

1325622915_by_Sadek1992.jpg?1325664037

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ? Przecież to Karol o tv zapytał :mysli:

Miałem na myśli wcześniejszy temat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to Przemian nie ma tej 50 tki Leda :blink: tylko plazme ? :mysli:

Jarko ja widziałem słabą plazme jak chciałem kupić duży TV to była w media plazma 50 cali za 2 tys zł. :shocked: ale jak gość puścił na niej obraz to kupiłem co innego bo strasznie rozmywała obraz i nienaturalne kolory, fakt bez ustawien pod siebie, gośc z obsługi powiedział ze jak chce miec duzy ekran ale bez rewelacji to zebym ją kupił a jak chce lepszy obraz to lepiej wziąść mniejszy a lepszy i tak tez zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, przecież napisałem że mało widziałem :naughty:

Przemek do mnie mówił że ma plazmę, a co ma naprawdę :rolleyes: nie świeciło to jak led :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt :cool: mało widziałeś, zwłaszcza w kuchni mrużyłeś oczka :naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 23:20_________________________________________________Panowie ! moze powtórka z rozrywki..... :naughty:

w piątek mam wolny wieczór i zapraszam do siebie na Game's night :kox:

Moja ma zapowiedziane ze jedzie do mamusi tak ze przemyśleć temat prosze, a obgadamy to na spocie czwartkowym co Wy na to :mysli:

dobra uciekam pograć w COD3 :kox: jakoś bardziej mi sie podoba od BF3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, ale przynajmniej filmików nie musiałem kręcić :naughty:

A komentarz Twój w trakcie filmowania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...