Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Gracze :)

Miodzio, mialem telefon w kurtce i zobaczylem dopiero kolo 1

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany na paśmie DTV wsadzili kilka nowych programów między innymi POLO TV jakie mófie fam bity idą :banan2:

... mój ulubiony kanał ........własnei Polo Tv szło heheheh

no ja se myślę :naughty:

Opublikowano
:siema: Fifowcy i reszta :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Bry wszystkim,

wreszcie jakaś pogoda pozwalająca na umycie audicy i posprzątanie środka :kox:

ps. Kerczi to wieczorkiem modzimy ?

Opublikowano

:hi:

Panowie poszukuję B5 ropnioka dla kolegi po lift najlepiej w jakiejś dobrej cenie :decayed:.

Opublikowano
<Blade> czajcie akcje kumpel mi gadal ze sie zjarali i w nocy wsiedli w auto i pojechali w miasto trafili na rondo i se tak w kolko jezdzili do czasu az ktorys z nich wpadl na pomysl zeby do tylu na tym rondzie pojezdzic wiec wsteczny i heja do tylu i nagle jebbb przyjebali w kogos cali w strachu nawet z auta nie wychodzili kapy przyjechaly i podeszly do tego kolesia w ktorego przywalili(kpapacze) cos tam probili i podszedl kapacz do nich i puka w szybke otwieraja szybe a policiant z chaslem "nie bojcie sie chlopcy ten co w was przywalil mial 2 promile alkocholu w wydychanym powietrzu i jeszcze twierdzil ze jechaliscie na wstecznym"

:decayed:

Opublikowano

:siema:

ps. Kerczi to wieczorkiem modzimy ?

Oklejacie słupki?

Panowie poszukuję B5 ropnioka dla kolegi po lift najlepiej w jakiejś dobrej cenie :decayed:.

Me.how ma do sprzedania b5, ale ceny nie znam. Coś koło 8kzł... Zieleń butelkowa. :decayed:

<Blade> czajcie akcje kumpel mi gadal ze sie zjarali i w nocy wsiedli w auto i pojechali w miasto trafili na rondo i se tak w kolko jezdzili do czasu az ktorys z nich wpadl na pomysl zeby do tylu na tym rondzie pojezdzic wiec wsteczny i heja do tylu i nagle jebbb przyjebali w kogos cali w strachu nawet z auta nie wychodzili kapy przyjechaly i podeszly do tego kolesia w ktorego przywalili(kpapacze) cos tam probili i podszedl kapacz do nich i puka w szybke otwieraja szybe a policiant z chaslem "nie bojcie sie chlopcy ten co w was przywalil mial 2 promile alkocholu w wydychanym powietrzu i jeszcze twierdzil ze jechaliscie na wstecznym"

:decayed:

Jarko masz pozwolenie od Pablo na wklejanie tego co już było na forum? :naughty:

Opublikowano

Haha, przeczytałeś już całe forum ? :naughty:

Opublikowano

Haha, przeczytałeś już całe forum ? :naughty:

prawie :naughty:

ale motyw przedni więc go pamiętałem :)

Opublikowano

:hi:

dobra ta historyjka :polew: tez bym nie uwierzył :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Historia mega :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

cóż tak spokojnie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

eeee tam spokojnie :decayed:

Opublikowano

No to Panowie miłego wieczoru wszystkim życzę :hi:

Ja udaje się do kuzyna na spożywanie drineczka :drunk::decayed:

A co do naszego czwartkowego spotkania - wódeczka, fifa 12 - to na myśl mi przyszło takie powiedzenie:

Faceci całe życie są dziećmi, tylko w zależności od wieku zmieniają się zabawki :naughty:

Opublikowano

!

:kox: :kox: :kox:

Ale bez kasku to go podziwiam :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo :gwizdanie: obiecywałeś :thumbdown:

Opublikowano

Pablo :gwizdanie: obiecywałeś :thumbdown:

Są wyjątki :polew::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.