Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, nikt nie wyłapał do tej pory :disgust: Na projekt jak patrzę to wrzesień jest walnięty, a według tego był druk także pewnie cały nakład jest walnięty... f*ck :angry:

Po to dzwoniłeś ? Spałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Heh, nikt nie wyłapał do tej pory :disgust: Na projekt jak patrzę to wrzesień jest walnięty, a według tego był druk także pewnie cały nakład jest walnięty... f*ck :angry:

Po to dzwoniłeś ? Spałem...

Właśnie po to dzwoniłem. Przepraszam, nie chciałem przeszkadzać :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, spoko - nic się nie stało. k**wa, znowu mnie choroba rozkłada :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, spoko - nic się nie stało. ku***, znowu mnie choroba rozkłada :wallbash:

Znam dobry lek - przypalić trochę cukru, łyżka masełka, ćwiartka vódki, wszystko ciągle podgrzewać, pić póki ciepłe czy tam bardzo ciepłe i iść zaraz spać. Zabrać ze sobą dwie piżamy na przebranie przez noc, rano cieszyć się zdrowiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam dobry lek - przypalić trochę cukru, łyżka masełka, ćwiartka vódki, wszystko ciągle podgrzewać, pić póki ciepłe czy tam bardzo ciepłe i iść zaraz spać. Zabrać ze sobą dwie piżamy na przebranie przez noc, rano cieszyć się zdrowiem :naughty:

Góralska metoda :mysli::decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 23:06_________________________________________________

Po to dzwoniłeś ? Spałem...

Ja też dzwoniłem, nie wiedziałem że śpisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa teraz widzę że dzwoniłeś :)

Nie, spoko - nic się nie stało. ku***, znowu mnie choroba rozkłada :wallbash:

Znam dobry lek - przypalić trochę cukru, łyżka masełka, ćwiartka vódki, wszystko ciągle podgrzewać, pić póki ciepłe czy tam bardzo ciepłe i iść zaraz spać. Zabrać ze sobą dwie piżamy na przebranie przez noc, rano cieszyć się zdrowiem :naughty:

Wódka zapewne jakaś się znajdzie, trza będzie przetestować :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wariaty wśród nas na forum :D:kox:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 23:38_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=237552.30

Dajecie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko... Powiedz mi czy wszystkie kalendarze mają źle rozpisane dnie miesiąca (wrzesień 2012) czy tylko mój?? Bo okazuje się że sierpień kończy się w piątek a wrzesień rozpoczyna we czwartek (a powinien w sobote) :mysli:

A tak na marginesie dobry wieczór i dobranoc.

:hi: i :hi:

a tak na marginesie to nie tylko żle sie zaczyna ale mnie w szkole uczyli ze wrzesień ma 30 a nie 31 dni :gwizdanie:

Jarko coś Ty to robił jak miałeś 2 % w żyle ? :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja robiłem projekt :gwizdanie: Poza tym jakie ma znaczenie ilość dni skoro wiadomo że jest źle miesiąc wypisany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja robiłem projekt :gwizdanie: Poza tym jakie ma znaczenie ilość dni skoro wiadomo że jest źle miesiąc wypisany...

ano w tym wypadku ma i to nawet na plus bo dzięki temu ze wrzesień ma 31 dni październik zaczyna sie tak jak ma być i dalej jest juz ok :wink4: gdyby jednego dnia brakowało to dalej by sie nie zeszło jak by miało iść według dni po koleji :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to jest wrzesień walnięty i tyle. Wkurza mnie to strasznie bo to jest tak jak się szybko coś robi...

Reniu sie pomylił, ja nie dopatrzyłem i w drukarni gdzie wszystko sprawdzali i poprawiali też nie zauważyli :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym to reklamował, tylko pytanie czy zasadna jest reklamacja kto to projektował i ustawiał do druku.... [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 00:57_________________________________________________czyli co cena przez pół i moze wisieć na ścianie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym to reklamował, tylko pytanie czy zasadna jest reklamacja kto to projektował i ustawiał do druku....

Ale co zareklamujesz jak jest zgodne z projektem...

Nasz projekt, Nasz błąd, Nasza strata...

czyli co cena przez pół i moze wisieć na ścianie :decayed:

Niom. Co roku dokładam do kalendarzy to i teraz dołożę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co poradzisz... Nie ma chętnych, w tym roku również nie było jak pytałem...

A ktoś za to zapłacić musi... W tym roku jest szansa że pierwszy raz coś zostanie z tego kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :hi:

Ci co grają niech nie zapomną o dzisiejszym meczyku :gwizdanie:

Ja dzis jako kibic, po wczorajszej piłce chyba wiązadło w kolanie naderwałem ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...