Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sorrry :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Opublikowano

:good::polew: ja bym był martwy :naughty:
Opublikowano

Haha ja bym się chyba zaczął śmiać :kox:

Opublikowano

a ja bym zadzwonił :decayed:

Opublikowano

:hi:

Panowie przed nowym rokiem pytałem o wymianę oleju w KRK. W ASO niestety trzeba było umówić się na termin który mi nie odpowiadał. Jako że olej wymagał natychmiastowej wymiany korzystając z podpowiedzi Boserona podjechałem do Norauto na Zakopiańskiej. Fakt wymienili na poczekaniu ale jakoś i cena usługi :wallbash: :wallbash: Jak można spier... takie coś. Nie wiem jak to powinno być ale zawsze przy wymianie najpierw spuszczany był olej z silnika potem czyszczenie(wysysanie resztek) i wymiana filtra na nowy. Pan w Norauto odkręcił filtr przed spuszczeniem oleju z silnika i wsadził nowy wkład do starego oleju. Jako że olej był gęsty a filtr nie wchłaniał go szybko olej wylał się oblewając silnik :wallbash::bicz: (teraz wygląda jakby silnik miał z 300k przebiegu ;( Ogólnie to wszystko było w tym starym oleju ujeb... nawet tylna klamka w drzwiach nie wspominając klapy bagażnika i tego że przekręcając kluczyk w stacyjce też się nim ubrudziłem. Na koniec skasowali mnie prawie jak ASO 50zl Ogólnie OMIJAĆ TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!! Nigdy więcej

Opublikowano

Dramat i zapłaciłeś widząc to wszystko :mysli: [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 14:14_________________________________________________

a ja bym zadzwonił :decayed:

gdzie :mysli:
Opublikowano

Dramat i zapłaciłeś widząc to wszystko :mysli: [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 14:14_________________________________________________

a ja bym zadzwonił :decayed:

gdzie :mysli:

Zapłaciłem niestety wcześniejszej :confused4:

Opublikowano

miodzio mogłeś od razu zrobić tam rozpierduchę i zawołać kierownika, chore jest to co napisałeś :wallbash:

gdzie :mysli:

Do tej blondi "call me :wink4:" :polew:

Opublikowano

miodzio mogłeś od razu zrobić tam rozpierduchę i zawołać kierownika, chore jest to co napisałeś :wallbash:

gdzie :mysli:

Do tej blondi "call me :wink4:" :polew:

:good: dokładnie

Opublikowano

miodzio mogłeś od razu zrobić tam rozpierduchę i zawołać kierownika, chore jest to co napisałeś :wallbash:

gdzie :mysli:

Do tej blondi "call me :wink4:" :polew:

:good: dokładnie

NO CO Ty :no:

Opublikowano
  • Autor

Miodzio to Nie Norauto tylko Vaufert czy jak to sie tam pisze :gwizdanie:

Opublikowano

Miodzio to Nie Norauto tylko Vaufert czy jak to sie tam pisze :gwizdanie:

Zgadza się, jak był na Zakopiańskiej obok cerfa to jest Feu Vert a drugi mają w NH, Norauto jest tylko jedno obok Obi/Krokus na Bora.

Opublikowano

miodzio mogłeś od razu zrobić tam rozpierduchę i zawołać kierownika, chore jest to co napisałeś :wallbash:

gdzie :mysli:

Do tej blondi "call me :wink4:" :polew:

:good: dokładnie

NO CO Ty :no:

zartujesz :mysli:

Opublikowano

:hi: Witam Panów :hi:

To co z jutrzejszym dniem?? Gdzie się umawiamy?? Ma ktoś jakieś propozycje??

Oglądacie Turniej Czterech Skoczni?? Stoch po pierwszej serii jest liderem!! Skok miał fantastyczny :kox:

Opublikowano

Miodzio to Nie Norauto tylko Vaufert czy jak to sie tam pisze :gwizdanie:

A dokładnie pomyliło mi się :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Transit ale tylko po pierwszej serii :gwizdanie:

Opublikowano

Pancie....

Auto oczywiscie ma skrzynie Multitronic a nie S-tronic.

http://otomoto.pl/audi-a3-sportback-2-0t-s-tronic-full-C22218565.html

Karolesku :mysli: jak się nie mylę to w tych A3 nie było Multitronica (multi chodzi tylko w silnika wzdłużnych). Tam dawali DSG a audi na to wołało S-tronic coś taki zestaw jak u twojej niuni w EOS-ie :wink4:

fajny zestaw

Opublikowano

Siema powiedzcie mi gdzie w krk moge kupic koncówki do przewodów hamulcowych?Tylko chodzi o to ze to sa USA i sa w calach :kwasny: moze jest jakis sklep z czesciami do amerykanców.??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.