Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Jak spot będzie w piz*zie hat to odpadam bo mnie wstyd było ostatnio :embarrassed:

grucha chciał wyjadać z tależy po innych pustych stolikach transit chciał bić kelnera Pablo obstawił tależ komórkami jak sztućcami co by mu żaden klijent nie umknął gdy będzie zajęty wkładaniem do ust.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

może się gdzieś poślizgamy jak dalej będzie padać śnieg :mysli: jakie plany, propozyszyn :kox:[br]

Pablo , znowu na prostej bedziesz próbował zacignąć ręczny przy prostej kierownicy i mówić ze k.... nie idzie bokiem coś moje audi :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Teraz będzie wszystko pod kontrolą :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:37_________________________________________________

Jak spot będzie w piz*zie hat to odpadam bo mnie wstyd było ostatnio :embarrassed:

grucha chciał wyjadać z tależy po innych pustych stolikach transit chciał bić kelnera Pablo obstawił tależ komórkami jak sztućcami co by mu żaden klijent nie umknął gdy będzie zajęty wkładaniem do ust.......

j**any :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot mysle ze normalnie w GK a potem pomyślimy co by moze gdzies skoczyć na slizganko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spot będzie w piz*zie hat to odpadam bo mnie wstyd było ostatnio :embarrassed:

grucha chciał wyjadać z tależy po innych pustych stolikach transit chciał bić kelnera Pablo obstawił tależ komórkami jak sztućcami co by mu żaden klijent nie umknął gdy będzie zajęty wkładaniem do ust.......

:facepalm::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Jak dobrze pojdzie to kolo 20 powinienem zawitac na spota, wkoncu.. :gwizdanie: zobaczyc krakowskie mordy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Jak dobrze pojdzie to kolo 20 powinienem zawitac na spota, wkoncu.. :gwizdanie: zobaczyc krakowskie mordy :decayed:

:lol1:

Weź vaga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem troszkę po miescie i Continental Coni Winter Contact TS830 jest najgorsza oponą na jakieś do tej pory jeździłem :shocked::wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem troszkę po miescie i Continental Coni Winter Contact TS830 jest najgorsza oponą na jakieś do tej pory jeździłem :shocked::wallbash: :wallbash: :wallbash:

W takim razie musi być za***iście ślisko, bo ja na nófffkach Nokianach też widzę cały czas świecące ESP :mysli:

Możliwe że nasze gumy się aż tak ślizgają bez przyczyny...? Fanti mówił z tego co pamiętam, że Conti to najlepsza guma :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem troszkę po miescie i Continental Coni Winter Contact TS830 jest najgorsza oponą na jakieś do tej pory jeździłem :shocked::wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja w zeszlym roku mialem te oponki, nowki 16/55/205 i szczerze mowiac bylem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich info continental jest kipska opcja na zime.Od wielu osób to juz slyszalem i cos w tym musi byc,osobiscie nie mialem okazji jezdzic na conti :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jeździłem na Michelinach i był :kox: Wiec wiem napewno co kupię w przyszłym sezonie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jeździłem na Michelinach i był :kox: Wiec wiem napewno co kupię w przyszłym sezonie :decayed:

Ja od dwóch lat na Michelinach i jest naprawdę :good: a co do conti.... mam w drugim aucie i jest :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jeździłem na Michelinach i był :kox: Wiec wiem napewno co kupię w przyszłym sezonie :decayed:

Tata ma w swojej B4 Micheliny i calkiem wporzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conti ( te co mam ) do latania bokami sa idealne ale do hamowania to juz nie jest za wesoło hehehe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conti ( te co mam ) do latania bokami sa idealne ale do hamowania to juz nie jest za wesoło hehehe :kox:

To może dzisiaj gdzieś podjedziemy i pokażesz jak to lata bokiem :decayed:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 16:51_________________________________________________Selgros :?: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo dam Tobie i Ty pokażesz Nam na co Cie stać :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko napiszcie ile macie mm na tych swoich oponkach :cool1: bo jak poniżej 6 to raczej nie ma co wymagać. Ja miałem i misieliny i conti (3D) i te i te były ok jak dla mnie. Kupy w gaciach nie miałem nigdy :shocked: na na widok nagle zapalonych świateł stop w aucie przedemną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo dam Tobie i Ty pokażesz Nam na co Cie stać :kox: :kox: :kox:

No problem :decayed:

W sumie u nas na pasie teraz są dobre warunki, dostałem info że nieźle tam śmigają :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko napiszcie ile macie mm na tych swoich oponkach :cool1: bo jak poniżej 6 to raczej nie ma co wymagać. Ja miałem i misieliny i conti (3D) i te i te były ok jak dla mnie. Kupy w gaciach nie miałem nigdy :shocked: na na widok nagle zapalonych świateł stop w aucie przedemną.

Ja ostatnio opuscilem droge i tez nie mialem kupy w gaciach :kox: wiec to nie wyznacznik opon i przyczepnosci :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tylko raz na Armii Krajowej ale wyleciała szybko przez okno jak "kopertało" autem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...