Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

przepraszam za nieobecność na spocie.. :(

dwója siadaj

na kolanko :decayed:

na Twoje chyba :cool1:

Aaaale masz wieeeelkie kolano :shocked:

To nie kolano :decayed:

Opublikowano

Oglądałem teraz Top Gear najnowszy odcinek 18x02 i Jeremy z Jamesem pojechali do Chin obczaić podrabiane auta, masakra co oni teraz tam produkują :shocked:

Było nawet A4L B8 czyli przedłożony sedan jak A8L :decayed:

Dobrej nocy :hi:

Opublikowano

:hi:

przepraszam za nieobecność na spocie.. :(

dwója siadaj

na kolanko :decayed:

na Twoje chyba :cool1:

Aaaale masz wieeeelkie kolano :shocked:

To nie kolano :decayed:

to lewarek od skrzyni chcesz potrzymać :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 01:22_________________________________________________dobra ide w kime

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: Panu Mariuszowi
Opublikowano

:hi: Panu Mariuszowi

Na "Pana" to trzeba mieć wygląd i pieniądze :decayed:

Witam :hi:

Opublikowano

same Pany...nie ma komu ch*ju powiedziec :naughty:

Opublikowano

same Pany...nie ma komu ch*ju powiedziec :naughty:

Powiedz powiedz to cie pan Cuber załatwi jak mnie :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

Powiedz powiedz to cie pan Cuber załatwi jak mnie :tongue4:

do usług :hi:

Cuber gumki kiepskie ale 120 przed światłami na mogilskim było :rolleyes: myślę zbastuje bo ten :evil: nie odpuści tak tylko patrzyłem czy wystarczy pasa :naughty: do wylądowania

tak to jest wracać z nim tą samą trasą

hmmm wszytsko było jak należy :decayed::wink4:

Opublikowano

hmmm wszytsko było jak należy :decayed::wink4:

tiaaa..... tak cisnąłeś że prawie LEDY-STOPa z lamp wypchnęło :naughty:

już sobie mówiłem że nigdy więcej z waryojatem i sie nie da :no: (a'la puchacz coś pocisne se)

Opublikowano

same Pany...nie ma komu ch*ju powiedziec :naughty:

Powiedz powiedz to cie pan Cuber załatwi jak mnie :tongue4:

Widocznie zasłużyłeś Pan :tongue4:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 11:39_________________________________________________

hmmm wszytsko było jak należy :decayed::wink4:

tiaaa..... tak cisnąłeś że prawie LEDY-STOPa z lamp wypchnęło :naughty:

już sobie mówiłem że nigdy więcej z waryojatem i sie nie da :no: (a'la puchacz coś pocisne se)

Tomek dolane plyn wycie ok przekładnia wybita naprawa nie wymienilem calego plynu

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to QPA że tak że niby wylot z nią regeneracja też nic

gryps pucha rządzi :decayed:

Opublikowano

o czym wy rozmawiać do mojego?? w towarzystwo niema sekret. bo jak jak kturego walne to wypluć 20 groszy a potem walnąc i jeszcze 50 groszy

Opublikowano

ino dzian dobry wszzystkich :bry:

Opublikowano

no to QPA że tak że niby wylot z nią regeneracja też nic

gryps pucha rządzi :decayed:

regeneracja nie wiem, sie zobaczy zdjecia moge wahacze do wymiany zbieznosc jade do WojtkaCe

p.s. przepraszam za przecinek powyżej :polew:

Opublikowano

Ale o co chodzi czemu tak pisacie co się stało się

bo nie rozumiem, KERCZI nie ma A4 to czemu ma klubowicza

po co on tu :mysli:

warnpmod.gif

Opublikowano

Pablo jak Cie jebne to umrzesz w locie z glodu

co siejesz zamet i plote ze nie mam a4??? :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

[mod]moderacja za OT w temacie :kox:[/mod]

Opublikowano
:kox: :kox: :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.