Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

że jak??? fantowski za 1200zł masz 4x 18/225/40 nówki SYRON N3000 z indeksem do 300km/h, teraz w lecie będzie 3 sezon jak je mam na 18 swoich i bardzo dobrze sie jeździ więc nie bądź głupi i nie płać za używki po 300zł za oponę. No chyba że musisz mieć jakieś firmówki to twoja wola

no nie tak dokońca :cool1:

Wolę kupić u Chlopaków w Biskupicach komplet 4 prawie nowych 7,7-8,0 mm opon Michelinków lub Conti ( ale tylko letnie ) niz ..........

Napisałem że zależy jakie masz na to fundusze, bo 225/40/18 michelinki 8mm chyba nie wyrwiesz u nich za 300zł/sztukę?? Jeżeli wyrwiesz i mają 4 sztuki takie same to owszem że się opłaca.[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 15:34_________________________________________________

Nex szkoda ze w testach tak kiepsko wypadają te opony :gwizdanie:

http://www.oponeo.pl/artykul/test-opon-letnich-2011-w-rozmiarze-205-55-r16-najlepsze-modele

Syron Race 1 to nie Syron N3000.

Kiedyś w gazecie było bardzo dużo testów opon i wcale źle nie wychodziły, postaram się poszukać tego

Opublikowano
  • Autor

Napisałem że zależy jakie masz na to fundusze, bo 225/40/18 michelinki 8mm chyba nie wyrwiesz u nich za 300zł/sztukę?? Jeżeli wyrwiesz i mają 4 sztuki takie same to owszem że się opłaca

Nex skoro napisałem ze wole kupić to znakiem tego ze mają w takich cenach :gwizdanie:

Zaopatruje się u nich od trzech lat Ja + moi znajomi + Fantomas, Kerczi, David_n Norbi chyba tez kupował u nich itd więc maja jednak takie ceny :gwizdanie:

Opublikowano

dzieki za wczorajszego spota :hi:

Opublikowano
  • Autor

Lennox idziemy w Niedzielę na Hokej? :cool1:

Opublikowano

Dokładnie NEX - Syrony i inne wynalazki mam w d*pie.....

przeciez nikt nie mowi o wydaniu wiekszej kwoty tylko tej samej - a to ze maja pol milimetra mniej albo w najgorszym wypadku maja dziurke i latke - bo w de maja hopla i po jednej dziurce wymieniaja caly komplet to juz mnie nie rusza bo kupujac nowe za rogiem moge miec dziure albo zetrzec profil o tyle na jednym powrocie ze spota z Cubrem i Fantomasem :polew: :polew:

a uwierz ze nie ma w ogole porownania :)

Opublikowano

Jak cos to dam Ci moje 18-stki kapcie, rewelacji nie ma ale chwile pojeździsz :naughty: ( koszt kapci 0,7 Finalndi )

ile mają mm bieżnika??? :) i co to masz za oponki? to moze na poczatek pisalbym sie :)

co do opon to chce z wyzszej polki... takie opony ktore maja dobre noty :)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

425028_295950920458779_100001316198410_741334_742531248_n.jpg[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 18:36_________________________________________________

Panowie czy rozpozna ktos ten samochód???

Niestety tylko takie foto....co to może być za furak?? :mysli:

419937_153190444799092_100003244112707_202194_1987298306_n.jpg

Opublikowano

Lennox idziemy w Niedzielę na Hokej? :cool1:

Mogę iść. Jutro mam urodziny młodego więc nie wiem czy będę żył w niedzielę :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie czy rozpozna ktos ten samochód???

Niestety tylko takie foto....co to może być za furak?? :mysli:

419937_153190444799092_100003244112707_202194_1987298306_n.jpg

Oczywiście to Laguna III :cool1:

Opublikowano

Panowie czy rozpozna ktos ten samochód???

Niestety tylko takie foto....co to może być za furak?? :mysli:

419937_153190444799092_100003244112707_202194_1987298306_n.jpg

Oczywiście to Laguna III :cool1:

pewny??[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 20:49_________________________________________________dobriiii

masz SE oko :)

Opublikowano

pewny??[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 20:49_________________________________________________dobriiii

masz SE oko :)

A co to za zagadki? Co wygrałem? :naughty:

Opublikowano

pewny??[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 20:49_________________________________________________dobriiii

masz SE oko :)

A co to za zagadki? Co wygrałem? :naughty:

przejazdzke z jedna z tych dziewczyn :naughty:

Opublikowano

pewny??[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 20:49_________________________________________________dobriiii

masz SE oko :)

A co to za zagadki? Co wygrałem? :naughty:

przejazdzke z jedna z tych dziewczyn :naughty:

na tylnym siedzeniu, bo druga bedzie prowadzic :)

Opublikowano

A co to za zagadki? Co wygrałem? :naughty:

przejazdzke z jedna z tych dziewczyn :naughty:

na tylnym siedzeniu, bo druga bedzie prowadzic :)

Pytanie powstaje co będzie robić trzecia? :mysli::wink4:

Opublikowano

A co to za zagadki? Co wygrałem? :naughty:

przejazdzke z jedna z tych dziewczyn :naughty:

na tylnym siedzeniu, bo druga bedzie prowadzic :)

Pytanie powstaje co będzie robić trzecia? :mysli::wink4:

Siedzieć na kolanku :decayed:

Opublikowano

widze ze Ci sie spodobało :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

Jak cos to dam Ci moje 18-stki kapcie, rewelacji nie ma ale chwile pojeździsz :naughty: ( koszt kapci 0,7 Finalndi )

ile mają mm bieżnika??? :) i co to masz za oponki? to moze na poczatek pisalbym sie :)

co do opon to chce z wyzszej polki... takie opony ktore maja dobre noty :)

hmmm nie wiem ile mają , jak za darmo to co sie pytasz :gwizdanie: :cool1:

Napewno to sa Bridgestony 245/40/18 => http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=241095.0

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.