Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich już nie długo sie pojawię , moja noga dochodzi do siebie

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

maja kase fiskalna

Opublikowano

a wlasnie, ciekawe dlaczego sie ich nie czepiaja o brak kasy fiskalnej, sanepid... :mysli:

Maja kase fiskalna i spelniaja wymagania sanepidu. Dzialaja na takiej samej zasadzie jak kramy na rynku na swieta

Opublikowano

aha, no to dobrze ze spelniaja wszystkie wymogi :)[br]Dopisany: 12-02-2012, 19:21:50_________________________________________________Transit ---> http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=15&t=151721&view=unread#unread

nie wiem czy niezalogowany tez zobaczy, w razie czego SS i link do alledrogo:

http://allegro.pl/mercedes-s320-1991r-i2115309572.html

http://www.fotoload.pl/index.php?id=31fd4d934c287f959da92375502a6780562

za 4.5 takiego merca w automacie.. :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Przecież jaja sobie robiłem co ty myślisz :naughty:

No może i nie wiedziałem i tak Cię to rajcuje że specjalnie takie linki wrzucasz

No wiec gdzie jest prawda ? :kox::decayed:

ps. Pablo Ty też wrzucasz tu "wp***u" linków i nabijasz sie z innych więc nie wiem o co Ci chodzi :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Przecież jaja sobie robiłem co ty myślisz :naughty:

No może i nie wiedziałem i tak Cię to rajcuje że specjalnie takie linki wrzucasz

No wiec gdzie jest prawda ? :kox::decayed:

bo to jest ta trzecia prawda... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

aha, no to dobrze ze spelniaja wszystkie wymogi :)[br]Dopisany: 12-02-2012, 19:21:50_________________________________________________Transit ---> http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=15&t=151721&view=unread#unread

nie wiem czy niezalogowany tez zobaczy, w razie czego SS i link do alledrogo:

http://allegro.pl/mercedes-s320-1991r-i2115309572.html

http://www.fotoload.pl/index.php?id=31fd4d934c287f959da92375502a6780562

za 4.5 takiego merca w automacie.. :naughty:

Wiesz co merc super tylko koszty takiego merca nie są tanie w utrzymaniu a cena 4,5 jest ceną śmieszną stan na pewno mówi sam za siebie

Opublikowano

Przecież jaja sobie robiłem co ty myślisz :naughty:

No może i nie wiedziałem i tak Cię to rajcuje że specjalnie takie linki wrzucasz

No wiec gdzie jest prawda ? :kox::decayed:

ps. Pablo Ty też wrzucasz tu "wp***u" linków i nabijasz sie z innych więc nie wiem o co Ci chodzi :gwizdanie: :cool1:

"wp***u" to na pewno nie wrzucam takich linków w których się z kogoś nabijam, "wp***u" mogą być linki które są śmieszne po prostu.

Serio to zapomniałem że od wersji DTM B7 nie ma już halogenów i w nowej RS4 B8 też nie będzie.

A to co jest na tym obrazku to napisałem żartem o tym drugim halogenie że zapomnieli dorobić.

Opublikowano
  • Autor

Pablo ale gdzie nie ma tych halogenów ? :cool1: Bo nie bardzo rozumiem co piszesz :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo ale gdzie nie ma tych halogenów ? :cool1: Bo nie bardzo rozumiem co piszesz :gwizdanie:

A drugi halogen ukradli czy zapomnieli dorobić :?: :kox::decayed:

O tym mówiłem jak pisałem o halogenie :)

W zderzaku RS4 B8, tak samo jak w B7 w wersji DTM, rozumiesz już :?:

Opublikowano

Cuber PW, Kerczi odbieraj telefon :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Serio to zapomniałem że od wersji DTM B7 nie ma już halogenów

Wytłumacz to co napisałeś powyzej :cool1: a gdzie nie było halogenów w A4 ?

Opublikowano

Serio to zapomniałem że od wersji DTM B7 nie ma już halogenów

Wytłumacz to co napisałeś powyzej :cool1: a gdzie nie było halogenów w A4 ?

Ok "nie od" tylko ta wersja DTM i nowe RS4.

Nie łap już tak za słówka :tongue4:

Opublikowano

rozumiem że zagajacie rozmowe bo coś tu przez łyk(i)end nudą wiało

Opublikowano
  • Autor

Pablo, Ja nie łapie za słówka Tylko Jak piszesz to pisz poprawnie :cool1:

Opublikowano

Cuber ja to rozumiem ze prawie jak za darmo te gumy :) a Ty czemu na nich juz nie latasz?

Opublikowano

Pablo ale przeciez b8 ma halogeny :)[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 22:29_________________________________________________Jarko, nie mam polaczenia!

Dzwonic??

Opublikowano

Karol... W ostatniej chwili - ale lepiej późno niż wcale :gwizdanie:

Życzę Ci tylu lat w zdrowiu ile sobie zażyczysz. I tyle samo zer na koncie bankowym :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.