Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki Bossi :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karol, działasz coś w mojej sprawie ? :naughty:

Opublikowano

nie :)

Wpisałem Cie właśnie na jutro...

jaki HI? 6K ??

Opublikowano

jaki HI? 6K ??

A po polskiemu ? Czy prosić puchacza o tłumaczenie ? :decayed:

edycja Dopisany: 13 Luty 2012, 20:26

Dobra, kumam. 5k.

Opublikowano

Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:

-jak tam Twój wczorajszy sex

-beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4

minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie?

- no u mnie rewelacja mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na

przepyszna, romantyczną kolację, potem przez godzinę wracaliśmy do domu

spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina zajebistej gry wstępnej,

potem godzina zajebistego sexu a na koniec wyobraź sobie, że godzinę

rozmawialiśmy bajka po prostu!

W tym samym czasie rozmawia ze sobą dwóch kolegów...

-jak tam Twój wczorajszy sex?

-nie no-za***iście! przychodzę do domu, obiad na stole, zjadłem,

wybzykałam, zasnąłem! A u Ciebie?

-kur..., u mnie beznadzieja... Przychodzę-nie ma prądu bo zapomniałem

zapłacić za rachunek, zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie

beznadziejne, było kur... tak drogo, że nie starczyło mi na taksówkę

powrotna i musiałem zapie…ać do domu na piechotę. przychodzimy-kur...

przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece!! byłem tak

wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem kur...

przez godzinę nie mogłem się spu...ić. Na to wszystko tak się

wku....iłem, że przez godzinę jeszcze usnąć nie mogłem...

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Cuber, weź gry rano ze sobą - będę Cie koło 9.00 ścigał :)

Opublikowano
  • Autor

Cuber, weź gry rano ze sobą - będę Cie koło 9.00 ścigał :)

o tej porze to Ja jeszcze śpię :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

To zrobisz kawe, przywiozę pączki :polew:

Opublikowano

Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:

-jak tam Twój wczorajszy sex

-beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4

minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie?

- no u mnie rewelacja mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na

przepyszna, romantyczną kolację, potem przez godzinę wracaliśmy do domu

spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina zajebistej gry wstępnej,

potem godzina zajebistego sexu a na koniec wyobraź sobie, że godzinę

rozmawialiśmy bajka po prostu!

W tym samym czasie rozmawia ze sobą dwóch kolegów...

-jak tam Twój wczorajszy sex?

-nie no-za***iście! przychodzę do domu, obiad na stole, zjadłem,

wybzykałam, zasnąłem! A u Ciebie?

-kur..., u mnie beznadzieja... Przychodzę-nie ma prądu bo zapomniałem

zapłacić za rachunek, zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie

beznadziejne, było kur... tak drogo, że nie starczyło mi na taksówkę

powrotna i musiałem zapie…ać do domu na piechotę. przychodzimy-kur...

przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece!! byłem tak

wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem kur...

przez godzinę nie mogłem się spu...ić. Na to wszystko tak się

wku....iłem, że przez godzinę jeszcze usnąć nie mogłem...

:polew::good:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 23:06_________________________________________________35c5ba7d9bed54e082533aff471fbdd6.jpg?1329149965

Opublikowano

Pablo a Ty walisz konia nogami??

Opublikowano

Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:

-jak tam Twój wczorajszy sex

-beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4

minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie?

- no u mnie rewelacja mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na

przepyszna, romantyczną kolację, potem przez godzinę wracaliśmy do domu

spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina zajebistej gry wstępnej,

potem godzina zajebistego sexu a na koniec wyobraź sobie, że godzinę

rozmawialiśmy bajka po prostu!

W tym samym czasie rozmawia ze sobą dwóch kolegów...

-jak tam Twój wczorajszy sex?

-nie no-za***iście! przychodzę do domu, obiad na stole, zjadłem,

wybzykałam, zasnąłem! A u Ciebie?

-kur..., u mnie beznadzieja... Przychodzę-nie ma prądu bo zapomniałem

zapłacić za rachunek, zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie

beznadziejne, było kur... tak drogo, że nie starczyło mi na taksówkę

powrotna i musiałem zapie…ać do domu na piechotę. przychodzimy-kur...

przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece!! byłem tak

wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem kur...

przez godzinę nie mogłem się spu...ić. Na to wszystko tak się

wku....iłem, że przez godzinę jeszcze usnąć nie mogłem...

:polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Pablo a Ty walisz konia nogami??

:decayed: Jak to było?? :mysli: Podupczy i potańczy :polew:

:siema: Ziomki :cool1:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 08:28_________________________________________________Wpadnie dziś ktoś do mnie na kawe?? Bo na L4 do piątku siedze ;(

Opublikowano

Pablo a Ty walisz konia nogami??

:decayed: Jak to było?? :mysli: Podupczy i potańczy :polew:

:siema: Ziomki :cool1:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 08:28_________________________________________________Wpadnie dziś ktoś do mnie na kawe?? Bo na L4 do piątku siedze ;(

co najwyżej flaszkę można zrobić żeby bakterie wypłukać :decayed:

a tak ogólnie to :hi:

Opublikowano

Pablo a Ty walisz konia nogami??

:decayed: Jak to było?? :mysli: Podupczy i potańczy :polew:

:siema: Ziomki :cool1:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 08:28_________________________________________________Wpadnie dziś ktoś do mnie na kawe?? Bo na L4 do piątku siedze ;(

ale Ci dobrze z jednej strony...masz tyyyyyyle czasu na szukanie landrynek pod szafka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cześć majstry :hi:

Opublikowano

:bry: zboczeńcy :decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 11:30_________________________________________________IMG_2942.jpg

Może będzie nie długo na forum taki unikat :slina:

Opublikowano

:hi: witam witam

Panowie właśnie odebrałem przesyłke :> przykulały się felunie.... wizualnie wszystko pięknie... nie mogę doczekać się jak je założe

na razie mogę powiedzieć tylko tyle: ZIMO WYPIER..LAJ :>

mam nadzieje ze 8J ET45 na przód i 9J ET35 na tył nie będzie tarło nadkoli.. :mysli: wg WAS?

Pablo wklej jakiś link jak wiesz, że ktoś ma takie wymiary założone :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

nie bedzie tarlo ;) choc tyl to tak na styk ;)

Opublikowano

Nie powinno trzeć ale też zależy jaką szerokość opon założysz.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.