Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja dziś 250km miąłem ślizgania :sick3: fajnie jest polatać na placyku natomiast jazda w takich warunkach nie należy do przyjemności. Jutro Poznań zobaczymy ile mi zajmie dojazd :disgust:

IMAG0525.jpg

:polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy pada jeszcze śnieg bo usnęło mi się przed TVałem i teraz jest już po spaciu :confused4:Pablo pada ? napisz proszę :notworthy: może będę liczył płatki to szybciej zasnę

Opublikowano

Ja dziś 250km miąłem ślizgania :sick3: fajnie jest polatać na placyku natomiast jazda w takich warunkach nie należy do przyjemności. Jutro Poznań zobaczymy ile mi zajmie dojazd :disgust:

IMAG0525.jpg

:polew:

:hi:

no to napisz jak tam ścieżka na Poznań i którędy jechałeś :) ja jutro na Poznań śmigam o 4 rano... :confused4:

Opublikowano

Puk Puk... Dzień dobry :hi: Jest tu ktoś?? :mysli:

Opublikowano

dzień dobry :) jak tam Mistrzu ?? :) na meczyk idziesz dzisiaj?? :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

dzień dobry :) jak tam Mistrzu ?? :) na meczyk idziesz dzisiaj?? :naughty:

lepiej na spota przyjedź :kox:

Opublikowano

dzień dobry :) jak tam Mistrzu ?? :) na meczyk idziesz dzisiaj?? :naughty:

lepiej na spota przyjedź :kox:

hehe nie ma takiej opcji :tongue4:

Opublikowano

Panowie ktos wie gdzie maja duzo gratow do a4 albo jakas a4 na czesci?? Potrzebuje modul centralnej elektryki do mnie - znowu franca sie zalala :/

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Siema za***ista pogoda na upalanie a ja fure wczoraj uszkodzilem :kwasny: i h*j mnie strzela ze nie moge polatac :disgust:

Opublikowano

Siema za***ista pogoda na upalanie a ja fure wczoraj uszkodzilem :kwasny: i h*** mnie strzela ze nie moge polatac :disgust:

Co żeś kurw. narobił :rant:

:decayed:

Opublikowano

Zciolem znak drogowy a raczej sam slupek bokiem powyzej 50km/h :thumbdown:

Opublikowano

Siema za***ista pogoda na upalanie a ja fure wczoraj uszkodzilem :kwasny: i h*** mnie strzela ze nie moge polatac :disgust:

Zciolem znak drogowy a raczej sam slupek bokiem powyzej 50km/h :thumbdown:

toś polatał :cool1:

Opublikowano

Życie to auto do tego sluzy a to ze czasem nie wyjdzie to juz trudno szkoda tylko kasy na naprawe zamiast zatanowac i upalac dalej

Opublikowano
  • Autor

Fanti bedziesz na spocie dzisiaj ? :cool1:

Opublikowano

ja wczoraj przydzwonilem w kraweznik, malo mi kola nie urwalo :polew:

Opublikowano

Życie to auto do tego sluzy a to ze czasem nie wyjdzie to juz trudno szkoda tylko kasy na naprawe zamiast zatanowac i upalac dalej

może zainwestuj w piłę łańcuchową albo bosch-a to taniej wyjdzie ścinanie tych słupków niż robienie tego autem skoro takie życie :naughty:[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 14:18_________________________________________________

Fanti bedziesz na spocie dzisiaj ? :cool1:

sie zanosi :wink4:

Opublikowano

Robie to od swietnie wiec nie chce inwestowac w nowy spzet :decayed: ten co mam wystarcza :wink4:

Opublikowano

Zciolem znak drogowy a raczej sam slupek bokiem powyzej 50km/h :thumbdown:

jak Ty k***a jeździsz :naughty:, i już auto bite :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.