Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robie to od swietnie wiec nie chce inwestowac w nowy spzet :decayed: ten co mam wystarcza :wink4:

a no chyba że tak w końcu kto bogatemu zabroni ale jakbyś się tak chciał przerzucić na coś grubszego np jakieś drzewko to radzę przeliczyć czy konstrukcja da radę :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robie to od swietnie wiec nie chce inwestowac w nowy spzet :decayed: ten co mam wystarcza :wink4:

a no chyba że tak w końcu kto bogatemu zabroni ale jakbyś się tak chciał przerzucić na coś grubszego np jakieś drzewko to radzę przeliczyć czy konstrukcja da radę :decayed:

Bede ja wzmacnial jak uzbieram kase :kox:[br]Dopisany: Luty 16, 2012, 03:03:43 _________________________________________________

Zciolem znak drogowy a raczej sam slupek bokiem powyzej 50km/h :thumbdown:

jak Ty k***a jeździsz :naughty:, i już auto bite :decayed:

Zeby to raz :decayed:
Opublikowano

Panowie o totalnym braku oleju w silniku w B6 dostane komunikat na FISie?? patrzyłem teraz na bagnet ile mam.... i lipa... totalne minimum.... dolalem pol litra i mam pol stanu....

auto chyba musi pojsc w serwis :mysli::confused4:

Opublikowano

w B6 było chyba w standardzie na FIS-e (no chyba że za to też sobie kazali płacić :disgust:) 0,5L brak to jeszcze nie tragedia co innego jak szybko ci się tyle ulotniło

Opublikowano

jakoś 2 miechy temu tak samo dolałem 0,5 litra... i wtedy mialem 3/4 stanu

chyba coś za szybko ucieka..

Opublikowano

Ile dolewasz od wymiany do wymiany?i co ile ja robisz ? PD lubia olej jesli nigdzie nie wycieka a na 10 tys km dolewasz 1-1.5L to nic sie nie dzieje.Wg specyfikacji PD moga wciagnac ok 0.9L na 1000 km co jest dla mnie szokiem

Opublikowano

To panowie do spota :wink4:

Opublikowano

chyba coś za szybko ucieka..

:hi:

a to jednak stanąłem ostatnio na spocie na Twoim miejscu :polew: :polew:

Opublikowano

ja np. wymieniam olej co 15 000 km, zawsze wlewam całe 4l i mam bagnet zalany na max, po przejechaniu 15 000 km bagnet jest dokładnie na min, choć teraz przejechałem dopiero 13 300 km i ostatnio na fisie wyskoczył mi komunikat, że oleju jest na min, dolałem 200 ml i do wymiany powinno wystarczyć :)

btw :siema:

na spocie mnie nie będzie, bo jakieś choróbsko mnie wzięło :confused4:

Opublikowano

Ile dolewasz od wymiany do wymiany?i co ile ja robisz ? PD lubia olej jesli nigdzie nie wycieka a na 10 tys km dolewasz 1-1.5L to nic sie nie dzieje.Wg specyfikacji PD moga wciagnac ok 0.9L na 1000 km co jest dla mnie szokiem

od ostatniej wymiany oleju minęło jakieś 12tyś km.. pierwszy raz dolałem po ok 10tyś km... no i teraz w sumie jakoś po 2 tyś od ostatniej dolewki...

wiem że one coś zawsze biorą.. ale jakoś ten ostatni ubytek chyba trochę za szybko..

nie pozostaje mi nic innego jak co kilka dni kontrolować...

chyba coś za szybko ucieka..

:hi:

a to jednak stanąłem ostatnio na spocie na Twoim miejscu :polew: :polew:

taaaa ... masz racje :tongue4::polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

oglądać Wisełkę :naughty:

Opublikowano

A Ty co, biletów brakło ? Kibicu :naughty:

Opublikowano

A Ty co, biletów brakło ? Kibicu :naughty:

praca kibicu

Opublikowano
Opublikowano

dzieki za spota :hi:

Opublikowano

Pany jak u was wygląda gałka s-line - tzn jak bardzo mocno się niszczy. Kupiłem od pewnego kolegi z forum taka właśnie gałeczkę i jak dla mnie to jest szajs kompletny :disgust: ale może one wszystkie się tak niszczą i nie mam o co się spinać :mysli:

DSC07939.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.