Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

miodzio moze za mocno trzymasz :tongue4:

Opublikowano

miodzio moze za mocno trzymasz :tongue4:

jasne :kox: tylko w moich rękach jest od jakiś 5 min :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za spocika :hi:

Opublikowano

Dzień dobry Panowie :hi:

Opublikowano

Pany jak u was wygląda gałka s-line - tzn jak bardzo mocno się niszczy. Kupiłem od pewnego kolegi z forum taka właśnie gałeczkę i jak dla mnie to jest szajs kompletny :disgust: ale może one wszystkie się tak niszczą i nie mam o co się spinać :mysli:

DSC07939.jpg

moja powoli dobija do 5 lat i 125K i jest w dobry stanie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Gdyby komuś nie chciało się spoglądać przez okno, to informuję że PADA ŚNIEG :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Gdyby komuś nie chciało się spoglądać przez okno, to informuję że PADA ŚNIEG :decayed:

dzięki :good:

Opublikowano

Miodzio jak kupiles od Siemiana to tak jest, on sam obszywa galki skora z pedzacego bawola, ona jest nieco inna niz ori

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

nie chciałbyś wiedzieć z czego zrobiłem Twoje głośniki :polew:

Opublikowano

Pany jak u was wygląda gałka s-line - tzn jak bardzo mocno się niszczy. Kupiłem od pewnego kolegi z forum taka właśnie gałeczkę i jak dla mnie to jest szajs kompletny :disgust: ale może one wszystkie się tak niszczą i nie mam o co się spinać :mysli:

DSC07939.jpg

moja powoli dobija do 5 lat i 125K i jest w dobry stanie

wszystko zależy od temperamentu ale na tej twojej Miodzio widać że ktoś lubił robić gałe

Miodzio jak kupiles od Siemiana to tak jest, on sam obszywa galki skora z pedzacego bawola, ona jest nieco inna niz ori

Siemian obszywa skórą z napletków które tanio mu rabin sprzedaje za to że go vaginiuje :naughty:

Opublikowano

Miodzio jak kupiles od Siemiana to tak jest, on sam obszywa galki skora z pedzacego bawola, ona jest nieco inna niz ori

już olać z czego jest zrobiona :decayed: ale za 100zl tak się szmacić :wallbash: po klubowiczu się nie spodziewałem.

Wczoraj miałem nerwa ale już mi przeszło - trafi kosa na kamień :gwizdanie:

Opublikowano

Pogiągnij czarnym flamastrem i będzie jak nowa :decayed: Tylko będziesz musiał w czarnych rękawiczkach jeździć żeby sobie dłoni nie pobrudzić :naughty:

Opublikowano

Miodzio jak kupiles od Siemiana to tak jest, on sam obszywa galki skora z pedzacego bawola, ona jest nieco inna niz ori

już olać z czego jest zrobiona :decayed: ale za 100zl tak się szmacić :wallbash: po klubowiczu się nie spodziewałem.

Wczoraj miałem nerwa ale już mi przeszło - trafi kosa na kamień :gwizdanie:

to nie widziałeś foto przed zakupem?? kot w worku?? Kto taki Ci to sprzedał?

Opublikowano

Miodzio jak kupiles od Siemiana to tak jest, on sam obszywa galki skora z pedzacego bawola, ona jest nieco inna niz ori

już olać z czego jest zrobiona :decayed: ale za 100zl tak się szmacić :wallbash: po klubowiczu się nie spodziewałem.

Wczoraj miałem nerwa ale już mi przeszło - trafi kosa na kamień :gwizdanie:

szmacić to Ty się możesz... były dwie dokładne fotki... Zresztą pokaż tą gałke na żywo i wtedy niech ludzie ocenią a nie na fotce w 100 krotnym przybliżeniu i z lampa to jest "przekolorowane".

Tak ja sprzedałem tą gałke i uważam że nie mam sobie nic do zarzucenia. Chyba nikt za 99zł nie spodziewa się nówki z salonu...

ale cóż na 100 kupujących zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony...

Opublikowano

Cuber mieszek w a3 jest mniejszy i średnio wyglada w a4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.