Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

No do traktora ma pewnie z 50mm :decayed:

:polew: :polew: :polew:

przyjedź lepiej na spota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Spot mysle ze normalnie w GK a potem pomyślimy co by moze gdzies skoczyć na slizganko :kox:

Macie jakieś opatentowane miejsca? Chętnie bym się przyłączył ale dopiero po 21-szej[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 18:06_________________________________________________

W takim razie musi być za***iście ślisko, bo ja na nófffkach Nokianach też widzę cały czas świecące ESP :mysli:

ESP? :mysli:

Obstawiałbym raczej ASR czyli jak to się u Audi nazywa - EDS. Żeby ESP wkroczyło do działania to jednak trzeba trochę więcej przesadzić, zwłaszcza w FWD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca jak narazie brak :kox: ale cos wymyslimy na spocie pewnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti odwróciłeś kota ogonem teraz idealnie :gwizdanie:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

hmm... :mysli: nie wiem w co grzejesz ale o to mi chodziło od początku im wyższy promień opony tym bieżnik na pewno będzie mniejszy ponieważ z samej sugestii taka opona nie idzie do corsy żony Boserona tylko dla jakiego zapierdalcza który chce pomykać po autostradzie ponad 2 paki zimą a im wyższy indeks tym opona musi mieć mniej gresywną wersję bieżnika (bo by mu łeb pękł od hałasu pomijając fakt że by się rozleciała) i co za tym idzie nie będzie miał wysokości takiej jak np. 16" z indeksem do 160 i o to mi chodzi i koniec tematu KUR...AAAAA MAĆ a jak ktoś tego nie ogarnia to ............

Ma tu ktoś coś do czynienia z rekuperatorami i ni hu.....a nie obchodzi mnie czy mają 10mm czy mniej interesuje mnie temat co wybrać krzyżowy czy przeciwprądowy

No do traktora ma pewnie z 50mm :decayed:

no widzisz Pawle trochę się musiałem naskrobać ale w końcu załapałeś o co chodzi tak trzymać nie każdy wszystko łapie w lot :naughty: ale widzę są postępy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak żeby nie było że akurat całoroczna Grześ

http://allegro.pl/opona-pojedyncza-goodyear-ultra-grip-8-205-55r16-i2060431775.html

http://allegro.pl/opona-pojedyncza-bridgestone-205-60r16-zima-i2060431832.html

Paweł a tu gościowy po dwóch latach przybyło 0,1mm ponad 8mm(ciekawe :wallbash:)

http://allegro.pl/semperit-speed-grip-4szt-205-55-16-2009rok-wroclaw-i2108016582.html

http://allegro.pl/fulda-nowa-255-40-17-pojedyncza-krakow-i2084135975.html

http://allegro.pl/felgi-stalowe-opony-zimowe-mondeo-iii-3-16-cali-i2098748116.html

[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 18:26_________________________________________________

Pirelli jest zla? m ialem w S4 i byla super jezdzilem na sotto zero outlanderem i tez bylo b.dobrze.Jednemu siada taka firma innemu inna,auto w ktorym jezdzimy ma znaczenie i oczywiscie styl jazdy

i zdania nie zmienię pirelli robi opony typowo "autostradowe" przyjżyj się na bieżnik i ilość lamel i porównaj sobie z miśkami conti lub dunlopem to zobaczysz różnice a na Q to na byle gównie będzie się jako tako jeżdzić (nie mówię o hamowaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q rusza jak zande a hamuje jak kazde a ja z hamowaniem nie mialem problemu a zima duzo upalalem w róznych warunkach i uwazam ze pirelli mialem dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na temat wysokosci bieżnika nowych opon zimowych , oczywiscie nie kazda opona nowa zimowa ma taki sam bieznik ale jakąs srednia mozna wyciagnać :gwizdanie: wiec fanti 8,5/9 mm jest jak najabrdziej OK

cytat:

na podst. mat. ADAC

"......... Porównano właściwości jezdne ogumienia zimowego: nowego z bieżnikiem 9 mm, używanego z 7,5-milimetrowymi rowkami oraz 4-milimetrowego, uchodzącego za zużyte. Dla porównania sprawdzono także zachowanie opon letnich na śniegu................"

http://www.opony.com.pl/artykul/test-adac-opon-zimowych-o-roznym-stopniu-zuzycia/?id=28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan sorry ale miałeś jeszcze jakieś inne opony zimowe? :confused4:

miałem takie własnie identyczne opony na bejcy 325Ti i była masakra ruszyć tym nie mogłem jak tylko trochę było śniegu i pod górkę , przecież te opony wyglądają praktycznie jak letnie praktycznie proste lamele jak to ma się do np Goodyear-a ultra gripa :mysli:

Jeszcze na temat wysokosci bieżnika nowych opon zimowych , oczywiscie nie kazda opona nowa zimowa ma taki sam bieznik ale jakąs srednia mozna wyciagnać :gwizdanie: wiec fanti 8,5/9 mm jest jak najabrdziej OK

cytat:

na podst. mat. ADAC

"......... Porównano właściwości jezdne ogumienia zimowego: nowego z bieżnikiem 9 mm, używanego z 7,5-milimetrowymi rowkami oraz 4-milimetrowego, uchodzącego za zużyte. Dla porównania sprawdzono także zachowanie opon letnich na śniegu................"

http://www.opony.com.pl/artykul/test-adac-opon-zimowych-o-roznym-stopniu-zuzycia/?id=28

Grześ teraz ty nie odwracaj kota ogonem dyskusja się tyczyła tego jakiej wysokości są opony zimowe paweł walnął 8 ty 9 i szydera z moich 10 więc skąd są te które pokazałem goście sobie sami je ulepili :cool1: I o co ci chodzi z tymi doświadczeniami ADAC-a ? że tam niby napisali że prawie 9mm a podali jaki indeks opony :cool1: dla mnie temat jest prosty im wyższy bieżnik w nowej tym bardziej zacięta lamela co powoduje że przy hamowaniu bardziej się otwiera i tworzy lepszą powierzchnie trącą

Siedzi ktoś tutaj w wentyalcjach jeśli chodzi o te rekuperatory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan link=topic=23938.msg2927059#msg2927059 date=1328809104]

http://allegro.pl/pirelli-winter-210-snow-sport-205-55-16-91-h-39-i2049356909.html takie mialem sokol tez na nich jezdzic

Tukan sorry ale miałeś jeszcze jakieś inne opony zimowe? :confused4

Oczywiscie ze jezdzilem michelin,barum,pirelli,goodyear ug 7,kleber,a na subaraku aktualnie mam PIRELLI CARVING WINTER i powiem Ci ze te opony daja super rady co prawada maja kolce ale juz styrane.Muwie po raz drugi duzo zalezy od auta na jakim sa opony i jak kto jezdzi :wink4: Wiec nie mysl ze mialem jeden opony i chwale swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zawsze mozecie sobie bieznik boschem poprawic, jak komus za malo albo za slisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zawsze mozecie sobie bieznik boschem poprawic, jak komus za malo albo za slisko

Fajne masz praktyki :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zawsze mozecie sobie bieznik boschem poprawic, jak komus za malo albo za slisko

Fajne masz praktyki :kox:

No ba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi ktoś tutaj w wentyalcjach jeśli chodzi o te rekuperatory ?

Tomek zadzwoń do tego koleszki co dostałeś ostatnio kontakt na PW.

Na pewno pomoże... ;)[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 22:22_________________________________________________BTW

dzięki Pany za spocika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z wieczora niestety nie wyrobiłem się dzisiaj i ciężko z transportem żeby dotrzeć :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber gumki kiepskie ale 120 przed światłami na mogilskim było :rolleyes: myślę zbastuje bo ten :evil: nie odpuści tak tylko patrzyłem czy wystarczy pasa :naughty: do wylądowania

tak to jest wracać z nim tą samą trasą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota :kox:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 23:14_________________________________________________gucio gratuluję wiesz czego :naughty::good:

Teraz mpk proszę przyjeżdżać na spoty :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...