Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co kupujesz??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za spota :wink4:

a tak na marginesie jak powinno sie pisać....

będzie padać śnieg czy będzie padał śnieg bo według mnie druga forma jest poprawna..... będzie padał ( kto co ) śnieg :mysli:

i niech ktoś zgadnie do czego pije :wink4:

Opublikowano

a co kupujesz??

a zobaczymy jest parę planów więc się okaże wszystko

Opublikowano

a co kupujesz??

a zobaczymy jest parę planów więc się okaże wszystko

mianowicie?? no pochwal sie cos....[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 00:00_________________________________________________

dzięki za spota :wink4:

a tak na marginesie jak powinno sie pisać....

będzie padać śnieg czy będzie padał śnieg bo według mnie druga forma jest poprawna..... będzie padał ( kto co ) śnieg :mysli:

i niech ktoś zgadnie do czego pije :wink4:

forma jest poprawna w zaleznosci od tego jakiej wysokosci masz bieznik w swoich zimowkach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

aaa to juz wszystko wyjaśnia Kerczi :>

Opublikowano

forma jest poprawna w zaleznosci od tego jakiej wysokosci masz bieznik w swoich zimowkach :polew: :polew: :polew:

:polew::good:

wg mnie obie :decayed:

Lekko wskazując na drugą wersje jak i na ten bieżnik :decayed:

Opublikowano

Do bra noc :hi::kox:

[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 00:07_________________________________________________

Pablo według Ciebie tylko pierwsza :)

Tak bo zawsze tak mówię, zazwyczaj :gwizdanie:

Opublikowano

hehe :tongue4: tak mi sie udzieliło od tego sowiastego

Opublikowano

:hi:

przepraszam za nieobecność na spocie.. :(

Opublikowano

a co kupujesz??

a zobaczymy jest parę planów więc się okaże wszystko

mianowicie?? no pochwal sie cos....[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 00:00_________________________________________________

dzięki za spota :wink4:

a tak na marginesie jak powinno sie pisać....

będzie padać śnieg czy będzie padał śnieg bo według mnie druga forma jest poprawna..... będzie padał ( kto co ) śnieg :mysli:

i niech ktoś zgadnie do czego pije :wink4:

forma jest poprawna w zaleznosci od tego jakiej wysokosci masz bieznik w swoich zimowkach :polew: :polew: :polew:

Na razie nie ma się czym chwalić jak kupię to na pewno wtedy dam znać

Opublikowano

:hi:

przepraszam za nieobecność na spocie.. :(

dwója siadaj

Opublikowano

forma jest poprawna w zaleznosci od tego jakiej wysokosci masz bieznik w swoich zimowkach :polew: :polew: :polew:

:polew::good:

wg mnie obie :decayed:

Lekko wskazując na drugą wersje jak i na ten bieżnik :decayed:

obydwie Pablo :)

Opublikowano

:hi:

przepraszam za nieobecność na spocie.. :(

dwója siadaj

na kolanko :decayed:

Opublikowano

:hi:

przepraszam za nieobecność na spocie.. :(

dwója siadaj

na kolanko :decayed:

:polew: :polew: :polew::cool1::zemdlal:

Opublikowano

:hi:

przepraszam za nieobecność na spocie.. :(

dwója siadaj

na kolanko :decayed:

na Twoje chyba :cool1:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 00:34_________________________________________________Transit nie pękaj :good:

Opublikowano

i stań tu z takim trmbkiem na światłach

Opublikowano

no powiem Ci ze daje rade...

a tego widziałeś:

Opublikowano

pocisk :shocked:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

uciekam w kimono :) dobrej nocy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.