Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajcie... wczoraj poszedłem do MediaMarkt zobaczyć na dział foto. Patrzę , jest Pablo. Podchodzę do niego bo stał przy kompie , patrzę..... a Pablo czyta forum :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie: :wallbash::shocked::disgust:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie chce duzo Nm 360 maxx....Trzeniu to jest pierwsza awaria auta,nie;liczac ze na zyczenie robilem FMIC co zeszło dwa week :th:[br]Dopisany: Maj 24, 2008, 11:34:28 _________________________________________________Ok ja mykam bede na matecznym czekac.Bede duzo wczesniej wiec jak komus sie bedzie nudziło moze wczesniej podjechac :th:

Tukan mówisz pierwsza? :mysli: a mówiłeś coś o dwumasie , sprzęgle , skrzyni...

Słuchajcie... wczoraj poszedłem do MediaMarkt zobaczyć na dział foto. Patrzę , jest Pablo. Podchodzę do niego bo stał przy kompie , patrzę..... a Pablo czyta forum :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie: :wallbash::shocked::disgust:

żartowałem :decayed: Pablo mi wczoraj powiedział żebym napisał coś takiego na forum bo Rubio się nic nie odzywa :decayed:

i co ? I miał racje :naughty: witaj Rubio :kox:

Opublikowano

no Pablo to spryciarz, zawsze umie każdego podejsc :decayed:

Opublikowano

Nie chce duzo Nm 360 maxx....Trzeniu to jest pierwsza awaria auta,nie;liczac ze na zyczenie robilem FMIC co zeszło dwa week :th:[br]Dopisany: Maj 24, 2008, 11:34:28 _________________________________________________Ok ja mykam bede na matecznym czekac.Bede duzo wczesniej wiec jak komus sie bedzie nudziło moze wczesniej podjechac :th:

Tukan mówisz pierwsza? :mysli: a mówiłeś coś o dwumasie , sprzęgle , skrzyni...

Słuchajcie... wczoraj poszedłem do MediaMarkt zobaczyć na dział foto. Patrzę , jest Pablo. Podchodzę do niego bo stał przy kompie , patrzę..... a Pablo czyta forum :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie: :wallbash::shocked::disgust:

żartowałem :decayed: Pablo mi wczoraj powiedział żebym napisał coś takiego na forum bo Rubio się nic nie odzywa :decayed:

i co ? I miał racje :naughty: witaj Rubio :kox:

Dokładnie, zawsze trzeba wymyslić sposób aby nasi koledzy częściej sie wypowiadali na forum, Rubio i nowy kolega Adamevo :) :th:

Opublikowano

spoko spoko jak tylko bedzie dobry temat to dołoże swoje pięć groszy :gwizdanie:

Opublikowano

spoko spoko jak tylko bedzie dobry temat to dołoże swoje pięć groszy :gwizdanie:

:th:

Opublikowano

Jakś skladka sie szukuje widze. A na co to ??? :polew:

Opublikowano

na waszego kaca po imprezie :polew:

Opublikowano

chciałoby się , ale niestety mój obecny kraj pobytu jest daaaaleko od imprezy młodego.

Opublikowano

No chłopaki tam juz pewnie leżą i szafy rozwalają :decayed::polew:

Opublikowano

I już po imprezie :):notworthy:

Młody bardzo dziękuję super impreza :th:

Za zorganizowanie powinieneś otrzymać VIPA :) :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Rozumiem że dzisiaj spocik planowo... :decayed:

_________________________________________________

Może ktoś wziąć VAG'a na spota bo swoj zostawiłem u szwagra, a Jarko chciał logi zrobic..

Opublikowano

Hmmmm jestem na dachu GK ze stramianem i nikogo nie ma!! Co jest??

Opublikowano

Hmmmm jestem na dachu GK ze stramianem i nikogo nie ma!! Co jest??

Spocik został odwołany bo ekipa jeszcze w drodze :decayed:

Opublikowano

Melduje się .

Dzięki za zajebistą zabawę :kox:

Opublikowano

A gdzie to było napisane że odwołany??

Opublikowano

A gdzie to było napisane że odwołany??

Nie był odwołany ale 80% ekipy pojechała na imprezę. Jakbyś Mega brał bardziej aktywny udział w życiu klubowym to byś wiedział że z frekwencją będzie lipa :gwizdanie:

a nie w głowie tylko doooopy , doooopy , doooopy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ja również już w domciu :)

Dzięki Wszystkim za weekend pełen wrażeń :notworthy: :th: :th: :th: :th: :th:

Opublikowano

jakies zdjecia macie , czy tylko chlanie bylo ????

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.