Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale :spam: :spam: :spam:

:polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,

Możecie doradzić gdzie w Krakowie wymienić i ewentualnie zakupić wahacze.

Orientujecie się może jaki jest koszt kompletu na tył i ile robota ?

pozdrawiam,

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Możecie doradzić gdzie w Krakowie wymienić i ewentualnie zakupić wahacze.

Orientujecie się może jaki jest koszt kompletu na tył i ile robota ?

pozdrawiam,

potrzebujesz cały komplet czy poszczególne sztuki ?

Opublikowano

Jeszcze nie mam pełnej diagnozy, ale słyszałem że jak wymieniać to komplet. Zaznaczam, że chodzi o sam tył.

pozdrawiam,

Opublikowano

O tył ?

Opublikowano
  • Autor

no własnie, Tył ? :mysli:

Opublikowano

Może chodzi o tylne ale z przodu auta :)

Opublikowano

O tył ?

Poszczególne sztuki, które składają się na tylni komplet ;) Nie znam się na tym.

pozdrawiam,

Opublikowano
  • Autor

czyli pewnie chodzi Ci o przednie tylnie czyli o tzw banany :gwizdanie: Wymień odrazu wszystkie 8 i bedziesz miał po problemie :th:

Opublikowano

O tył ?

Poszczególne sztuki, które składają się na tylni komplet ;) Nie znam się na tym.

pozdrawiam,

Ale o przód samochodu?

Opublikowano

czyli pewnie chodzi Ci o przednie tylnie czyli o tzw banany :gwizdanie: Wymień odrazu wszystkie 8 i bedziesz miał po problemie :th:

OK, a wracając do mojego pierwszego pytania, to gdzie najlepiej w Krakowie i ile mniej więcej ta przyjemnośc kosztuje ?

waskipl: chodzi o tył samochodu.

pozdrawiam,

Opublikowano

No to proponuję sprawdzić Co stuka,Bo do tyłu nie ma zamienników,i pozostaje używka :)

Możesz coś u mnie kupić.A wymianę napisz do Sokoła np. :)[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 18:20 _________________________________________________Cena będzie zależała co wymieniasz i ile roboty ale 150-300 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no to jesli chodzi o tył samochodu to napewno nie nosne banany , to teraz juz nie wiem nci w temacie hehehe

www.specauto.pl pogadaj z nimi np.

Opublikowano

lub

http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie-b34.0/[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 18:22 _________________________________________________Najlepiej znajdz Sobie jednego mechanika i po prostu servisuj u niego :)[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 18:23 _________________________________________________Jak coś pisz :)

Opublikowano

No to proponuję sprawdzić Co stuka,Bo do tyłu nie ma zamienników,i pozostaje używka :)

Na nierównościach coś piska czasem :gwizdanie:, jak sprężynka, nic nie stuka. A jak pobujam tył na postoju to skrzypi. Przód samochodu zachowuje się idealnie. Chyba lepiej będzie jak mi to ktoś sprawdzi w jakimś warsztacie :)

Ale dzięki za pomoc, i te szybkie odpowiedzi. Czasami wydaje mi się, że to forum działa jak czat :naughty:

Opublikowano

Może to tylko sprężyna.Czasem wstarczy przekcić ją bo się wyrobiła ,lub posmarować :)

Sprawdz czy po deszczu też skrzypi :mysli:

Opublikowano

Czasami wydaje mi się, że to forum działa jak czat :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No jak przy kompie siedzą odpowiedni spamerzy to czat przy nich wymięka :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

_________________________________________________

Chyba lepiej będzie jak mi to ktoś sprawdzi w jakimś warsztacie :)

Chyba najlepiej :th: a jak już będzie wiadomo co to chłopaki z forum na pewno pomogą :th: :th:

Jak będziesz bardzo chciał to ja mam taki serwis gdzie Ci sprawdzą co nie bangla i tanio, a zarazem dobrze zrobią - ja jestem zadowolony. Jak coś to pisz na PW :wink4:

Opublikowano

Jarko pamiętam i mam :wink4:

Opublikowano

Jarko pamiętam i mam :wink4:

Superowo :th: Pisz na PW kiedy mogę podbić, bo ja aktualnie walę ściany i tylko chwilkami na forum zaglądam :wallbash:

Opublikowano

ups zaczyna sie coś u mnie dziac :decayed:

To moze kolejna fala bo ode mnie wszystko poszło na wschod, takze lajt :wink4:

Pablo Zakopianka jest na południu :wink4:

Cuber przeciez pisałem ze wszystko poszło na wchod ode mnie to nie musiałeś sie przejmować ze Cię zaleje :wink4:

No to byłem sprawdzic A4ke i jest wszystko ok :>

A na głownej drodze osiedlowej masakra była auta zaparkowane na krawężnikach a kto nie zdążył zjechać to miał problem :decayed:

Przez 23 lata czegoś takiego jeszcze nie było :kox:

Filmiki i foty jutro wrzucę :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.