Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurfa ale się te złomy sypią...

non stop ktoś coś robi ....

A gdzies niedawno był ranking bezawaryjności i A4 B6 w swojej klasie było na I miejscu :shocked:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurfa ale się te złomy sypią...

non stop ktoś coś robi ....

A gdzies niedawno był ranking bezawaryjności i A4 B6 w swojej klasie było na I miejscu :shocked:

chyba w brawo girl :polew: :polew:
Opublikowano

chyba w brawo girl :polew: :polew:

tam chyba nie pisza o taki autach

:polew:

Opublikowano

Panowie dzisiaj piłka o 21:30

LISTA

1) Trzeniu

2) Wojtek

3) Cuber

4) TrueOgre

5) Tytus

6) Kuczi

7) Kumpel Wojtka

8 .............

dopisujcie się

Opublikowano

Dzięki za wrzucenie na listę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

LISTA

1) Trzeniu

2) Wojtek

3) Cuber

4) TrueOgre

5) Tytus

6) Kuczi

7) Kumpel Wojtka

8) Rafał Zawis /kumpel Cubra

9) Mariusz /kumpel Cubra

10) Tomek /kumpel Cubra

11...

12...

Opublikowano

kurfa ale się te złomy sypią...

non stop ktoś coś robi ....

ze wszystkimi nowszymi autami niestety tak jest

Opublikowano
  • Autor

panowie jeszcze dwie osobny potrzebne no moze jedna ..... :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 16:43 _________________________________________________LISTA

1) Trzeniu

2) Wojtek

3) Cuber

4) TrueOgre

5) Tytus

6) Kuczi

7) Kumpel Wojtka

8) Rafał Zawis /kumpel Cubra

9) Mariusz /kumpel Cubra

10) Tomek /kumpel Cubra

11) Piotrek brat Kucziego

12) Michał kumpel Cubra

jeszcze ktoś?

Opublikowano

Cuber ja już jednak nikogo nie wezmę

Opublikowano
  • Autor

Cuber ja już jednak nikogo nie wezmę

no Ok jest Nas 12 stu więc chyba OK

Opublikowano

będzie ok

Opublikowano
  • Autor

no myśle :polew:

Opublikowano
:kox: dzisiaj biorę ochraniacze :decayed:
Opublikowano
  • Autor

a Ja nie gram przeciwko Tytusowi :gwizdanie: tez chyba wezme deseczki :evil:

Opublikowano

Ja chetnie zagram z Trzeniem :cool1:

Opublikowano

Ja chetnie zagram z Trzeniem :cool1:

no dobra , zagrasz ze swoim idolem w drużynie :decayed:

Tytus ---> liczę dzisiaj na Ciebie , wiesz co robić :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

idolem, buhahaha dobre,

po prostu zawsze drzesz gebe i nie musze sie wtedy rozgladac komu podac bo wiem ze jestes na dobrej pozycji

Tytus ---> liczę dzisiaj na Ciebie , wiesz co robić :polew: :polew: :polew:

ZAAABIC, hahahahahahahaa :naughty:

Opublikowano

idolem, buhahaha dobre,

po prostu zawsze drzesz gebe i nie musze sie wtedy rozgladac komu podac bo wiem ze jestes na dobrej pozycji

Tytus ---> liczę dzisiaj na Ciebie , wiesz co robić :polew: :polew: :polew:

ZAAABIC, hahahahahahahaa :naughty:

idolem, buhahaha dobre,

po prostu zawsze drzesz gebe i nie musze sie wtedy rozgladac komu podac bo wiem ze jestes na dobrej pozycji

Tytus ---> liczę dzisiaj na Ciebie , wiesz co robić :polew: :polew: :polew:

ZAAABIC, hahahahahahahaa :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kto ma moje ramki :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Siema

Panowie wymieniłem turbinke założyłem od AWX gdzie moge wira zmodyfikować? Program robiłem u Rogala ale nie chce mi sie jechac do wawy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.