Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myslę że tak :) popytam [br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 22:44 _________________________________________________

Piotrek zamawiaj szybko bo będzie kozak :kox:

ZAMAWIA tylko kolega zrobił go w :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Piotrek zamawiaj szybko bo będzie kozak :kox:

a jak zamówię powoli to już nie? :mysli::decayed:

Opublikowano

Piotrek zamawiaj szybko bo będzie kozak :kox:

a jak zamówię powoli to już nie? :mysli::decayed:

Nie bądz taki dowcipny bo nie wyglądasz :decayed:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 22:47 _________________________________________________e7dfe474b4aaa742m.jpg

43c8c261d97f810cm.jpg

Pewnie widziałeś ale naprawdę te lampy robią wrażenie :)

Opublikowano

Zapewne tak , jak coś mam od avanta pod akwarium :JC_fan:

Opublikowano

Dobra , właśnie kupiłem od nich przez ich stronę firmową :kox: :kox: :kox:

459 pln z wysyłką z HK :naughty:

no to teraz czekamy ok 3 tygodnie :gwizdanie:

Robert dziękuję za dostęp do Twojego konta (login i hasło) na ebay.com :notworthy::good:

Opublikowano

Dobra , właśnie kupiłem od nich przez ich stronę firmową :kox: :kox: :kox:

459 pln z wysyłką z HK :naughty:

no to teraz czekamy ok 3 tygodnie :gwizdanie:

Robert dziękuję za dostęp do Twojego konta (login i hasło) na ebay.com :notworthy::good:

Proszę własnie sie dowiedziałem że możemy załatwic w USA :) za póżno

Opublikowano
  • Autor

jaka ciszzaaaaa............. :gwizdanie:

Opublikowano

Pogoda :kox: a ktoś musi pracować :evil:

Opublikowano
  • Autor

Pogoda :kox: a ktoś musi pracować :evil:

no dokładnie :gwizdanie:

Opublikowano

a z schowkiem to nie takie proste :) mogę Ci naprawić ale w poniedziałeg :) troszku pracy przy tym jest :)

Opublikowano

Ja tam mam wolne soboty,a dzis jade do Zakopca na weekend :)

Opublikowano

Ja tam mam wolne soboty,a dzis jade do Zakopca na weekend :)

już tak się nie chwal, że Ci tak dobrze :decayed:

Opublikowano

Ja tam mam wolne soboty,a dzis jade do Zakopca na weekend :)

już tak się nie chwal, że Ci tak dobrze :decayed:

:naughty:
Opublikowano

Ja tam mam wolne soboty,a dzis jade do Zakopca na weekend :)

nie zazdroszczę kocioł się szykuje ostry :)

Opublikowano

Ja tam mam wolne soboty,a dzis jade do Zakopca na weekend :)

nie zazdroszczę kocioł się szykuje ostry :)

I to jest ta gorsza czesc :kwasny: Ale bede wracac w pon wiec powinno byc lepiej na drodze
Opublikowano
  • Autor

Waski nie gadaj , damy rade na spocie wyrezac :naughty:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2008, 12:13 _________________________________________________PANOWIE A MOZE BYŚMY TAK JUTRO ZROBILI GRILLA ??????????

Opublikowano

ALE JAK BĘDZIE TAKI UPAŁ :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ALE JAK BĘDZIE TAKI UPAŁ :gwizdanie:

o 18stej juz raczej takiego nie bedzie :naughty: , no chyba ze jedziemy gdzies nad wode sie popluskać ok 19-stej.... godzinne smazonko na dachu Galerii a potem gdzies nad wode :gwizdanie:

Opublikowano
:mysli: :mysli:
Opublikowano

ja się dostosuje :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.