Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dużo pracy :good: na pewno wsadził :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dużo pracy :good: na pewno wsadził :)

a ile kasiorki :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 23:53 _________________________________________________dobra zmykam do spanie :hi:

ps. wąski myśl nad moja wiadomosci pw która Ci wysłałem :gwizdanie:

Opublikowano

Po prostu szkoda gościa (wysiłku i pieniędzy) :wallbash:

W sumie nie jest to najlepszy pomysł dawać fotki takiej furki na NK bo zawsze znajdą się jacyś zazdrośni skurw* ;(

Opublikowano
  • Autor

Po prostu szkoda gościa (wysiłku i pieniędzy) :wallbash:

W sumie nie jest to najlepszy pomysł dawać fotki takiej furki na NK bo zawsze znajdą się jacyś zazdrośni skurw* ;(

Pablo ale nie przesadzajmy....

Opublikowano

Co tu dużo mówić, przykra sprawa :confused4:

Opublikowano

Hejka :naughty:

Dziś ok. 21.30 na witosa widziałem czarną b5 sedan, bez ramek ale za to z nową klubową naklejką, numery KR 8...... to jakiś nowy co był w niedzielę na zlocie czy znowu jakiś przyczajony klubowicz :gwizdanie: :gwizdanie:

A tak poza tym to działo się coś ciekawego jak mnie nie było ?

Opublikowano

Hejka :naughty:

Dziś ok. 21.30 na witosa widziałem czarną b5 sedan, bez ramek ale za to z nową klubową naklejką, numery KR 8...... to jakiś nowy co był w niedzielę na zlocie czy znowu jakiś przyczajony klubowicz :gwizdanie: :gwizdanie:

A tak poza tym to działo się coś ciekawego jak mnie nie było ?

To był pewnie Adamevo :wink4:

Opublikowano

Hejka :naughty:

Dziś ok. 21.30 na witosa widziałem czarną b5 sedan, bez ramek ale za to z nową klubową naklejką, numery KR 8...... to jakiś nowy co był w niedzielę na zlocie czy znowu jakiś przyczajony klubowicz :gwizdanie: :gwizdanie:

A tak poza tym to działo się coś ciekawego jak mnie nie było ?

Bez Ciebie nic się nie dzieje :)

Dzisiaj na Nowohudzkiej też widziałem srebrne B5 sedan z naszymi nowymi podkładkami.

Kolegę znam tylko z przejazdów ,kiedyś mu dałem kalendażyk i ma nowe podkładki :)

Pozdrawiam kolegę :hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 08:24 _________________________________________________ups

http://www.tvn24.pl/-1,1557347,0,1,cracovia-na-krawedzi-degradacji,wiadomosc.html

Opublikowano

To był pewnie Adamevo

a to ten twój kolega ??

Bez Ciebie nic się nie dzieje

to też prawda :polew: :polew:

a tak poza tym witam :hi:

Opublikowano
  • Autor

a tak poza tym witam

tez witam :hi:

Opublikowano

To był pewnie Adamevo

a to ten twój kolega ??

Bez Ciebie nic się nie dzieje

to też prawda :polew: :polew:

a tak poza tym witam :hi:

Tak to był on.

A nie widziałeś go na spocie :mysli:

Co prawda czesto nie jezdzi na spoty ale juz był kilka razy :wink4:

Opublikowano

A nie widziałeś go na spocie

Pablo a jakie to ma znaczenie ? Wczoraj stałem za nim :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Co prawda czesto nie jezdzi na spoty ale juz był kilka razy

całe dwa razy :wink4:

Opublikowano

A nie widziałeś go na spocie

Pablo a jakie to ma znaczenie ? Wczoraj stałem za nim :wink4:

No to juz wiesz ze to on był :)[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 14:51 _________________________________________________

Co prawda czesto nie jezdzi na spoty ale juz był kilka razy

całe dwa razy :wink4:

Może sie jeszcze nie zaaklimatyzował :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Może sie jeszcze nie zaaklimatyzował :decayed:

no to jak dbasz o kolege ? :gwizdanie:

Opublikowano

Może sie jeszcze nie zaaklimatyzował :decayed:

no to jak dbasz o kolege ? :gwizdanie:

Wiesz Cuberku nie wszystkim pasuje Niedziela bo wtedy spędzają czas z rodzinką :)

Ale spoko nie raz jeszcze przyjedzie na spota.

Opublikowano

W tym klubie to akurat jest tak że albo ktoś się aklimatyzuje od razu albo wogóle :gwizdanie:

Opublikowano

W tym klubie to akurat jest tak że albo ktoś się aklimatyzuje od razu albo wogóle :gwizdanie:

Dokładnie Trzeniu :)

Opublikowano
nie wszystkim pasuje Niedziela bo wtedy spędzają czas z rodzinką

dokładnie niedziela w moim przypadku to jedyny dzień kiedy mogę poświęcić rodzince, zazwyczaj jestem poza Krakowem dlatego nie jestem stałym bywalcem na spocie

może jakiś inny dzień tygodnia byśmy ustalili na spota co Wy na to?

Opublikowano

arson... albo się kocha klub albo rodzinę... wybieraj :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.