Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

DAS = postrach ubezpieczalni tak w skrócie bys nie szukał w googlach w momencie szkody DAS jesli u nich masz wykupione dodatkowe ubezpieczenie zajmuje sie wszytskim za Ciebie i nie dają sie w ch.. robic ubezpieczalnią :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 23:29 _________________________________________________

Grzesiek , agenci ubezpieczeniowi to skurw.... tak jak wszyscy handlowcy mówią wszystko co im ślina na język ......pytnie za 100 punktów , czytałeś co podpisałeś? :mysli:

Masz racje, ale jest jeden wyjątek, agentem jest mój kumpel a jemu mogę wierzyć , przynajmniej jeszcze mnie w ch... nie zrobił i raczej bym mu nie radził hehehehe

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

juz poczytałem :wink4:

Opublikowano
:decayed: no jakbym stracił 50k to też bym się wk.... :blink:
Opublikowano
  • Autor

:decayed: no jakbym stracił 50k to też bym się wk.... :blink:

jutro biore go w takim razie na dokładne przepytanko :naughty:

Opublikowano

"pojezdzie nielegalnie wprowadzonym na terytorium RP i dalej ze jesli cena zakupu byla rozna od wrtosci na cle to odszkodowania nie wyplaca"

mi i tak to dalej nie pasuje, dowiedz sie Grzesku

a poza tym nie pozostaje nic, jak pozakładac zabezpieczenia gdzie sie da :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale coś mi się nie zgadza, bo w takim razie jesli gosc miał AC to musiał miec na jakiejś podstawie oszacowaną wartość auta i napewno nie wedle zapłaconej akcyzy tylko na podstawie stanu rzczywistego wiec jesli ubezpieczyli auto na przypuscmy 50 tyś zł i od tego pobrali składkę to dlaczego mu nie chca wypłacić od tego co ubezpieczyli hmmmm dziwna sprawa , napisał coś ten koleś wiecej co i jak bo sprawa naprawdę bardzo ciekawa i sporna....

Opublikowano

tylko tyle co zacytowałem , właśnie wyczytałem że jeśli podczas wypadku stwierdzą że przekroczyliśmy prędkość o 30km/h to wypłacają 25% mniej... idę czytać dalej :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tylko tyle co zacytowałem , właśnie wyczytałem że jeśli podczas wypadku stwierdzą że przekroczyliśmy prędkość o 30km/h to wypłacają 25% mniej... idę czytać dalej :gwizdanie:

ciekawe :mysli:

Opublikowano

tylko tyle co zacytowałem , właśnie wyczytałem że jeśli podczas wypadku stwierdzą że przekroczyliśmy prędkość o 30km/h to wypłacają 25% mniej... idę czytać dalej :gwizdanie:

ciekawe :mysli:

no to zapytaj tego swojego kolegi jutro co i jak...

Opublikowano
  • Autor

no to zapytaj tego swojego kolegi jutro co i jak...

juz własnie sobie zapisuje liste pytań do niego :naughty: juz mu smsa napisałem zeby przygotował sie dobrze z teorii na jutrzejsze spotkanie zemną :polew:

Opublikowano

hehe , pw Ci wysłałem hrabio :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hehe , pw Ci wysłałem hrabio :gwizdanie:

ups, nie zauwazyłem ale juz loookam co i jak :kox:

Opublikowano

Zaprosił facet znajomych do restauracji na kolację. Zauważył, że kelner, który prowadzi ich do stolika, ma w kieszeni łyżki. Zastanowił się chwilę, usiedli przy stoliku i wtedy zobaczył, że kelner od ich stolika również ma łyżki w kieszeni. A także inni kelnerzy na sali. Poprosił kelnera bliżej i pyta:

- Po co wam łyżki w kieszeniach?

- Kilka miesięcy temu nasze szefostwo zleciło firmie Artur Andersen

zrobienie analizy procesów. I wyszło, że średnio co trzeci klient

zrzuca łyżkę ze stołu, przez co trzeba iść do kuchni i przynieść nową. Dzięki temu, że mamy łyżki pod ręką, zaoszczędzamy jednego człowieka na godzinę, a wydajność wzrasta o 70,3%.

Zdziwił się ale wkrótce zobaczył, że każdy kelner ma przy rozporku

cienki łańcuszek, którego jeden koniec przyczepiony jest do guzika, a drugi znika wewnątrz spodni.

Zaciekawiony zawołał kelnera i pyta:

- Zauważyłem, że każdy z was ma łańcuszek przy rozporku. Po co?

- Nie każdy jest tak spostrzegawczy, jak pan. Ale tak ten łańcuszek

zalecił nam Artur Andersen. Wie pan, mam go przyczepionego do... no wie pan! Jak idę do toalety, to rozpinam rozporek i wyciągam łańcuszek, dzięki czemu po oddaniu moczu nie muszę myć rąk i wydajność wzrasta o 30%.

Facet znów był zdziwiony, ale zaraz odkrył nieścisłość:

- Dobrze, rozumiem, że go pan wyjmuje łańcuszkiem, ale jak pan go

wkłada z powrotem?

- Nie wiem, jak inni, ale ja łyżką!

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

JA PIERD..... :shocked: :shocked: :shocked:

i co Panowie? jest tu jakiś cwaniak?

Pewnie że jest, Ja jestem :naughty: :naughty:

Moja niunia to rodowita Polka :naughty: :naughty:

Opublikowano

Witajcie :) w jakiej cenie macie tego MOTULA :gwizdanie:

Opublikowano

Moja niunia to rodowita Polka :naughty

Hehe, moja też :decayed:

Witajcie :) w jakiej cenie macie tego MOTULA :gwizdanie:

W krk znajomi Cuber'a mają za około 200zł

www.motul.krakow.pl

Opublikowano

Tytus jak noga ??

Opublikowano

Moja niunia to rodowita Polka :naughty

Hehe, moja też :decayed:

Witajcie :) w jakiej cenie macie tego MOTULA :gwizdanie:

W krk znajomi Cuber'a mają za około 200zł

www.motul.krakow.pl

to ja mam drożej o 12 zł :)

Opublikowano
  • Autor

Moja Jest germanką ale sie nie boi niczego :wink4:

Opublikowano

Moja Jest germanką ale sie nie boi niczego :wink4:

:mysli: :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.