Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko zakryjcie tablice jak coś

szkoda że nie ma filmika z przejazdu po telewizyjnej pomiędzy autami 180-190 :kox:

180-190 było? :gwizdanie:
Opublikowano

tylko zakryjcie tablice jak coś

szkoda że nie ma filmika z przejazdu po telewizyjnej pomiędzy autami 180-190 :kox:

180-190 było? :gwizdanie:

s4 tdi , 1.8t , 2.5V6 tak a reszta to nie wiem :naughty:

Opublikowano

tylko zakryjcie tablice jak coś

no własnie z tym bedzie problem, bede musiał rozkminic jak to zrobić, chyba ze ktoś inny ma ochote zlepiać filmik

Opublikowano

tylko zakryjcie tablice jak coś

szkoda że nie ma filmika z przejazdu po telewizyjnej pomiędzy autami 180-190 :kox:

180-190 było? :gwizdanie:

s4 tdi

Chciałes napisac RS-ą smigał ? :decayed:
Opublikowano

jak zwał tak zwał , wszyscy wiemy że chodzi o WiPa :decayed:

Opublikowano

jak zwał tak zwał , wszyscy wiemy że chodzi o WiPa :decayed:

No to fakt S4,cos mi sie poje....z nazwami
Opublikowano

O właśnie - bardzo mi się podoba jak jest zrobiony ten filmik :good:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 00:07 _________________________________________________

tylko zakryjcie tablice jak coś

no własnie z tym bedzie problem, bede musiał rozkminic jak to zrobić, chyba ze ktoś inny ma ochote zlepiać filmik

nigdy tego nie robiłem i nie wiem jak zasłonić tablice na filmie - podejrzewam jednak że troszkę zabawy może z tym być :mysli:

Opublikowano

łatwiej będzie je ściągnąć :decayed:

Opublikowano

O właśnie - bardzo mi się podoba jak jest zrobiony ten filmik :good:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 00:07 _________________________________________________

tylko zakryjcie tablice jak coś

no własnie z tym bedzie problem, bede musiał rozkminic jak to zrobić, chyba ze ktoś inny ma ochote zlepiać filmik

nigdy tego nie robiłem i nie wiem jak zasłonić tablice na filmie - podejrzewam jednak że troszkę zabawy może z tym być :mysli:

Fakt ale wpierw trzeba miec film :wink4: a potem trzeba sie zajac tablicami albo odrazu je zakryc,przed nagrywaniem :good:
Opublikowano

przecież mamy teblice pokazowe - w sam raz do filmu :good:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nasze tablice są OK :) albo taśmą czarna zrobimy przeróbkę :polew:

Opublikowano
:hi: Hej spamerzy :tongue4:
Opublikowano

:hi: Hej spamerzy :tongue4:

:hi: Hej spamerzy :tongue4:

:hi: własnie montuję zderzak w koloże blu :polew: [br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 10:18 _________________________________________________Słyszeliście co za debil :evil:

http://motoryzacja.interia.pl/news/zabil-w-bmw-2-mlode-kobiety,1152425

Opublikowano

:hi: Hej spamerzy :tongue4:

:hi: Hej spamerzy :tongue4:

:hi: własnie montuję zderzak w koloże blu :polew: [br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 10:18 _________________________________________________Słyszeliście co za debil :evil:

http://motoryzacja.interia.pl/news/zabil-w-bmw-2-mlode-kobiety,1152425

o kurde złozył sie jak harmonijka :kwasny: Kamil zawias dla ciebie http://allegro.pl/item406213293_sportowe_zawieszenie_fk_vw_passat_audi_a4.html
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.