Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Troszkę się przed chwilą nawitałem to i tu się przywiatm :hi::cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Troszkę się przed chwilą nawitałem to i tu się przywiatm :hi::cool1:

Czesc
Opublikowano

:hi: własnie montuję zderzak w koloże blu :polew: [br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 10:18 _________________________________________________Słyszeliście co za debil :evil:

http://motoryzacja.interia.pl/news/zabil-w-bmw-2-mlode-kobiety,1152425

debil ale niestety takich nie brakuje :confused4:

i jak zderzaczek ?

a własnie a po programie jak ?

Opublikowano
  • Autor

Witajcie spamerzy :naughty: Ja własnie zostałem przywieziony z Wawki :gwizdanie:

Wybiera się ktos dzisiaj gdzies :gwizdanie:

Opublikowano

Witajcie spamerzy :naughty: Ja własnie zostałem przywieziony z Wawki :gwizdanie:

Wybiera się ktos dzisiaj gdzies :gwizdanie:

Takiemu to dobrze przywioza-nawali sie-odwioza :decayed: Czesc
Opublikowano
  • Autor

no baaaa :wink4:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 19:04 _________________________________________________a co Tu taka cisza :gwizdanie:

Maciek Z nie czytaj tylko pisz :tongue4:

Opublikowano

Nie spac zwiedzac :decayed:

Opublikowano

:hi: własnie montuję zderzak w koloże blu :polew: [br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 10:18 _________________________________________________Słyszeliście co za debil :evil:

http://motoryzacja.interia.pl/news/zabil-w-bmw-2-mlode-kobiety,1152425

debil ale niestety takich nie brakuje :confused4:

i jak zderzaczek ?

a własnie a po programie jak ?

Powitać

Zderzak z przodu wkońcu ma właściwy kolor :) a po porogamie myślę że :gwizdanie: musimy to sprawdzić w rzeczwistości z Waszymi mocami :)

Opublikowano

no baaaa :wink4:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 19:04 _________________________________________________a co Tu taka cisza :gwizdanie:

Maciek Z nie czytaj tylko pisz :tongue4:

Pogoda ładna ludzie w plenerze :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

hej Koledzy

Wybieram się dzisiaj swoim srebrnym AJM-kiem na spocik, ale nie zdążę na 18 :confused4: stąd moje pytanko.. do której godziny jeszcze tam siedzicie Panowie ?

Pasowałoby wreszcie zapoznać się z kolegami o tej samej pasji :>

pozdr. Sławek :hi:

Opublikowano

To zależy, ale myślę że do 20.00 to max - a czasami wcześniej, różnie to bywa :decayed:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 15:34 _________________________________________________Podziękować Wszystkim za wyjątkowy spocik :thumbup:

Opublikowano

ewffdqk7.th.jpg

ehfgeroz2.th.jpg

ehfgercopysb2.th.jpg

niestety bez rewelacj za dużo was :wink4:

DZIĘKI WSZYSTKIM :good:

ps trzeba wprowadzić jakąś dyscypline co by następnym razem równo było :wink4:

Opublikowano

:shocked:

no to żes Cie poszalali :decayed:

Opublikowano

ładna fotka :good:

Opublikowano
  • Autor

:shocked:

no to żes Cie poszalali :decayed:

żałuj Kamil że Cię nie było :gwizdanie:

Dzięki wszystkim za spocika :hi:

Opublikowano

ja to myśle że za jakiś cas to tak będzie :naughty:

hgcjtdjtydjyhdfjyh6.th.jpg

Opublikowano

:shocked:

no to żes Cie poszalali :decayed:

jak bym wiedział, że tylu was będzie, też bym zaglądnął :naughty:

a tak to siedzieliśmy w Kryspinowie :beach:

Opublikowano

No dziś frekwecja naprawdę dopisała, podziękować wszystkim za przybycie, oby tak zawsze :evil:

Opublikowano

Było naprawdę super :) i tyle autek :gwizdanie: i krzesła dla Vipów

Dziękujemy i zapraszamy ponownie wszystkich nowych :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.