Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przejedź się Poźka furką to wtedy pogadamy :gwizdanie:

jego paździoch nie jeździ...... :naughty:

tak tak tylko twój traktor zapier.... :polew: :polew: :polew:

traktorki tak mają :gwizdanie:

a ja mam traktorka i nie zapier.... :toon:

propozycja padła :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 10:50 _________________________________________________

1.8 T ? a co to k... jest? :mysli:

1,8 T JAK na tył napęd :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

TrueOgre... 5 biegów to mój ojciec miał 15 lat temu w dużym fiacie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

1.8 T ? a co to k... jest? :mysli:

to takie bydle to za***isty pies ..... :radocha::dance2::song:

Opublikowano

No to się zaczęło Pb vs. ON :kox: :kox:

Opublikowano

No to się zaczęło Pb vs. ON :kox: :kox:

nic się nie zaczęło :polew: wygrana jest wiadomą dla wszystkich :gwizdanie:

Opublikowano

CNG :nabijasie: :nabijasie:

_________________________________________________

Zobaczymy co będzie po wymianie rozrządu i drobnych poprawkach, może wtedy zdecyduje się na virusa :decayed:

Opublikowano

Dużo zwiedzających :gwizdanie:

Opublikowano

Pyrkajcie sobie dalej a swoje wiem :kox: :kox:

Opublikowano

Hej Koledzy

Byłem wczoraj na spociku i nawet na foty sie załapałem :kox: całkiem spoko było, tylko tek kubek w KFC troche mnie przeraził :no: i musiałem spadać, bo przypomniałem sobie że zostawiłem żelazko na gazie :decayed:

Opublikowano

Nie wiem co sie działo na poprzednich 50 stronach, ale jak bylo cos ważnego to prosze o info.

Witam wszystkich w szarej rzeczywistości po powrocie z Chorwacji.

Opublikowano

Tak sobie pomyślałem żeby zawitać do Was do Dębna, może Poziek przewiózł by mnie swoim 1.8T :decayed:

Opublikowano

Hej Koledzy

Byłem wczoraj na spociku i nawet na foty sie załapałem :kox: całkiem spoko było, tylko tek kubek w KFC troche mnie przeraził :no: i musiałem spadać, bo przypomniałem sobie że zostawiłem żelazko na gazie :decayed:

no tak żelazko :gwizdanie: wazna rzecz :polew:

Opublikowano
  • Autor

Mega powinienes przeczytac te 50 stron jak zwykle przeciez u Nas się dużo dzieje :evil:

Opublikowano

50 stron :spam:

Opublikowano

50 stron :spam:

ale za to jaki :naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

50 stron :spam:

sam naspamowales jakieś 20 :evil:

Opublikowano

50 stron :spam:

sam naspamowales jakieś 20 :evil:

no tak a Ty drugie 30 :polew: :polew:

Opublikowano

To ja zabrałem sie za czytanie tych 700 stron ale widze ze 98% to :spam: wiec rezygnuje :blink:

Opublikowano
  • Autor

To ja zabrałem sie za czytanie tych 700 stron ale widze ze 98% to :spam: wiec rezygnuje :blink:

ciesz sie ze dwa razy były kasowane u Nas posty ( po 700 stron ) bo wtedy to bys miał czytania :kox:

Opublikowano

To ja zabrałem sie za czytanie tych 700 stron ale widze ze 98% to :spam: wiec rezygnuje :blink:

ciesz sie ze dwa razy były kasowane u Nas posty ( po 700 stron ) bo wtedy to bys miał czytania :kox:

:polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.