Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest juz upatrzona alternatywa tylko nie chce mi sie jechac jak mam na miejscu :)

w sumie byc moze wpadnie mi gruba fura na handel w dobrych pieniadzach to napisze info jak bym juz mial na miejscu, jutro bede wiedzial czy uda sie wygrac przetarg, moze Cuber sie zalapie to tylko by doplacil :decayed:

narazie nie zapeszam, jak bede mial to moge wstawic na forum choc nie jest to A4 tylko A6 w ostatniej budzie i najwyzszej opcji, motor 3.0 TDi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cuber w a6 ? nie sądze :)

Opublikowano

Cuber w a6 ? nie sądze :)

No i masz rację.Cuber kupuje Biemdablju :naughty:

Opublikowano

Cuber w a6 ? nie sądze :)

No i masz rację.Cuber kupuje Biemdablju :naughty:

raczej fiata 500 ;)

Opublikowano

ale sie wqurwiłem, wczoraj cały dzien czekałem az chłop dostanie decyzje z banku, a dzisiaj rano mi pisze ze odpowiedz negatywna bo za duza kwota kredytu, jak na 12-letnie auto :chytry:

no kuuuuuuur.aaa

a ja juz felgi, radio i pare innych pierdół pozmieniałem

i jeszcze drugiego kupca wczoraj zbyłem bo powiedziałem ze juz sprzedane...

ch*j, zmieniam zaraz felgi i radio i jade na wies sie odstresować

Opublikowano

ale sie wqurwiłem, wczoraj cały dzien czekałem az chłop dostanie decyzje z banku, a dzisiaj rano mi pisze ze odpowiedz negatywna bo za duza kwota kredytu, jak na 12-letnie auto :chytry:

no kuuuuuuur.aaa

a ja juz felgi, radio i pare innych pierdół pozmieniałem

i jeszcze drugiego kupca wczoraj zbyłem bo powiedziałem ze juz sprzedane...

ch*j, zmieniam zaraz felgi i radio i jade na wies sie odstresować

no to niech sobie załatwi z 5 k w gotówce , da Ci kasę de ręki i tym samym obniżycie kwotę kredytu

Opublikowano

miałby mi dopłacic 8 tys, a podobno tyle nie ma, a ja przeciez nie bede za niego szukał

Opublikowano

No cóż życie Kamil życie :wink4:

Opublikowano

i jeszcze drugiego kupca wczoraj zbyłem bo powiedziałem ze juz sprzedane...

spróbuj zadzwonić do gościa, przedstaw sprawę, może jeszcze uda Ci go sprzedać tamtemu...

Opublikowano
  • Autor

Kamil nie stresuj sie :naughty:

Ja własnie siedze i wymieniam przednią szybę ;(

dobry wszystkim

Opublikowano

Ja własnie siedze i wymieniam przednią szybę ;(

Co się stało? :shocked:

Opublikowano

Nic, wymienia ją już od pół roku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co się stało? :shocked:

poprostu kiedyś uderzył kamien i była mała "dziurka" z czasem zrobił sie sznit i z kazdym tygodniem był coraz większy :gwizdanie:

Nic, wymienia ją już od pół roku :decayed:

aż nadeszła ta wiekopomna chwila i została wymieniona :kox:

Opublikowano

Witajcie :) piękna pogoda w końcu

i co Cuber sprzedajesz :mysli:

Opublikowano

Cześć Robert, dostałeś odemnie PW :?:

Opublikowano
  • Autor

i co Cuber sprzedajesz

się okaze :tongue4:

Opublikowano

BUM :naughty:

Opublikowano

witam wszystkich, szczególny ukłon w stronę Tytusa....... :hi:

Opublikowano
  • Autor

BUM :naughty:

a Tobie o co lotto :mysli:

Opublikowano

BUM :naughty:

a Tobie o co lotto :mysli:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.