Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzesiek odwołałem wyjazd? czy o czymś nie wiem że piszesz tak już w 2 dziale :mysli:

bo słyszał, że na tych felach nie dojedziesz :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grzesiek odwołałem wyjazd? czy o czymś nie wiem że piszesz tak już w 2 dziale :mysli:

ja przecież jak zawsze żartuję :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

Grzesiek odwołałem wyjazd? czy o czymś nie wiem że piszesz tak już w 2 dziale :mysli:

ja przecież jak zawsze żartuję :tongue4: :tongue4: :tongue4:

na takie tematy się nie żartuje :rant: :>

Opublikowano

ROB włącz gg albo czytaj PW :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Szczerze to chyba Ja nie pojade w weeknd :gwizdanie:

Są 3 argumenty przeciw i jeden za ( napic sie z Wami wódki )

Opublikowano

Szczerze to chyba Ja nie pojade w weeknd :gwizdanie:

Są 3 argumenty przeciw i jeden za ( napic sie z Wami wódki )

nie pi.... :tongue4: i pakuj sie ;)

Opublikowano

Trzeniu wszystkiego najlepszego.Twoje zdrówko :drunk:

Opublikowano

Trzeniu najlepszego RS nowego i do tego stacji :drunk:

ps.

Pięknie wygląda na 19 :kox: :kox: jak murzyńskie auto :travolta:

Opublikowano

dziękuję :notworthy:

robert :polew:

i jak z tą linką? masz może? :wink4:

Opublikowano

dziękuję :notworthy:

robert :polew:

i jak z tą linką? masz może? :wink4:

dopiero kawkę pije ale widziałem że szukasz chetnego na reklamę :mysli: już znasz cenę linki :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeniu dużo zrdowia i miłości :hahaha::wink4:

Opublikowano

dzięki Jarko :notworthy::wink4:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Trzeniu :good:

Opublikowano

Trzeniu - najlepszego :good:

Cuber - widzę, że rzeczywiście mineralna na imprze nie była najświeższa, skoro zzieleniałeś ładnych parę dni po ... :D

Gratulejszyn ... a teraz koniec pierdół i bierz się do roboty:

- posprzątać mi spoty podolskie, bo bzdur napisali za dużo

- walnąć ostrzeżenie LukaszowiR - profilaktycznie (tylko nie próbuj mi wmawiać, ze nie potrafisz)

- zrobić coaching ykk'owi - zmienia te awatary i zmienia

- wypowiedzi Prezesa mi coś ostatnio podejrzanie wyglądają - weźże z nim pogadaj

- zorganizować I turę naklejek klubowych na rurę wydechową

- przyjechać do mnie z vagiem i zvagować ... Stilo

Jak skończysz - proszę zameldować na PW, coś Ci się tam jeszcze znajdzie.

Że niby co? ... A Ty myślałeś, że zielonego to dla lansu dają?

A! Jeszce jedno mi się przypomniało, Brynia prosiła o wannę z oknem, tak, żeby poślady podczas kąpieli było widać - zajmij no się tym szybciutko

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu - najlepszego :good:

Cuber - widzę, że rzeczywiście mineralna na imprze nie była najświeższa, skoro zzieleniałeś ładnych parę dni po ... :D

Gratulejszyn ... a teraz koniec pierdół i bierz się do roboty:

- posprzątać mi spoty podolskie, bo bzdur napisali za dużo

- walnąć ostrzeżenie LukaszowiR - profilaktycznie (tylko nie próbuj mi wmawiać, ze nie potrafisz)

- zrobić coaching ykk'owi - zmienia te awatary i zmienia

- wypowiedzi Prezesa mi coś ostatnio podejrzanie wyglądają - weźże z nim pogadaj

- zorganizować I turę naklejek klubowych na rurę wydechową

- przyjechać do mnie z vagiem i zvagować ... Stilo

Jak skończysz - proszę zameldować na PW, coś Ci się tam jeszcze znajdzie.

Że niby co? ... A Ty myślałeś, że zielonego to dla lansu dają?

A! Jeszce jedno mi się przypomniało, Brynia prosiła o wannę z oknem, tak, żeby poślady podczas kąpieli było widać - zajmij no się tym szybciutko

:polew: :polew: :polew:

Gonić zielonego do roboty :evil:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu - najlepszego :good:

Cuber - widzę, że rzeczywiście mineralna na imprze nie była najświeższa, skoro zzieleniałeś ładnych parę dni po ... :D

Gratulejszyn ... a teraz koniec pierdół i bierz się do roboty:

- posprzątać mi spoty podolskie, bo bzdur napisali za dużo

- walnąć ostrzeżenie LukaszowiR - profilaktycznie (tylko nie próbuj mi wmawiać, ze nie potrafisz)

- zrobić coaching ykk'owi - zmienia te awatary i zmienia

- wypowiedzi Prezesa mi coś ostatnio podejrzanie wyglądają - weźże z nim pogadaj

- zorganizować I turę naklejek klubowych na rurę wydechową

- przyjechać do mnie z vagiem i zvagować ... Stilo

Jak skończysz - proszę zameldować na PW, coś Ci się tam jeszcze znajdzie.

Że niby co? ... A Ty myślałeś, że zielonego to dla lansu dają?

A! Jeszce jedno mi się przypomniało, Brynia prosiła o wannę z oknem, tak, żeby poślady podczas kąpieli było widać - zajmij no się tym szybciutko

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

Piotrek Najlepszego :drunk:

kiedy pijemy ??

Opublikowano

Trzeniu - najlepszego :good:

Cuber - widzę, że rzeczywiście mineralna na imprze nie była najświeższa, skoro zzieleniałeś ładnych parę dni po ... :D

Gratulejszyn ... a teraz koniec pierdół i bierz się do roboty:

- posprzątać mi spoty podolskie, bo bzdur napisali za dużo

- walnąć ostrzeżenie LukaszowiR - profilaktycznie (tylko nie próbuj mi wmawiać, ze nie potrafisz)

- zrobić coaching ykk'owi - zmienia te awatary i zmienia

- wypowiedzi Prezesa mi coś ostatnio podejrzanie wyglądają - weźże z nim pogadaj

- zorganizować I turę naklejek klubowych na rurę wydechową

- przyjechać do mnie z vagiem i zvagować ... Stilo

Jak skończysz - proszę zameldować na PW, coś Ci się tam jeszcze znajdzie.

Że niby co? ... A Ty myślałeś, że zielonego to dla lansu dają?

A! Jeszce jedno mi się przypomniało, Brynia prosiła o wannę z oknem, tak, żeby poślady podczas kąpieli było widać - zajmij no się tym szybciutko

:polew: :polew: :polew:

Już dostałem zjebe w pracy że się śmieje do komputera....

za***iste :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu wszystkiego najlepszego staruszku :wink4::drunk:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniu - najlepszego :good:

Cuber - widzę, że rzeczywiście mineralna na imprze nie była najświeższa, skoro zzieleniałeś ładnych parę dni po ... :D

Gratulejszyn ... a teraz koniec pierdół i bierz się do roboty:

- posprzątać mi spoty podolskie, bo bzdur napisali za dużo

- walnąć ostrzeżenie LukaszowiR - profilaktycznie (tylko nie próbuj mi wmawiać, ze nie potrafisz)

- zrobić coaching ykk'owi - zmienia te awatary i zmienia

- wypowiedzi Prezesa mi coś ostatnio podejrzanie wyglądają - weźże z nim pogadaj

- zorganizować I turę naklejek klubowych na rurę wydechową

- przyjechać do mnie z vagiem i zvagować ... Stilo

Jak skończysz - proszę zameldować na PW, coś Ci się tam jeszcze znajdzie.

Że niby co? ... A Ty myślałeś, że zielonego to dla lansu dają?

A! Jeszce jedno mi się przypomniało, Brynia prosiła o wannę z oknem, tak, żeby poślady podczas kąpieli było widać - zajmij no się tym szybciutko

:polew: :polew: :polew:

Wiciu bo będzie wpier...l :evil:

TRZENIEK Wszystkiego Najlepszego !!!!!

ps. RS-a Ci nie życzę :polew:

ps. kiedy stawiasz

Opublikowano

Trzeniek lanserze prostych kółek życzę, i mocnej głowy :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.