Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cuber ladnie gonisz ta swoja a4 :) Tylko czasami zerkaj do tylu hehe..Stalem dzisiaj za toba na bramkach i mrygalem swiatelkami a pozniej probowalem cie zlapac ale nie bylo szans :P dobrze goniles ponad 200 :)

To chyba już nowy nabywca pojechał na testy smignąc i przetestować Cubrowóz :evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

heheh, żyroskop mu przestawiło :)

Opublikowano

Priv do Hercusa poszedł. generalnie chodzi o stan opon, czy fele ori porsche i jak z lakierem czy bardzo porysane,odpryski czy normalne użytkowanie. i jakie ET!!

Priv do Hercusa odczytany .... zlecenie przyjęte :gwizdanie: .... warunki usługi w odpowiedzi Priv

Opublikowano

Cuber ladnie gonisz ta swoja a4 :) Tylko czasami zerkaj do tylu hehe..Stalem dzisiaj za toba na bramkach i mrygalem swiatelkami a pozniej probowalem cie zlapac ale nie bylo szans :P dobrze goniles ponad 200 :)

To chyba już nowy nabywca pojechał na testy smignąc i przetestować Cubrowóz :evil:

akurat mi trasa na śląsk wypadła i jeszcze klient na karte pojazdu do paska czekał w krk to musiałem cisnąć :>

do 180km/h idzie w miare fajnie, potem już mozolnie ale w sumie tyle mi wystarczy

jedna rzecz jak na razie w tym aucie jest nie do przyjęcia- kierownica, w B5 miałem dużo lepszą, ta nie dość, że nie jest wyprofilowana pod ręce to jeszcze łapy sie na niej pocą i robi sie śliska, trzeba bedzie wymienić

kolege na bramkach pozdrawiam, widziałem ale czas gonił niestety :wink4:

Opublikowano

To bylo po 20 takze widze nowynabywca hehe:) Pozdrawiam ;]

Opublikowano
  • Autor

do 180km/h idzie w miare fajnie, potem już mozolnie ale w sumie tyle mi wystarczy

poczekaj az będzie dużo chłodniejsze powietrze wtedy TDi jest nie do poznania :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: Witojcie :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:hi: Witojcie :decayed:

Witomy witomy cepra z krakowa :tongue4:

Opublikowano

Dzień Dobry :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Dzień Dobry :tongue4:

siema Admin :naughty:

Opublikowano

:hi: Witojcie :decayed:

Witomy witomy cepra z krakowa :tongue4:

:polew: :polew:

Dzień Dobry :tongue4:

o i admin wpadł na KRK :naughty::hi:
Opublikowano
  • Autor

Wybiera sie jutro ktoś na Pyromachine na Błonia Krakowskie ??

Opublikowano

Wybiera sie jutro ktoś na Pyromachine na Błonia Krakowskie ??

na co Kolego ?? :blink:

Sorki za pytanie... google mi już odpowiedziały :naughty:

Najprawdopodobniej będę, tylko orientujesz sie może, gdzie będzie można zostawić fure ??

Opublikowano
  • Autor

Najprawdopodobniej będę, tylko orientujesz sie może, gdzie będzie można zostawić fure ??

hmmm pewnie na parkingu pod kinem Kijów będzie idealnie :naughty:

Opublikowano

OK, thx za info :thumbup: wszystko pewnie wyjdzie w tzw praniu :kox:

Opublikowano
  • Autor

jeju jaka tu przerażająca cisza panuje :gwizdanie:

Opublikowano

jeju jaka tu przerażająca cisza panuje :gwizdanie:

sprzedałeś furę to nie ma o czym rozmawiać :gwizdanie:

Opublikowano

No to teraz Cuber nas zaskoczy nowym nabytkiem :kox:

Opublikowano

No to teraz Cuber nas zaskoczy nowym nabytkiem :kox:

zaskoczyłby gdyby kupił 3.0 w Q a tak to będzie "zamienił stryjek siekierę na kijek" :przebiegly:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.