Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gorzej jak mu dziwki na szlaku zaczną machać :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kamil, jak tam bluzeczka :?: Pasuje :?:

w środe bedzie dopiero przymiarka :wink4:

gorzej jak mu dziwki na szlaku zaczną machać :decayed: :decayed: :decayed:

:decayed:

ale w sumie dobrze Cuber, że postanowiłes ją całą pomalować na nowo, bo jakbyś miał malować te pare elementów to mogłoby widać, że coś jest nie tak :good:

Opublikowano

Kamil, jak tam bluzeczka :?: Pasuje :?:

w środe bedzie dopiero przymiarka :wink4:

gorzej jak mu dziwki na szlaku zaczną machać :decayed: :decayed: :decayed:

:decayed:

ale w sumie dobrze Cuber, że postanowiłes ją całą pomalować na nowo, bo jakbyś miał malować te pare elementów to mogłoby widać, że coś jest nie tak :good:

Szydera :polew:
Opublikowano

potrzebna druga, może być "goła" bo mi kumpel spokoju nie daje, koniecznie kombi i 1.9, dzięki Cuber za zainteresowanie :wink4:

TrueOgre trza było wołać z daleka :>

dla niepoznaki sciągnąłem znaczek z klapy :decayed:

Trzeniu pewnie też wyluka audika bo nawet dzisiaj chwile stalem (chyba pod jego domem?) czasami tam bywam i widze auto, blok nr 17c :decayed:

Opublikowano

Trzeniu pewnie też wyluka audika bo nawet dzisiaj chwile stalem (chyba pod jego domem?) bo czasami tam bywam i widze auto, blok nr 17c :decayed:

oooo w mordę , ale inwigilacja :decayed: sąsiad? :kox:

Opublikowano

nie sąsiad ale bywam u sąsiadki :naughty:

Opublikowano

nie sąsiad ale bywam u sąsiadki :naughty:

jakim autem jeżdzi? :naughty:

Opublikowano

ona to nawet nie wiem ale jej chłopak (mój kumpel) rzuca sie troche w oczy to pewnie widziałeś, albo navara albo mondeo takie z tych ładniejszych, nie siedze w fordach ale jakaś wypasiona wersja

żeby nie było niedomówień to nie dmucham kobity kumpla :>

Opublikowano

a to kojarze , obydwa fajne wózki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniu mi machają dzwiki bo mnie mylą z Tobą :tongue4:

Irko zagadaj z Alvaro od Nas z forum ma coś takiego podobnego do mojego do sprzedania :gwizdanie:

http://www.allegro.pl/item410289391_audi_a4_s4_1_9_tdi_navi_skora_bixenon_dvd_audio.html

Opublikowano

no właśnie już pokazywałem wczoraj kumplowi tą Alvara ale mówi, że wtedy jak pedałki bedziemy wyglądać w niemal identycznych furach :polew:

wymagający nie jest i może mieć całkowitą serie, skromny chłopak :decayed:

jak mu w tym tygodniu nie przywiozą niczego to może się zdecyduje, oczywiście jeżeli Alvaro jest skłonny obciąć kwote do mniejszych rozmiarów, sprzęt z bagażnika pewnie też kosztuje a jest zbędny dla kumpla, zobaczymy co będzie, może się dogadają :wink4:

Opublikowano
  • Autor

na gg Ci napisze ze ile odda furmanke Alvaro :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:18 _________________________________________________Ogrowy, miałes wkleić fotki do galerii z przedostatniego spota :gwizdanie:

Opublikowano

Nie spać, zwiedzać :decayed:

Opublikowano

Nie spać, zwiedzać :decayed:

A kto mówi o spaniu :cool1:

Opublikowano

Nie spać, zwiedzać :decayed:

Dzień Dobry :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Nie spać, zwiedzać :decayed:

Dzień Dobry :tongue4:

Witaj LukaszuR :naughty:

Jarko a co Ty spac nie mozesz ze tak rano na forum siadasz? :naughty:

Opublikowano

Jarko a co Ty spac nie mozesz ze tak rano na forum siadasz?

Martwi się żemu mu "żabcia' banana za brak aktywności nie dała :polew:
Opublikowano

gorzej jak mu dziwki na szlaku zaczną machać :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

a co na to żona :)

ja się nie mogę obudzić po powrocie :gwizdanie:

:hi: powitać wszystkich [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 09:51 _________________________________________________

potrzebna druga, może być "goła" bo mi kumpel spokoju nie daje, koniecznie kombi i 1.9, dzięki Cuber za zainteresowanie :wink4:

TrueOgre trza było wołać z daleka :>

dla niepoznaki sciągnąłem znaczek z klapy :decayed:

Trzeniu pewnie też wyluka audika bo nawet dzisiaj chwile stalem (chyba pod jego domem?) czasami tam bywam i widze auto, blok nr 17c :decayed:

zawsze ja mogę sprzedać :gwizdanie:

Opublikowano

Pewnie że idzie z tym motorem. A po czipie to już zupełnie inne auto. Ja bym pojechał zobaczyć, auto świetnie wygląda. I jest nieporównywalnie lepsze od A4, przy 150 można szeptać w aucie, tak wyciszony. Miejmy nadzieje że uda mi sie kupić podobną :)

Nie oglądaj czasem takiej srebrnej z wesel w Krakowie! szkoda kilometrów

:mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.