Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zrobimy zrobimy :cool1:

chyba na zlocie letnim :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale gdzie?

myśle ze jak Waski nie zaakceptuje pomysłu u niego na działce :gwizdanie: :kox: to pojedziemy gdzieś nad wodę np. bagry sa blisko :cool1:

albo zakrzówek :gwizdanie:

Opublikowano

ale gdzie?

myśle ze jak Waski nie zaakceptuje pomysłu u niego na działce :gwizdanie: :kox: to pojedziemy gdzieś nad wodę np. bagry sa blisko :cool1:

albo zakrzówek :gwizdanie:

na pewno w niedzielę na zakrzówku będzie kupę miejsca :gwizdanie:
Opublikowano

ale gdzie?

myśle ze jak Waski nie zaakceptuje pomysłu u niego na działce :gwizdanie: :kox: to pojedziemy gdzieś nad wodę np. bagry sa blisko :cool1:

:gwizdanie: :gwizdanie: jak tylko zostane w Krakowie zapraszam serdecznie.

mam plan jechać na słowacje do parku wodnego ale zobaczymy jeszcze

Opublikowano

mam plan jechać na słowacje do parku wodnego ale zobaczymy jeszcze

tam zróbcie grilla :decayed:

Opublikowano

mam plan jechać na słowacje do parku wodnego ale zobaczymy jeszcze

tam zróbcie grilla :decayed:

tak tak :) tam zapewne sie uda. Może sobota :gwizdanie:

Opublikowano

mam plan jechać na słowacje do parku wodnego ale zobaczymy jeszcze

Tatralandia ?
Opublikowano

mam plan jechać na słowacje do parku wodnego ale zobaczymy jeszcze

Tatralandia ?

dokładnie :)

Opublikowano

Zróbmy grilla w galerii :)

Opublikowano

Panowie a czy czasmi ktoś z Was lubi wyjść w sobotę wieczorem na rynek krakowski się troszke zabawić w dobrym klubie.... gril oczywiście to fajna sprawa ,pytam przyszłościowo?

Opublikowano

Panowie a czy czasmi ktoś z Was lubi wyjść w sobotę wieczorem na rynek krakowski się troszke zabawić w dobrym klubie.... gril oczywiście to fajna sprawa ,pytam przyszłościowo?

nie , nikt. wszyscy pantoflują w sobotę :decayed:

Opublikowano

Niejaki jacobson jedzie wlasnie z Robertem po B6 do Niemiec... Who's that? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Niejaki jacobson jedzie wlasnie z Robertem po B6 do Niemiec... Who's that? :decayed:

nie wiem :mysli:

Opublikowano

hi Cuber... jak tam wózek? masz nowy? kiedy fota jest B7? chyba,że pominiesz i następna fotka będzie 'jest B8'

Opublikowano

Panowie a czy czasmi ktoś z Was lubi wyjść w sobotę wieczorem na rynek krakowski się troszke zabawić w dobrym klubie.... gril oczywiście to fajna sprawa ,pytam przyszłościowo?

nie , nikt. wszyscy pantoflują w sobotę :decayed:

No dokładnie - ja zawsze sobotni wieczór spędzam w domu... :wink4:

_________________________________________________

Właśnie wróciłem z pracy... Włączam tv i :shocked: :shocked: :shocked:

szacun :notworthy::good:

Opublikowano
  • Autor

hhehhe narazie szukam , moze cos znajde to pewnie napisze o tym na forum :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie a czy czasmi ktoś z Was lubi wyjść w sobotę wieczorem na rynek krakowski się troszke zabawić w dobrym klubie.... gril oczywiście to fajna sprawa ,pytam przyszłościowo?

nie , nikt. wszyscy pantoflują w sobotę :decayed:

No dokładnie - ja zawsze sobotni wieczór spędzam w domu... :wink4:

_________________________________________________

Właśnie wróciłem z pracy... Włączam tv i :shocked: :shocked: :shocked:

szacun :notworthy::good:

A co to za zdziwienie wiadome bylo ze Wisła bedzie góra :good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.