Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie tamaty piłkarskie w innym wątku :bicz:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie tamaty piłkarskie w innym wątku :bicz:

Sorki, zapomniałem że to derby :decayed:

Opublikowano

Panowie tamaty piłkarskie w innym wątku :bicz:

:ok2:
Opublikowano

Dobra Misie, bawcie się :good: Ja spadam na browarek :drinks:

Opublikowano

Hej Krakusy :wink4:

ale było fajnie na meczyku, i wynik pierwsza klasa, dzięki Piotr :wink4:

Opublikowano

Hej Krakusy :wink4:

ale było fajnie na meczyku, i wynik pierwsza klasa, dzięki Piotr :wink4:

:oklaski: ;):drunk::dance: :drool: :thumbup: :beer1: :drinks::banan::banan2::friends::seksiasty::palacz::brawo::guma::dance2::song::this: dzięki , dzięki :kox:

Opublikowano

Hej Krakusy :wink4:

ale było fajnie na meczyku, i wynik pierwsza klasa, dzięki Piotr :wink4:

:oklaski: ;):drunk::dance: :drool: :thumbup: :beer1: :drinks::banan::banan2::friends::seksiasty::palacz::brawo::guma::dance2::song::this: dzięki , dzięki :kox:

lepiej bym tego nie ujął :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

to co z tym grillem w niedzielę? where?

Opublikowano
  • Autor

jesli Waski bedzie w kraku to Nas zaprasza :naughty: a jesli nie to mykamy gdzies nad wodę i po sprawie :evil: ty;ko trzeba by jakiego grilla załatwić , jakiegoś porzadnego by sie zdało :cool1:

Opublikowano

ale nad którą wodę jak coś? grilla nie ma co kupować porządnego bo nikt się nim nie zajmie (czyt. mył , woził itd.) :rolleyes:

potrzeby nam taki jednorazowy z tesco za 9,90 , raz użyć i zostawic :kox:

Opublikowano

no przydałby się pożadny żeby się więcej niż 5 kiełbasek zmieściło :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 00:25 _________________________________________________ale z drugiej strony Piotrek masz rację :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Waski pewnie ma jakiegos wypasionego Grila w wersji S-line :decayed:

Opublikowano

Waski pewnie ma jakiegos wypasionego Grila w wersji S-line :decayed:

pewnie tak :kox:
Opublikowano

jesli Waski bedzie w kraku to Nas zaprasza :naughty: a jesli nie to mykamy gdzies nad wodę i po sprawie :evil: ty;ko trzeba by jakiego grilla załatwić , jakiegoś porzadnego by sie zdało :cool1:

Szkoda ze mnie znów ominie fajny spot :confused4:

Opublikowano

jesli Waski bedzie w kraku to Nas zaprasza :naughty: a jesli nie to mykamy gdzies nad wodę i po sprawie :evil: ty;ko trzeba by jakiego grilla załatwić , jakiegoś porzadnego by sie zdało :cool1:

Szkoda ze mnie znów ominie fajny spot :confused4:

spoko Pablo, i tak nie zrobia grilla :gwizdanie:

Opublikowano

Jaki mecz ???? kto grał derby :gwizdanie:

Opublikowano

spoko Pablo, i tak nie zrobia grilla :gwizdanie:

dokładnie :gwizdanie:

Opublikowano

Jaki mecz ???? kto grał derby :gwizdanie:

nie pisz tu takich rzeczy bo się kermit zdenerwuje :polew: :polew:

/joke Grześ :wink4:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 10:17 _________________________________________________

:wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Ale dupsko.. :shocked:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.