Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

USA i wszystko w temacie :gwizdanie:

Opublikowano

Kentucky Fried Chicken, Mc Donalds and a Pizza Hut :polew: :polew:

Opublikowano

panowie, jaki operator komórkowy jest najlepszy wg was ?

Opublikowano
  • Autor

Orange :naughty::good:

Opublikowano

no własnie mam orange i mysle nad zmianą

<lili> no to jaka wedlug ciebie powinna byc idealna kobieta?

<rafu> hmmm... porzadna i wstydliwa

<lili> czemu?

<lili> to chyba nie bardzo w twoim stylu

<rafu> zeby porzadnie się rznela i wstydzila odmowic

<lili> a jednak w twoim

:decayed:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 12:13 _________________________________________________<Zielin> Są dwa rodzaje miłości na tym świecie: Za darmo i za pieniądze.

<Zielin> Przy czym już dawno mądrzy ludzie to obliczyli, ze ta za pieniądze wychodzi znacznie taniej :evil:

Opublikowano

Oczywiście że Plus.

Najlepszy pod jakim względem??

Opublikowano

Zależy pod jakim względem, ja ma w firmie Plusa i jestem bardzo zadowolony, odradzałbym erę

Opublikowano

koszty rozmów/ jakies promocje no i zasieg na dalecho :gwizdanie: :)

Opublikowano
Opublikowano

ja mam erę od lat i nie wiem co tak narzekacie, kumulacje już mam na ponad 5tys min i ciśgle rośnie :decayed:

obecnie to wszystko jest tak tanie, że byle co weźmiesz i tak będziesz zadowolony :wink4:

Opublikowano

koszty rozmów/ jakies promocje no i zasieg na dalecho :gwizdanie: :)

zrób grila, porównamy zasięgi :naughty:
Opublikowano

co do zasięgu to bezapeleacyjnie plus, mam też Erę na drugiej karcie i w wielu miejscach jest brak zasięgu.

Jeśli chciałbyś jakąś ofertę Plusa to znajomy jest kierownikiem salonu w Carrefourze na Czyżynach to moge Cię z nim umówić żeby Ci spróbował zrobić jakąś super ofertę.

Opublikowano

koszty rozmów/ jakies promocje no i zasieg na dalecho :gwizdanie: :)

zrób grila, porównamy zasięgi :naughty:

:decayed:

co do zasięgu to bezapeleacyjnie plus, mam też Erę na drugiej karcie i w wielu miejscach jest brak zasięgu.

Jeśli chciałbyś jakąś ofertę Plusa to znajomy jest kierownikiem salonu w Carrefourze na Czyżynach to moge Cię z nim umówić żeby Ci spróbował zrobić jakąś super ofertę.

dzieki, chetnie skorzystam :good:

Opublikowano

Ok, wysłałem mu wiadomość kiedy wraca z urlopu, jak tylko odpisze to dam Ci znać.[br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 13:23 _________________________________________________Pany a ja mam pytanie innej natury, gdzie znajdę kogoś kto zeszył by mi dach w cabrio??

Opublikowano

Kamil , ja polecam Plusa

Opublikowano

Ja mam Plusa od 4 lat i nie narzekam, jeśli chodzi o zasięg to bez dwoch zdań ma najlepszy a co do minut to mam 30 godzin miesięcznie i 500sms za free ale tylko do swoich :wink4:

Choć wczoraj przeniosłem sie na kartę na orange bo jednak większość osób ma w tej sieci i eski po groszu to niezła zabawa :)

Opublikowano

Witam ja mam takie zapytanie czy w najbliższą niedziele tj 10 sierpnia planowane jest spotkanie? Pytam ponieważ wybieram się na weekend do rodziny w stolicy Małopolski. Chętnie odwiedziłbym też rodzinę A4 klub:) pozdrawiam

Opublikowano

jest, chłopaki maja sobie nawet grilla robić :cool1:

Opublikowano

Spot jest na pewno ale gdzie to musisz śledzić wątek bo możemy grila gdzies zrobić, a jak nie to normalnie GK

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.