Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cena kosmos :kox: :kox: ma oczywiście że mam magika :)

duża cena? nie trybie :decayed:

mi się w sumie tanio wydawało :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za darmo

Opublikowano

cuberos - dopiero teraz po urlopie widzę że Ty zielony jesteś ? kiedy to się stało - skoro z zielonego na fiolet to był awans to rozumiem że z fioletowego na zielony to degradacja :polew: no to władze klubu w ciula zagrały :polew: i co zostajesz ? czy masz w du.... ten klub :>

Opublikowano

i co zostajesz ? czy masz w du.... ten klub :>

ciągle się waha :polew:

Opublikowano

a Ty Rob? :mysli::naughty:

Opublikowano

a Ty Rob? :mysli::naughty:

ja jestem na emeryturze :kox:

Opublikowano

a Ty Rob? :mysli::naughty:

ja jestem na emeryturze :kox:

jednym słowem kupa :decayed:

Opublikowano

a Ty Rob? :mysli::naughty:

ja jestem na emeryturze :kox:

jednym słowem kupa :decayed:

w kupie siła :dance2:

Opublikowano

a Ty Rob? :mysli::naughty:

ja jestem na emeryturze :kox:

jednym słowem kupa :decayed:

w kupie siła :dance2:

zdrajca :bag::baseball::palacz:

Opublikowano

a Ty Rob? :mysli::naughty:

ja jestem na emeryturze :kox:

jednym słowem kupa :decayed:

w kupie siła :dance2:

bo kupy nikt nie ruszy :polew:
Opublikowano

zdrajca :bag::baseball: :palacz

jaki zdrajca, cały czas z tymi samymi ludźmi :ok2:

Opublikowano

zdrajca :bag::baseball: :palacz

jaki zdrajca, cały czas z tymi samymi ludźmi :ok2:

Ale przecież ty zawsze byłeś zielony i dalej nie mogę sie przyzwyczaić do fioletu :>[br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 00:38 _________________________________________________

Pablo co Ty kurw.a ogladasz :polew:

No co się dziwisz takiej Bemki jeszcze nikt nie widział :polew:

Opublikowano

Dzień Dobry :tongue4:

Opublikowano

Dzień Dobry :tongue4:

Hehe widzę Lukaszu że spodobało Ci się witanie Krakowa, ale co się dziwić, w końcu to za***iste miasto :naughty:

:hi: Witaj mr.adminie i wszyscy inni też witajcie :cool1:

Opublikowano

widzę powstawaliście :) śpiochy

Opublikowano

widzę powstawaliście :) śpiochy

Odezwał się ranny ptaszek :polew:

Opublikowano

Dzieńdoberek :hi: ptaszki, adminy, śpiochy :guma:

Opublikowano

widzę powstawaliście :) śpiochy

Odezwał się ranny ptaszek :polew:

nie dokuczaj - bo wiesz............i tak jesteś już na liście do zwolnienia :decayed:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 09:05 _________________________________________________chodza słuchy że szykuje Ci się awans na władce postów :tongue4:

Opublikowano

cena kosmos :kox: :kox: ma oczywiście że mam magika :)

duża cena? nie trybie :decayed:

mi się w sumie tanio wydawało :mysli:

w sumie to za darmo ja dałem 1700 zł :gwizdanie: dlatego jej nie ma już :)

Witam wszystkich spiochów :hi:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 09:13 _________________________________________________kupuj tą

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_kierownica-t40214.0.html

Opublikowano

cześć Panowie...... :hi:

i znów pięknie zapowiadający się dzień to lubię :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.