Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak , odwołana

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ale napewno bedzie B7 tak mysle..... Cuber dobrze mówie?

Dokładnie model sie zgadza do tego kolor czarny i nadwozie Avant

Cuber mnie zaskoczy, jak nie kupi w czarnym kolorze :decayed:

spoko Ciebie napewno nie zaskocze Sława by mi tego nie wybaczyła :evil:

Bry wszystkim :hi:

Opublikowano

Sława by mi tego nie wybaczyła :evil:

pewnie nie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pewnie nie :decayed:

:naughty:

Opublikowano

:hi: wszystkim

Mam wreszcie swoją furkę po wymianie rozrządu :dance: :dance:

3 dni bez mojej A4-ki a myślałem że m-c minął :cool1: :gwizdanie: :>

Podziękowania dla Piotra oraz Piotra :gwizdanie:

i jeszcze raz zapraszamy na spota :notworthy:

Opublikowano

wszystkim zycze udanego wieczoru....... kraków by night.......

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Themon i Jarko za impezke :decayed:

Za dużo wódki jak zwykle :gwizdanie:

Opublikowano

pucować sie kto jeździ na desce bo niebawem rezerwuje miejscówki na hintertuxa (na koncowke pazdziernika-rozpoczecie sezonu w dolinie zillertal) a widze, że na tym forum dużo pożądnych ludzi siedzi, dla niewtajemniczonych hintertux to bardzo fajny lodowiec, na ktorym trenuje czołówka ze świata EX sports, na nartach,sankach czy desce mozna posmigac a dzien pozniej ( okolo 2-3 listopad na tydzien) mozemy wyskoczyc do shram na nurkowanie, kto chetny dawac mi cyne a ja reszta sie zajme :wink4:

z gory przepraszam za moje boby gdyz na wszystkich forach, ktorych bywam nie uzywa sie polskich znakow i bardzo czesto pisze sie na szybko "byle bylo" zwlaszcza na stuncie, dlatego traktujcie mnie jako wyjatek ale nie calkiem wykolejony :polew:

Opublikowano

Postaram sie być dziś na spociku (o ile jest) ale będe czarnym cinquecentem...

Opublikowano

a w czym to przeszkadza? ja na pierwszy spot przyjechałem astrą II :wink4:

Opublikowano

Cuber kupujesz auto w Polandi , czy w Deutchlandi, czy może gdzieś indziej???

Opublikowano

z tego co wiem to w pl

Opublikowano

ahjo, ja jednak uderzam do niemcowni. :gwizdanie:

Opublikowano

Dzieki Themon i Jarko za impezke :decayed:

Za dużo wódki jak zwykle :gwizdanie:

:gwizdanie: :good:

Postaram sie być dziś na spociku (o ile jest) ale będe czarnym cinquecentem...

:polew: To co, dzisiaj robimy spot A4 bez A4 :naughty: to już druga osoba która przyjedzie inną marką :decayed:

danielo nie przejmuj się, skoro moderator może to Ty tym bardziej :wink4:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor

No Ja dzis na spociku będe czarną Tigerką :naughty: ale naklejka klubowa dumnie widnieje na "dupce" :evil:

Opublikowano

No Ja dzis na spociku będe czarną Tigerką :naughty: ale naklejka klubowa dumnie widnieje na "dupce" :evil:

Cuberek , na dupce Tigerki czy Twojej ?? :polew:

Opublikowano

ale naklejka klubowa dumnie widnieje na "dupce" :evil:

Widziałem :polew:

A wygląda to tak:

A4-KLUB.PL TIGRA :kox:

Opublikowano

ale naklejka klubowa dumnie widnieje na "dupce" :evil:

Widziałem :polew:

A wygląda to tak:

A4-KLUB.PL TIGRA :kox:

No to koksiarsko :kox:

Opublikowano

Jeszcze zaloz ramki.. :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.