Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeju jaka tu przerażająca cisza panuje :gwizdanie:

sprzedałeś furę to nie ma o czym rozmawiać :gwizdanie:

przecie bedzie nowa byc może sie domyślam jaka. :>

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No to teraz Cuber nas zaskoczy nowym nabytkiem :kox:

eee tam zaskoczy odrazu :no:

Opublikowano

No to teraz Cuber nas zaskoczy nowym nabytkiem :kox:

eee tam zaskoczy odrazu :no:

No inna fura bedzie,ktora zapewne tez bedziesz modzic :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Tukan chodzi aby kupić taką by jej już nie modzić :cool1:

wiem wiem nie ma takiej :polew:

Opublikowano

Tukan chodzi aby kupić taką by jej już nie modzić :cool1:

wiem wiem nie ma takiej :polew:

Dokladnie nie ma takiej :good:[br]Dopisany: Sierpień 01, 2008, 05:33:18 _________________________________________________No RS4/RS6 :gwizdanie: + virus :kox:
Opublikowano
  • Autor

No RS4/RS6 :gwizdanie: + virus

nie te progi przynajmniej jak dla mnie

Opublikowano

Ja się może wybiorę na pyromachinę, a co :?:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 18:02 _________________________________________________Hehe no to pograli, jak zwykle:

http://sport.onet.pl/0,1248711,1799330,,,lm_barcelona_na_drodze_wisly_lub_beitaru,wiadomosc.html

Opublikowano

ale napewno bedzie B7 tak mysle..... Cuber dobrze mówie?

Opublikowano

NA pewno będzie A4/S4 :wink4:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 19:51 _________________________________________________Aha, i na pewno paździoch :decayed:

Opublikowano

Cuber mnie zaskoczy, jak nie kupi w czarnym kolorze :decayed:

Opublikowano

Na pewno będzie audi reszta to wielka niewiadoma :gwizdanie:

Opublikowano

Tukan chodzi aby kupić taką by jej już nie modzić :cool1:

wiem wiem nie ma takiej :polew:

Dokladnie nie ma takiej :good:[br]Dopisany: Sierpień 01, 2008, 05:33:18 _________________________________________________No RS4/RS6 :gwizdanie: + virus :kox:

W RS B7 nie ma turbo , więc virusy tu nic nie zdołają, lub prawie nic. :) Stawiam na B7 avant czarny 2.0 tdi 170 Km, lub 3.0 tdi.

N ic innego ciekawszego nie ma w B7 :> w dieselkach .

Opublikowano

Tukan chodzi aby kupić taką by jej już nie modzić :cool1:

wiem wiem nie ma takiej :polew:

Dokladnie nie ma takiej :good:[br]Dopisany: Sierpień 01, 2008, 05:33:18 _________________________________________________No RS4/RS6 :gwizdanie: + virus :kox:

W RS B7 nie ma turbo , więc virusy tu nic nie zdołają, lub prawie nic. :) Stawiam na B7 avant czarny 2.0 tdi 170 Km, lub 3.0 tdi.

N ic innego ciekawszego nie ma w B7 :> w dieselkach .

RS4 only B5 taki jest najladniejszy i byl tylko Avant :notworthy: A co kupi Cuber to tylko on sam wie ja napisalem ze RS-y nie trzeba modzic :)[br]Dopisany: Sierpień 01, 2008, 11:30:25 _________________________________________________A co z tym Zatorem?Impreze odwołana? bo temat zniknoł
Opublikowano

sorry, że wam tu śmiece ale i tak czysto tematu mało kto się trzyma :D

powiedzcie mi czy wsadzę kierownice od B7 s-line do B6 bez schodów czy raczej muszę się liczyć z dużymi przeszkodami?

model prezentujący t-shirty rozczochrany to sprzedaż może kuleć :decayed:

Opublikowano

W B6 Wąski zmieniał kierę - ten co Ci chciał Swoją A4 sprzedać. Jego pytaj, ale dopiero po week bo teraz pędzi do Budapesztu, albo już tam jest :)

Opublikowano

Jeździłem dziś C06, mega :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jeździłem dziś C06, mega :kox: :kox: :kox:

a ja c300 :afro:

Opublikowano

No na kresce nie miałby szans :tongue4: :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.