Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Filmik na spocie :?: :gwizdanie

a czemu sie pytasz ? czyżbys miał też jakies prywatne nagrania :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a nakręciliscie jakis filmik wogóle ? :gwizdanie:

9 filmików ale tylko dla tych co byli na spocie :gwizdanie:
Opublikowano

a nakręciliscie jakis filmik wogóle ? :gwizdanie:

9 filmików ale tylko dla tych co byli na spocie :gwizdanie:

:foch:

Opublikowano

Ale powiem Wam że po przejechaniu się eSą trochę mnie wzięło na zakup tego cuda :cool1:

:wallbash: zwariowałeś przejedz sie z Cuberem to zabaczysz na co zachorujesz :gwizdanie:

moze juz nie zdazyc sie przejechac z Cuberem :)

Opublikowano

a nakręciliscie jakis filmik wogóle ? :gwizdanie:

9 filmików ale tylko dla tych co byli na spocie :gwizdanie:

:foch:

żartowałem gumowa wywłoko :decayed:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 22:09 _________________________________________________

Ale powiem Wam że po przejechaniu się eSą trochę mnie wzięło na zakup tego cuda :cool1:

:wallbash: zwariowałeś przejedz sie z Cuberem to zabaczysz na co zachorujesz :gwizdanie:

moze juz nie zdazyc sie przejechac z Cuberem :)

a co kupiłeś Cubrowóz :naughty:
Opublikowano

jak tam sobie cos zalatwi to jutro odbieram, srut lezy i czeka

Opublikowano

przecież wiem :wink4:

Opublikowano

jak tam sobie cos zalatwi to jutro odbieram, srut lezy i czeka

to jak sie załatwi to daj znać :decayed:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 22:17 _________________________________________________

przecież wiem :wink4:

:good:
Opublikowano

jak tam sobie cos zalatwi to jutro odbieram, srut lezy i czeka

jak juz podpiszesz umowe, to powiemy Ci wszystko o tym aucie .. :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

jak tam sobie cos zalatwi to jutro odbieram, srut lezy i czeka

jak juz podpiszesz umowe, to powiemy Ci wszystko o tym aucie .. :gwizdanie:

:decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jak juz podpiszesz umowe, to powiemy Ci wszystko o tym aucie .. :gwizdanie:

:decayed:

strachliwy nie jestem, zawsze bede wiedzial gdzie go szukac :>

Opublikowano

Kto by sie tam przejmowal dzwonem i szpachla :polew::decayed: joke

Opublikowano

Kto by sie tam przejmowal dzwonem i szpachla :polew::decayed: joke

ty sie nie przejmujesz to ja tez nie bede :decayed:

Opublikowano

Kto by sie tam przejmowal dzwonem i szpachla :polew::decayed: joke

ty sie nie przejmujesz to ja tez nie bede :decayed:

Dokładnie :kox: Ciekawe na co Cuber ma chrapkę :mysli:
Opublikowano

Cuber kupi pewnie B7, ladnie zrobi i za rok znowu od niego kupie :> a ta przejmie kobita bo sie zgrzala na nia a ja myslami juz wyzej jestem i tym sposobem moze znajdzie sobie stalego odbiorce, bedzie cos w rodzaju beta testerem :polew:

nie chwale dnia bo moze sie chlopak jeszcze rozmysli i nic z tego nie bedzie

Opublikowano

działo się coś ciekawego dziś?

Opublikowano

tak, zwiedzaj :)

Opublikowano

czyli standard ... zamulanie,zamulanie,zamulanie...

widzę że szykuje się nowy właściciel Cubrowozu :gwizdanie:

ja bym za ch... nie sprzedawał , cuber nie bądz głupi :wink4:

Opublikowano

Ja też bym za chu ... nie sprzedał, no chyba że stać cię na to o czym rozmawialiśmy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kto by sie tam przejmowal dzwonem i szpachla :polew::decayed: joke

Tukan Ty lepiej popatrz na Swoje bo jak na moim jest szpachla to co jest na Twoim ogurze :shocked:

nie chwale dnia bo moze sie chlopak jeszcze rozmysli i nic z tego nie bedzie

:naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.