Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można zrobić spota, a jedzie ktoś na Top Gear looknąć?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja niestety pracuje :kwasny: Prognoza pogody jak zwykle udana... :thumbdown:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

Jak cos wymyslicie to dajcie znać mi SMS bo spadam z domu :hi:

Opublikowano

Ok, no problemos.

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

965588_606454862706653_1563788446_o.jpg

941768_607044842647655_1533339731_n.jpg

Przed kilku minut, wiary aż nadto :)

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

To jak panowie, kto się dzisiaj zjawia?

Opublikowano

dzieki Pablo za sms :wink:

Opublikowano

Poszła akcja sms:decayed:

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

Już jest 5 osób, dzisiaj się nie spodziewajmy jakiejś większej frekwencji bo jeszcze nie zapadła decyzja o zmianie dnia spotów i się nie skończyła ankieta.

Opublikowano

będę

Opublikowano
  • Autor

Tez będę

Opublikowano

Panowie może też będę...

p.s. jakby ktoś potrzebował coś z Cieszyna / Bielska / tudzież Wrocławia - to jutro będe w tamtych okolicach...

p.s.2 poszukuje dojścia do hoteli w Krakowie...jakis managerów...kogoś decyzyjnego...

Opublikowano

siema :hi: może też się pojawie tylko jeszcze pytanie 19? cz 20?

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

a bedzie ktoś miał vag-a

Opublikowano

ramzes 19:00 ale będziemy na pewni chwile siedzieć, może spróbujemy na dach wjechać jeśli będzie otwarte?

Jadę na myjkę.

Opublikowano

ja też pomykam zaraz na myjke nie tylko bunia bedzie sie świecić

Opublikowano

Moją deszcz wczoraj umył :wink:

Opublikowano
Ok, no problemos.

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/965588_606454862706653_1563788446_o.jpg

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/941768_607044842647655_1533339731_n.jpg

Przed kilku minut, wiary aż nadto :)

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

To jak panowie, kto się dzisiaj zjawia?

co ta za imprezka??

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

@AUDI A8 S8 4.2 ABT +GAZ 22- cale JEDYNA TAKA FILM (3261749045) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

dzięki panowie za spota :wink:

Opublikowano

dzieki za spocisko

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za spocika :hi:

Opublikowano

Ja zostałem i znowu nie mogę odpalić dziada, coś jest z elektryka i prądem bo ponad 40l paliwa jest , brat pojechał po inne kable do ruksa, pierd :wallbash:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Zamykają ten wjazd od strony Wisły???

Opublikowano

Dzięki za mini spota, może następnym razem będzie lepsza frekwencja:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.