Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hajtałeś się? Radimm bo coś tam kiedyś pisałeś właśnie ale nie wiem kiedy miałeś?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema siema, cały czas próbuje się otrząsnąć :decayed:

Pablo 25maja :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No to graty:naughty:

Masz już przejebane :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pablo a co Ty wczoraj jeździłeś bejcą po Kaziku około 20-30 ? K.... wolniej się nie dało ? Czy chciałeś jakieś d*py moknące na Betę wyrwać ? :grin:

Opublikowano
Pablo a co Ty wczoraj jeździłeś bejcą po Kaziku około 20-30 ? K.... wolniej się nie dało ? Czy chciałeś jakieś d*py moknące na Betę wyrwać ? :grin:

Byłem w lascandalach z taką jedną Paulinką :)

O becie nie wiedziała żeby nie było :decayed:

Taka sama stała przy wejsciu do lascandali ale na innej feldze, ja jeździłem powoli bo kuźwa tym autem już tak łatwo się nie jeździ po tym placu tak ciasno.

Opublikowano

Organizujecie jakieś spoty w sobote ?:)

Opublikowano
Organizujecie jakieś spoty w sobote ?:)

W sobotę nie bo to ciężki dzień na organizowanie spotów, ale zawsze można się szybko spisać na forum jeśli ktoś nie ma planów na wieczór.

Opublikowano
No to graty:naughty:

Masz już przejebane :decayed:

dzięki :wink::hi:

Opublikowano
Pablo a co Ty wczoraj jeździłeś bejcą po Kaziku około 20-30 ? K.... wolniej się nie dało ? Czy chciałeś jakieś d*py moknące na Betę wyrwać ? :grin:

mył sobie łokieć na deszczu

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

szukam LCD-ka najchętniej 15" żeby był zasilany z 12V i mocowanie z tyłu VESA 75mm i fajnie by było gdyby miał wbudowane głośniki i hub-a USB nie ma ktoś czegoś takiego do sprzedania

Opublikowano
mył sobie łokieć na deszczu

:polew:

Opublikowano

szukam LCD-ka najchętniej 15" żeby był zasilany z 12V i mocowanie z tyłu VESA 75mm i fajnie by było gdyby miał wbudowane głośniki i hub-a USB nie ma ktoś czegoś takiego do sprzedania

Takie małe wymagania??? :polew:

sprobuj na Czarnowiejskiej u chłopaków --> AMSO - Komputery Poleasingowe Używane

Opublikowano
  • Autor
ja jeździłem powoli bo kuźwa tym autem już tak łatwo się nie jeździ po tym placu tak ciasno.

Pablo nie ściemniaj, jechałem TAXI za Tobą i powiem szczerze ze po bokach miałes spokojnie ponad metr do innych aut :wink: LANS BANS na KAZIKU MUSI BYĆ :grin:

Opublikowano
Pablo nie ściemniaj, jechałem TAXI za Tobą i powiem szczerze ze po bokach miałes spokojnie ponad metr do innych aut :wink: LANS BANS na KAZIKU MUSI BYĆ :grin:

:grin: To jak był metr do innych aut to musiałem szybciej jechać (czyt. i tak wolno :decayed:) i tak w ciul uważałem bo pierwszy raz tam byłem betą, taką A8 D3/D4 to musi być kosmos w weekend jak wszystko pozajmowane na okrąglaku i ciasno w uj :decayed:

Po mocnych ledach na tablicy łatwo mnie poznać i jeszcze wielkich kominach z tyłu :grin:

Opublikowano

oj Pablo....skoncz już 16lat :)

Opublikowano
oj Pablo....skoncz już 16lat :)

Jakie 16 lat?

Opublikowano
oj Pablo....skoncz już 16lat :)

Jakie 16 lat?

:facepalm: no żebyś w końcu pokazał, że jesteś dorosłą osobą :grin:

Opublikowano

A kurw gdzie pokazuje że mam 16 lat:facepalm:

Coś mu nie tegez pomieszało się:wink:

Może KERCZI myśli że jak ktoś w naszym wieku jeździ do knajpy na Kazimierz posiedzieć to ma 16 lat :grin:

Teraz jak raz na miesiąc się gdzieś wyskoczy do knajpy to jest dobrze, nie tak jak kiedyś 3 razy w tygodniu.

Opublikowano

fantowski mam dwie jak potrzebujesz na szybko :whistling:

Opublikowano
fantowski mam dwie jak potrzebujesz na szybko :whistling:

PW:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.