Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jakubekk:

spokojnie, nic nie zepsułeś :)

to poprostu się nie świeci ! (nie praktyczne ....ale tak jest u mnie a zakładam ze nie padło równiez u mnie :)

Panowie powiedzcie mi czy w B6 z szybrem pokrętło od szybra się świeci czy nie?

chodzi mi o tą kropkę i strzałkę na pokrętle

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/32/75/46/58/3275465866

Bo u mnie nie świeci i nie wiem czy coś się zdupcyło czy nie świecić :wink:

http://s24.postimg.org/5bmznvx29/123.jpg

muszę się przyjrzeć jak u mnie to wygląda... ale mam wrażenie, że się świeci... teraz już mi się nie chce schodzić na dół do auta, ale jutro dam znać:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jakubekk:

spokojnie, nic nie zepsułeś :)

to poprostu się nie świeci ! (nie praktyczne ....ale tak jest u mnie a zakładam ze nie padło równiez u mnie :)

Panowie powiedzcie mi czy w B6 z szybrem pokrętło od szybra się świeci czy nie?

chodzi mi o tą kropkę i strzałkę na pokrętle

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/32/75/46/58/3275465866

Bo u mnie nie świeci i nie wiem czy coś się zdupcyło czy nie świecić :wink:

http://s24.postimg.org/5bmznvx29/123.jpg

muszę się przyjrzeć jak u mnie to wygląda... ale mam wrażenie, że się świeci... teraz już mi się nie chce schodzić na dół do auta, ale jutro dam znać:decayed:

leniu idź już spać :decayed:

Opublikowano

SPANIE - jest dla mięczaków :)

Opublikowano
Jakubekk:

spokojnie, nic nie zepsułeś :)

to poprostu się nie świeci ! (nie praktyczne ....ale tak jest u mnie a zakładam ze nie padło równiez u mnie :)

Panowie powiedzcie mi czy w B6 z szybrem pokrętło od szybra się świeci czy nie?

chodzi mi o tą kropkę i strzałkę na pokrętle

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/32/75/46/58/3275465866

Bo u mnie nie świeci i nie wiem czy coś się zdupcyło czy nie świecić :wink:

http://s24.postimg.org/5bmznvx29/123.jpg

muszę się przyjrzeć jak u mnie to wygląda... ale mam wrażenie, że się świeci... teraz już mi się nie chce schodzić na dół do auta, ale jutro dam znać:decayed:

leniu idź już spać :decayed:

nie jestem leniem, ale mi się nie chce iść do auta... chociaż... pewnie i tak z psem jeszcze będzie czekała mnie wyprawa, więc może jeszcze sprawdzę :wink:

Opublikowano
Jakubekk:

spokojnie, nic nie zepsułeś :)

to poprostu się nie świeci ! (nie praktyczne ....ale tak jest u mnie a zakładam ze nie padło równiez u mnie :)

Panowie powiedzcie mi czy w B6 z szybrem pokrętło od szybra się świeci czy nie?

chodzi mi o tą kropkę i strzałkę na pokrętle

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/32/75/46/58/3275465866

Bo u mnie nie świeci i nie wiem czy coś się zdupcyło czy nie świecić :wink:

http://s24.postimg.org/5bmznvx29/123.jpg

muszę się przyjrzeć jak u mnie to wygląda... ale mam wrażenie, że się świeci... teraz już mi się nie chce schodzić na dół do auta, ale jutro dam znać:decayed:

leniu idź już spać :decayed:

nie jestem leniem, ale mi się nie chce iść do auta... chociaż... pewnie i tak z psem jeszcze będzie czekała mnie wyprawa, więc może jeszcze sprawdzę :wink:

nie jestes leniem ale nie chce Ci sie... sam sobie zaprzeczasz...

no tak czego nie robi sie dla kolegów :whistling:

Opublikowano
Jakubekk:

spokojnie, nic nie zepsułeś :)

to poprostu się nie świeci ! (nie praktyczne ....ale tak jest u mnie a zakładam ze nie padło równiez u mnie :)

Panowie powiedzcie mi czy w B6 z szybrem pokrętło od szybra się świeci czy nie?

chodzi mi o tą kropkę i strzałkę na pokrętle

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/32/75/46/58/3275465866

Bo u mnie nie świeci i nie wiem czy coś się zdupcyło czy nie świecić :wink:

http://s24.postimg.org/5bmznvx29/123.jpg

muszę się przyjrzeć jak u mnie to wygląda... ale mam wrażenie, że się świeci... teraz już mi się nie chce schodzić na dół do auta, ale jutro dam znać:decayed:

leniu idź już spać :decayed:

nie jestem leniem, ale mi się nie chce iść do auta... chociaż... pewnie i tak z psem jeszcze będzie czekała mnie wyprawa, więc może jeszcze sprawdzę :wink:

nie jestes leniem ale nie chce Ci sie... sam sobie zaprzeczasz...

no tak czego nie robi sie dla kolegów :whistling:

nie chce mi się, bo jestem zmęczony - a to nie lenistwo:decayed:

Opublikowano

Oboje jesteście leniami bo nie chce się wam poprawnie cytować posta :decayed:

Mi się z kolei nie chcę siedzieć do 2:00 więc idę wcześniej spać:decayed:

Dobranoc:hi:

Opublikowano
Oboje jesteście leniami bo nie chce się wam poprawnie cytować posta :decayed:

Mi się z kolei nie chcę siedzieć do 2:00 więc idę wcześniej spać:decayed:

Dobranoc:hi:

dobranoc zimny łokciu z bejcy :decayed:

Opublikowano

hehe dzięki chłopaki za zainteresowanie :) trochę mnie to dziwi że Audi robiąc licht pakiety które podświetlają co się da nie wcisnęło diodek do tego pokrętła, stąd moje zdziwienie, że nie świeci. Zatem zamiast wszystko rozbierać postanowiłem zapytać :decayed:

Co do spotów to za często mnie nie było ale zawsze jak się kapnąłem że to ten dzień to była 23 :P ale nie głosowałem bo się dostosuję i postaram się przyjeżdżać tak żeby się lepiej z wami poznać :wink:

Opublikowano
...... kto i po ch.j w ogóle zaproponował zmianę terminu ......

to był spisek forumowej masonerii a tak dokładnie to był jednak zamach i do h...a ja się pytam gdzie jest krzyż :kox:

Opublikowano
...... kto i po ch.j w ogóle zaproponował zmianę terminu ......

to był spisek forumowej masonerii a tak dokładnie to był jednak zamach i do h...a ja się pytam gdzie jest krzyż :kox:

to są efekty interwencji :kox:

Opublikowano

chora córka i kolejna nie przespana noc:confused4: a to podobno tylko jakaś mała infekcja.

Pablo dzięki :wink: - fon już śmiga u mnie.

Opublikowano

ooo w końcu spoty w niedziele i do tego o 19 :banan:, wpadnę na pewno :decayed:

spoko ;) Planuje w niedzielę na spota przyjechać

weź mój miernik :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: witam w kolejny słoneczny poranek :wink:
Opublikowano
:siema::hi:
Opublikowano
:hi: witam w kolejny słoneczny poranek :wink:

:wink:

Opublikowano

Czas wstawać do roboty :decayed:

:hi:

Opublikowano
...... kto i po ch.j w ogóle zaproponował zmianę terminu ......

to był spisek forumowej masonerii a tak dokładnie to był jednak zamach i do h...a ja się pytam gdzie jest krzyż :kox:

i kto złamał brzozę?

zawsze jak Pablo przyjeżdżał było czuć trotyl :kox:

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

:hi: witam w kolejny słoneczny poranek :wink:

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.