Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Co się dzieje z jarko?

Zakopał się gdzieś czy co :decayed:

stoi na słupku :wink:

Ty, sam se stój na słupku :naughty:

Opublikowano

Jest stefan :kox:

:siema:

Opublikowano
chodzi ktoś stąd na siłkę ? ja chyba zacznę i potrzebowałbym jakiegoś trenera... :decayed:

ja chodziłem. Jak chcesz trenera to idź na Wrocławską. Tam Ci koleś wszystko rozpisze, pokaże i popropowadzi. Nawet sam myślałem czy by się nie zapisać ale żywcem nie mam kiedy :/

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
chodzi ktoś stąd na siłkę ? ja chyba zacznę i potrzebowałbym jakiegoś trenera... :decayed:

ja chodziłem. Jak chcesz trenera to idź na Wrocławską. Tam Ci koleś wszystko rozpisze, pokaże i popropowadzi. Nawet sam myślałem czy by się nie zapisać ale żywcem nie mam kiedy :/

Ja chodze i cos tam sie znam :-D. Co potrzebujesz

Opublikowano

:hi:

Pany nie poszukuje ktoś z Was/ Waszych znajomych mieszkania do wynajęcia od lipca jednopokojowego w okilicach Bronowic? vis vi biurowców Galileo Newton itp? Zwalniam obecnie zamieszkiwane

Opublikowano
:hi:

Pany nie poszukuje ktoś z Was/ Waszych znajomych mieszkania od lipca jednopokojowego w okilicach Bronowic? vis vi biurowców Galileo Newton itp? Zwalniam obecnie zamieszkiwane

chyba musze przyjsc na piwko :wink:

Opublikowano
:hi:

Pany nie poszukuje ktoś z Was/ Waszych znajomych mieszkania od lipca jednopokojowego w okilicach Bronowic? vis vi biurowców Galileo Newton itp? Zwalniam obecnie zamieszkiwane

chyba musze przyjsc na piwko :wink:

no pasowałoby :decayed: bo za niedługo znikne z Krakowa na dłużej :thumbdown:

Opublikowano
:hi:

Pany nie poszukuje ktoś z Was/ Waszych znajomych mieszkania od lipca jednopokojowego w okilicach Bronowic? vis vi biurowców Galileo Newton itp? Zwalniam obecnie zamieszkiwane

chyba musze przyjsc na piwko :wink:

no pasowałoby :decayed: bo za niedługo znikne z Krakowa na dłużej :thumbdown:

gdzie to wybierasz sie?

Opublikowano
:hi:

Pany nie poszukuje ktoś z Was/ Waszych znajomych mieszkania od lipca jednopokojowego w okilicach Bronowic? vis vi biurowców Galileo Newton itp? Zwalniam obecnie zamieszkiwane

chyba musze przyjsc na piwko :wink:

no pasowałoby :decayed: bo za niedługo znikne z Krakowa na dłużej :thumbdown:

gdzie to wybierasz sie?

zapierdać jak murzyn do anglii :doh::decayed:

Opublikowano
chodzi ktoś stąd na siłkę ? ja chyba zacznę i potrzebowałbym jakiegoś trenera... :decayed:

ja chodziłem. Jak chcesz trenera to idź na Wrocławską. Tam Ci koleś wszystko rozpisze, pokaże i popropowadzi. Nawet sam myślałem czy by się nie zapisać ale żywcem nie mam kiedy :/

Ja chodze i cos tam sie znam :-D. Co potrzebujesz

proszę Cię :polew:

Opublikowano
chodzi ktoś stąd na siłkę ? ja chyba zacznę i potrzebowałbym jakiegoś trenera... :decayed:

ja chodziłem. Jak chcesz trenera to idź na Wrocławską. Tam Ci koleś wszystko rozpisze, pokaże i popropowadzi. Nawet sam myślałem czy by się nie zapisać ale żywcem nie mam kiedy :/

Ja chodze i cos tam sie znam :-D. Co potrzebujesz

proszę Cię :polew:

sklej :foch:

Opublikowano

Jak ja kocham ten Krakowski humor :decayed:

Opublikowano
A moje dla przykładu sie świecą...

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

bo tak jest tylko w opcji po dzwonie :naughty:

Nie wytrzymałem i rozebrałem lampke.

Faktycznie powinno świecić

tak to wygląda:

20130607154828.jpg

te 2 diody z boku podświetlają te kreski na około a ta dioda w środku samo pokrętło :wink:

Opublikowano

Co za pojebana pogoda!!!

Opublikowano

pablo nie pitol dawno nie padało :decayed:

Opublikowano

fajna lektóra

Opublikowano

Już usunięty wątek o B8.

Tylko oszust został do poczytania.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.