Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja niestety nie dałem rady przyjechać.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie jadę do Was na spota dziś bo wypucowałem auto a w Hucie podobno idzie burza i już leje
ja tez odpuszczam

Powinienem napisać "a nie mówiłem" - ale powstrzymam się od komentowania... :whistling:

Nie wiem z czym masz problem kolego?? Czy uważasz że jak głosowałem za niedzielą która mi 100kroć bardziej pasuje od dni powszednich to mam dymać co tydzień po 80km bo Ty masz taki kaprys?? Nie martw się bo na pewno w niedziele 1-2 razy w miesiącu będę. Ja nie mam 6km na spota w obie strony tylko 80. Jeżeli głosowałem i powiedziałem że będę jeździł to się wywiążę, ale nie rzucaj kolego teorii że nie było "Was" dziś, więc napisze "a nie mówiłem" :wink:.

Opublikowano

Nie spinajcie zesz sie :smiley: Ktos nie pojechal raz na spota i od razu padaka :whistling:

Przeciez za niedziela glosowalo 36(?) osob wiec na pewno frekwencja byla dobra :naughty:

Opublikowano
Nie spinajcie zesz sie :smiley: Ktos nie pojechal raz na spota i od razu padaka :whistling:

Przeciez za niedziela glosowalo 36(?) osob wiec na pewno frekwencja byla dobra :naughty:

właśnie d*pa była :facepalm: mam nadzieje że sie poprawi

Opublikowano

Ramzes, to byla ironia :decayed:

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

To pewnie ze wzgledu na niesprzyjające warunki atmosferyczne i niektore drim lajnery wyladowac nie mogly :cheesy:

Opublikowano
Nie wiem z czym masz problem kolego?? Czy uważasz że jak głosowałem za niedzielą która mi 100kroć bardziej pasuje od dni powszednich to mam dymać co tydzień po 80km bo Ty masz taki kaprys?? Nie martw się bo na pewno w niedziele 1-2 razy w miesiącu będę. Ja nie mam 6km na spota w obie strony tylko 80. Jeżeli głosowałem i powiedziałem że będę jeździł to się wywiążę, ale nie rzucaj kolego teorii że nie było "Was" dziś, więc napisze "a nie mówiłem" :wink:.

Kolego, dlaczego wszystko bierzesz tak do siebie? Przecież nie jest napisane "nex nie przyjechał a głosował". Wyluzuj, nie jesteś pępkiem świata. :wink:

Radekst nie głosował ZTCP za niedzielą i też został wyróżniony przez transit'a... :wink:

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ----------

BTW :bry: dzień

Przeciez za niedziela glosowalo 36(?) osob wiec na pewno frekwencja byla dobra :naughty:

:polew:

Opublikowano

Lennox powiedz lepiej jak podłączyć VAGa do 64bit tudziez win8 ...

mowiles ze masz jakis przepis...

Opublikowano

usiłowałem dojechać na spota :) w pewnym momencie musiałbym zamienić a4 na ponton i się wycofałem

@miodzio mohito wspominał o przegryzionej i podpiętej na spinaczach - link nie działa

:hi:

kto tam na spocie ostatni chciał wygłuszenie ori z spinkami za 300zl do b7 ?? :decayed:

http://s9.postimg.org/5ojwm6g7j/20130609_130134.jpg

Opublikowano

Siemka :hi:

Nie kłócić mi się tu, zrobimy za tydzień duży spot o ile znów niektórych nie zaleje :decayed:

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

Zabił dwie kobiety, a następnie podpalił BMW. Zdjęcia - Motoryzacja w INTERIA.PL

Opublikowano
Lennox powiedz lepiej jak podłączyć VAGa do 64bit tudziez win8 ...

mowiles ze masz jakis przepis...

zara Ci PW wyśle

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

Nie kłócić mi się tu, zrobimy za tydzień duży spot o ile znów niektórych nie zaleje :decayed:

:polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Opublikowano

Dobry kolo ale i tak nie przebije Gmocha :grin:

gmoch.jpg

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

.... OMG znowu koniec świata za oknem....

Opublikowano
:hi: co za pogoda :facepalm: dawno nie widziałem takiego dużego gradu.
Opublikowano

Wpaść w czerwcu w poślizg! Takie rzeczy tylko w Polsce! Ta pogoda jest pop********a! Z gradu zrobiła się warstwa lodu... A pod kościołem przy Nowosądeckiej z 20-30 cm wody. Chodnikiem jechałem, a i tak woda mi się wlewała na maskę. Normalnie czułem się jak w amfibii, a gdybym drzwi otworzył, to bym miał potop w aucie. Masakra jakaś!

Opublikowano

Co wy chcecie przynajmniej coś się dzieje:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.