Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wpaść w czerwcu w poślizg! Takie rzeczy tylko w Polsce!

Przecież to normalka! Ja dzisiaj przez pół dnia wpadałem w poślizgi w ODTJ Delta koło Opola :wink:

Coś nic nie powiedział wcześniej:whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Boseron gdzie podziały Ci się zdjęcia B7 w podpisie :D

Dzięki za odwiedziny z D4NTE ;-)

Poszło z koma..[/quote.]

Podjąłem męska decyzję :-)

Opublikowano
Boseron gdzie podziały Ci się zdjęcia B7 w podpisie :D

Dzięki za odwiedziny z D4NTE ;-)

Poszło z koma..[/quote.]

Podjąłem męska decyzję :-)

jaka Boseron pochwal się :naughty:

Opublikowano
Wpaść w czerwcu w poślizg! Takie rzeczy tylko w Polsce!

Przecież to normalka! Ja dzisiaj przez pół dnia wpadałem w poślizgi w ODTJ Delta koło Opola :wink:

OK, ale zamierzone w przystosowanym Ośrodku Doskonalenia Technik Jazdy to jedno, a na lodzie w czerwcu(!) z przypadku to drugie:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

siemka wieczorową porą :hi:

Opublikowano

u mnie w garazu woda po pas dzis sie z pracy zwolnilem i musialem ratowac samochodzik :kwasny:

Opublikowano
Wpaść w czerwcu w poślizg! Takie rzeczy tylko w Polsce!

Przecież to normalka! Ja dzisiaj przez pół dnia wpadałem w poślizgi w ODTJ Delta koło Opola :wink:

Coś nic nie powiedział wcześniej:whistling:

Dzień prawie jak co dzień :wink: Sie pracuje :naughty:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Wpaść w czerwcu w poślizg! Takie rzeczy tylko w Polsce!

Przecież to normalka! Ja dzisiaj przez pół dnia wpadałem w poślizgi w ODTJ Delta koło Opola :wink:

OK, ale zamierzone w przystosowanym Ośrodku Doskonalenia Technik Jazdy to jedno, a na lodzie w czerwcu(!) z przypadku to drugie:facepalm:

No dobra, na lodzie w czerwcu to rzeczywiście ewenement bo ogólnie to można i na suchym :kox:

Opublikowano

Aaa bo nie dosc ze ten jawor i puma mnie wq to jeszcze ten dominik, ja mu pisze jedno a on drugie, jakies z d*py wyciagniete pytania mi zadaje. :decayed:

Opublikowano

to co robimy dzisiaj jakiegoś mini spota ? :wink:

Opublikowano

Poznałbys Dominika to byś tak nie pisał, spoko jest gość, jedz na zlot to się napijecie :decayed:

Opublikowano
:hi: nawet dziś nie pada :shock3:
Opublikowano
:hi: nawet dziś nie pada :shock3:

wpadne dzisiaj po podkład :wink:

Opublikowano

wpadne dzisiaj po podkład :wink:

dzwoń po 18:00 bo nie wiem czy po zajęciach nie będę musiał iść do pracy :facepalm:

Opublikowano

Popwitać :hi:

Boseron gdzie podziały Ci się zdjęcia B7 w podpisie :D

Dzięki za odwiedziny z D4NTE ;-)

Poszło z koma..

Spoczko :wink: Pablo nie zamawiaj mi tej folii do SP, zamówiłem już na alledrogo

to co robimy dzisiaj jakiegoś mini spota ? :wink:

idę do pracy dzisiaj :kwasny:

:hi: nawet dziś nie pada :shock3:

Na razie... :kwasny:

Opublikowano

D4NTE jak waliło gradem to już z kocem chciałem lecieć i auto przykrywać.. ale nie był tak duży jak w Tychach

parę szybek poszło... nie mówiąc o wgnieceniach
Opublikowano
D4NTE jak waliło gradem to już z kocem chciałem lecieć i auto przykrywać.. ale nie był tak duży jak w Tychach

parę szybek poszło... nie mówiąc o wgnieceniach

Masakra :shock3:

Opublikowano
Opublikowano

to co Panowie jakiś spocik?? :decayed:

Opublikowano
to co Panowie jakiś spocik?? :decayed:

Wpadnij do Pucha wieczorem, bedziemy bixenon dzisiaj do mnie wsadzac :-)

Naciapane z sedesu ...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.