Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie mam fejsa, jest co żałować? :P

Próbowałeś w ogóle kliknąć w tego linka?:naughty:

Nie musisz mieć konta by oglądnąć ten filmik :wink:

W sumie nie ma co, taki zwykły spontan :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

laska dobra, widać że coś trenuje, ale ten koleś co ją na początku tak lał to chyba miał siłę jak sierota, bo po takich ciosach z rąk kolana i buta jak dostała na banie nie powinna sie już podnieść

Opublikowano

Panowie nie szuka ktos felg z oponami do VW - felgi sa do odnowienia ale proste i nie spawane - opony na jeden sezon przynajmniej LETNIE. 17" - oddam bardzo bardzo tanio.

Opublikowano

:siema:

Wow! nie pada od 3 dni :shock3:

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

Kto wczoraj szwendał się po rynku to widział :decayed:

Opublikowano

siema wszystkim :hi: moja foka znowu w serwisie jutro się pojawie wannobusem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Panowie nie szuka ktos felg z oponami do VW - felgi sa do odnowienia ale proste i nie spawane - opony na jeden sezon przynajmniej LETNIE. 17" - oddam bardzo bardzo tanio.

wrzuc mi fotke bo szwagro zakupił passata b6 na 16-stce :) wiec moze sie skusi na zamiankę :)

ps. Siemka ALL :hi:

Opublikowano

971092_506147282791363_226078934_n.jpg

I nie podskoczysz :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:Pablo jak ładnie twoją A4 się prezentuje na TAXI :naughty:

Opublikowano
:hi:Pablo jak ładnie twoją A4 się prezentuje na TAXI :naughty:

Teraz wszędzie ją widać :decayed:

Opublikowano
:hi:Pablo jak ładnie twoją A4 się prezentuje na TAXI :naughty:

Teraz wszędzie ją widać :decayed:

Dokładnie i jest odrazu reklama forum :decayed:

Opublikowano
Dokładnie i jest odrazu reklama forum :decayed:

To jest najważniejsze :kox:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

Panowie jakiś spot dzisiaj gdzieś? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pablo spot jutro jest :whistling:

Opublikowano

Witajcie,

Dziś wracając z Zakopca najechałem na starą fiestę, w której rdza trzymała się na lakierze :kwasny:

Gość, na którego najechałem już raczej swoim samochodem nie pojeździ, a u mnie do malowania zderzak przód i do wymiany grill i kratka w zderzaku. Nie wiem jak to wszystko wygląda w środku, gdyż przed oględzinami rzeczoznawcy wolę nie otwierać maski, ale nic się nie leje spod auta więc powinno być OK. Ciekawe ile uda mi się wyciągnąć odszkodowania z AC:eusathink:

Opublikowano

Karol udanych wakacji :wink: dużo słońca :wink: i pamiętaj pełny lans w cabrio :wink:

Opublikowano

o ile się uda mi dzisiaj zasnąć...bo mam jeszcze tyyyyle roboty...

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Waski - robota SUPER

Myjnia daje rade...aż boje się go zostawić na cały dzień :)

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

@CUBER

fotki felg do sprzedania, tak jak mówiłem są do odnowienia: można tez załozyć dekielki AUDI i mozna smigac...

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

Opublikowano

wąski zgłoszę się do Ciebie na myjkę zwłaszcza środka bo widzę że u Karola zrobione na cacy :wink:

Opublikowano

Do spania

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
wąski zgłoszę się do Ciebie na myjkę zwłaszcza środka bo widzę że u Karola zrobione na cacy :wink:

Ładnie :decayed: Chyba też pasowałoby mi środeczek wyprać

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.