Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
potrzebuje naklejki typu karny k za ch parkowanie... ma ktoś na zbyciu?

ILE CHCESZ :whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dexter to mówisz że widziałeś przed chwilą boserona pod halą targową :decayed:

może niech on już lepiej nie pije :facepalm:

:grin::grin:

Opublikowano
potrzebuje naklejki typu karny k za ch parkowanie... ma ktoś na zbyciu?

ILE CHCESZ :whistling:

wystarczy jedna :wink:

btw walcze z kanapą u siebie i nie mam pomysłu jak ją odblokować :kwasny:

Opublikowano
potrzebuje naklejki typu karny k za ch parkowanie... ma ktoś na zbyciu?

ILE CHCESZ :whistling:

wystarczy jedna :wink:

btw walcze z kanapą u siebie i nie mam pomysłu jak ją odblokować :kwasny:

podjedz gdzieś gdzie otwierają zatrzaśnięte klucze w aucie i niech otworzą Ci zamek w kanapie:wink:

Opublikowano
potrzebuje naklejki typu karny k za ch parkowanie... ma ktoś na zbyciu?

ILE CHCESZ :whistling:

wystarczy jedna :wink:

btw walcze z kanapą u siebie i nie mam pomysłu jak ją odblokować :kwasny:

podjedz gdzieś gdzie otwierają zatrzaśnięte klucze w aucie i niech otworzą Ci zamek w kanapie:wink:

mnie to wydaję się, że linka jest urwana lub spadła

Opublikowano
potrzebuje naklejki typu karny k za ch parkowanie... ma ktoś na zbyciu?

Zapytam się wieczorem sąsiada bo kiedyś w ciul kupił z allegro i oklejał auta pod blokiem ale to było z 2 lata temu :grin:

trzeba walczyc z debilizmem :smiley:

tez mam jak cos :wink:

Opublikowano
potrzebuje naklejki typu karny k za ch parkowanie... ma ktoś na zbyciu?

Zapytam się wieczorem sąsiada bo kiedyś w ciul kupił z allegro i oklejał auta pod blokiem ale to było z 2 lata temu :grin:

trzeba walczyc z debilizmem :smiley:

tez mam jak cos :wink:

tylko zastanawiam się jak ją nalepie jak auto przykryte jest jakimś workiem:decayed: stoi na miejscu dla inwalidów...

Opublikowano
potrzebuje naklejki typu karny k za ch parkowanie... ma ktoś na zbyciu?

Zapytam się wieczorem sąsiada bo kiedyś w ciul kupił z allegro i oklejał auta pod blokiem ale to było z 2 lata temu :grin:

trzeba walczyc z debilizmem :smiley:

tez mam jak cos :wink:

tylko zastanawiam się jak ją nalepie jak auto przykryte jest jakimś workiem:decayed: stoi na miejscu dla inwalidów...

to może zadzwon na policje, przynajmniej gość dostanie parę złotych za kretyństwo, a nasze piękne kochane Państwo się wzbogaci i będziemy bliżej wyjscia z kryzysu :decayed:

Opublikowano
potrzebuje naklejki typu karny k za ch parkowanie... ma ktoś na zbyciu?

Zapytam się wieczorem sąsiada bo kiedyś w ciul kupił z allegro i oklejał auta pod blokiem ale to było z 2 lata temu :grin:

trzeba walczyc z debilizmem :smiley:

tez mam jak cos :wink:

tylko zastanawiam się jak ją nalepie jak auto przykryte jest jakimś workiem:decayed: stoi na miejscu dla inwalidów...

to może zadzwon na policje, przynajmniej gość dostanie parę złotych za kretyństwo, a nasze piękne kochane Państwo się wzbogaci i będziemy bliżej wyjscia z kryzysu :decayed:

najlepsze jest to że gość przykrywa TICO i pucuje je prawie codziennie pomimo, że nie jeździ... :grin: jak będzie sprzedawać to ktoś ładnego klasyka kupi:grin: może postawić na innym miejscu a zajmuje jedno miejsce dla inwalidów co mnie po prostu wku..wia... wczoraj chciałem mu już coś powiedzieć, ale powstrzymałem się... już raz malowałem auto po rysach zrobionych celowo i dziękuję bardzo...

najlepsze rozwiązanie to chyba straż miejska.. ale nie jestem z tych co dzwonią :kwasny: na bank ma coś ze łbem bo jak czyści to mówi sam do siebie i krzyczy :grin:

radimm odebrałbyś tel :wink:

Opublikowano
na bank ma coś ze łbem bo jak czyści to mówi sam do siebie i krzyczy :grin:

Może krzyczy do wron by mu nie srały na furę :grin::decayed:

Opublikowano
na bank ma coś ze łbem bo jak czyści to mówi sam do siebie i krzyczy :grin:

Może krzyczy do wron by mu nie srały na furę :grin::decayed:

trzeba zobaczyć chłopa jak wygląda.. a wygląda na psychodelika :decayed:

Opublikowano

to sie zastanow czy to miejsce nie jest dla niego idealne :decayed:

Opublikowano
to sie zastanow czy to miejsce nie jest dla niego idealne :decayed:

eee no zastanawiałem się czy czasem nie kwalifikuje się do tego :decayed:

Panowie chętny ktoś na spota dzisiaj? wtorek mamy a ktoś za wtorkiem głosował :whistling:

Opublikowano

Ja chętnie jeśli będę miał dzisiaj auto :decayed:

Opublikowano

czlowieka nie ma chwile na forum a tu juz tyle lektury do czytania :decayed: dzis sloneczko jak w tropikach... szedlem na egz to myslalem ze sie ugotuje.

Opublikowano

na szczescie teraz sie zachmurzylo i nie ma takiej żarówy jak w południe

Opublikowano
da się :kwasny:

chodzi mi o miejsce :wink:

no niech robią jakąś większą miejscówkę na targi :wink: Poznań ma, wawa też, nawet już Lublin... a Kraków w pyte prawie że nic.. :kwasny:

hostessy miałbym na miejscu :decayed:

Pierniczyć hostessy jak likwidują ostatnią miejscówkę :wink:

Opublikowano

Hello;

potrzebuję info co należy zrobić (wymienić, sprawdzić, nasmarować itd.) po tym jak wyświetli się: napis insp 2 - przebieg oczywiście oryginalny 230.000km

Chodzi o moje auto z profilu.

Albo podpowiedzcie w jakim dziale umieścić pytanie...

Opublikowano

:shock3::shock3:

Opublikowano

Ty się PABLO nie śmiej, bo będziesz robił tak samo ze swoją BMĄ jak nie opłaciłeś AC :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.