Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:shock3::shock3:

Głowa go nie boli?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ty się PABLO nie śmiej, bo będziesz robił tak samo ze swoją BMĄ jak nie opłaciłeś AC :decayed:

Mam wykupione więc mi to lotto :decayed:

Opublikowano

Dexter to mówisz że widziałeś przed chwilą boserona pod halą targową :decayed:

może niech on już lepiej nie pije :facepalm:

:grin::grin:

Panowie... posta pisałem z komórki, bo ewidentnie jego Audica nawijała się pod Halą Targową na skrzyżowaniu, a że szyby przyciemnione to niezbyt widziałem kierowcę... Czytając forum widzę, że chyba zmienił/zmienia furkę i jest w Mielnie, więc sorry

Opublikowano

Dexter to mówisz że widziałeś przed chwilą boserona pod halą targową :decayed:

może niech on już lepiej nie pije :facepalm:

:grin::grin:

Panowie... posta pisałem z komórki, bo ewidentnie jego Audica nawijała się pod Halą Targową na skrzyżowaniu, a że szyby przyciemnione to niezbyt widziałem kierowcę... Czytając forum widzę, że chyba zmienił/zmienia furkę i jest w Mielnie, więc sorry

żeby mi to było ostatni raz ! :decayed:

Opublikowano

Faktycznie ostatnio jak jechałem koło Almy na Pilotów to mi czegoś brakowało :decayed:

Wielka wypożyczalnia Beverly Hills Video zakończyła działalność

http://www.bhv.pl/

Niedługo znikną płyty muzyczne itd, wszystko idzie w kierunku tzw. "chmury" :naughty:

Przykładem jest nowy xbox choć jeszcze go wyposażyli w nośnik BD ale gry będzie się pożyczało znajomym wirtualnie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Książki też to czeka bo coraz więcej osób czyta E-booki albo tzw. Kindle :D

20zł opłata miesięczna i czytasz legalnie ile chcesz książek :decayed:

Ebooki EPUB, MOBI, PDF - Legimi.com 2 tys książek 9zł/msc :decayed:

https://kindle.amazon.com/

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Z MP3 również będzie podobnie niedługo nic się nie ściągnie bo tutaj wszystko będzie :arrow2:https://www.spotify.com/pl/video-splash/?utm_source=spotify&utm_medium=web&utm_campaign=start

Za 70 tys odsłuchań artysta dostaje 300 dolców :decayed:

Ok wystarczy tych ciekawostek, mam nadzieje że niektórym przyda się info :grin:

P.S za 7-9 lat nie będzie tv tzn. zostanie max 20 kanałów tylko kanały z newsami i wszystko będzie na zasadzie VOD :decayed:

Youtube jako pierwszy zaczyna wprowadzać płatne treści i subskrypcje a jak on wprowadzi to początek rewolucji :decayed:

Opublikowano

Sie rozpisał:decayed::bry: ekipa

Opublikowano

Dexter widziałem Cie wczoraj pod halą czemu nie wysiadłeś ?

Opublikowano

Dzieki Tobie Pablo nie zginiemy :decayed:

Opublikowano

zdrowie :drunk:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

dziś popijamy jaśka a na jutro planujeny jacka :decayed:

Opublikowano
zdrowie :drunk:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

dziś popijamy jaśka a na jutro planujeny jacka :decayed:

Macie kolegów :)

Opublikowano
zdrowie :drunk:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

dziś popijamy jaśka a na jutro planujeny jacka :decayed:

Macie kolegów :)

oni mają kolegów a ja ma paszport i wyjeżdżam zatem zdrowie :drunk:

Opublikowano
zdrowie :drunk:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

dziś popijamy jaśka a na jutro planujeny jacka :decayed:

Macie kolegów :)

oni mają kolegów a ja ma paszport i wyjeżdżam zatem zdrowie :drunk:

nad morzem 28 stopni i dziś była lampa tak ze nie jest źle , fanta My mamy paszport polsatu :decayed:

Opublikowano

Pijoki wstrętne :whistling:

Opublikowano

Niedobre :decayed:

Opublikowano

E tam pijoki :-) degustatorzy

a7ygeqym.jpg

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

Przez dzień też są takie tłumy?? :naughty:

Opublikowano

jak tam jest 28 stopni i córka tak ubrana to współczuje jej :decayed:

---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

:hi:

Opublikowano
Ty się PABLO nie śmiej, bo będziesz robił tak samo ze swoją BMĄ jak nie opłaciłeś AC :decayed:

myślisz że jak ktoś ma AC to zależy mu aby mieś zmasakrowane auto :whistling: AC nie pokryje wszystkiego :kwasny:

Pod kołderkami - "usypianie" aut przed gradem

---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

E tam pijoki :-) degustatorzy

jak tam jest 28 stopni i córka tak ubrana to współczuje jej :decayed:

:hi:

:hi: dzielna jest jak tata :decayed: wytrzyma

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:41 ----------

Prezydent zdecydował: Jeden kierunek wokół Plant a jednak :kwasny:

Opublikowano
:siema:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.