Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
pozdrowienia z Mielna przesyłają Boseron i Lenox z Rodzinkami , whiskacz juz sie leje :naughty:

Wasze zdrowie :)

Dzieki za spocika :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pozdrowienia z Mielna przesyłają Boseron i Lenox z Rodzinkami , whiskacz juz sie leje :naughty:

:banan::banan::banan:

Opublikowano

dzięki za spota, jaki nick był tą B7 2.0?

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

pozdrowienia z Mielna przesyłają Boseron i Lenox z Rodzinkami , whiskacz juz sie leje :naughty:

:banan::banan::banan:

a Ty co, podobno kupiłeś od boserona auto i na spota nie wpadłeś :whistling::whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

również dziękuje, a w szczególności FANTOMASOWI za podpięcię vag`a itp... podwyższenie do 850 na jałowym i o niebo lepiej - nie telepie.

Opublikowano
dzięki za spota, jaki nick był tą B7 2.0?

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

pozdrowienia z Mielna przesyłają Boseron i Lenox z Rodzinkami , whiskacz juz sie leje :naughty:

:banan::banan::banan:

a Ty co, podobno kupiłeś od boserona auto i na spota nie wpadłeś :whistling::whistling::whistling::whistling:

No właśnie! :whip2:

Opublikowano

dzieki za spota :hi:

i dzieki Gabriel za poswiecony czas i pomoc :drinks:

przynajmniej juz wiem w czym problem :thumbup1:

Opublikowano

Dzięki za spota panowie:hi:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

pozdrowienia z Mielna przesyłają Boseron i Lenox z Rodzinkami , whiskacz juz sie leje :naughty:

Bawcie się dobrze i odpocznijcie :wink:

Opublikowano
dzięki za spota, jaki nick był tą B7 2.0?

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

pozdrowienia z Mielna przesyłają Boseron i Lenox z Rodzinkami , whiskacz juz sie leje :naughty:

:banan::banan::banan:

a Ty co, podobno kupiłeś od boserona auto i na spota nie wpadłeś :whistling::whistling::whistling::whistling:

nie był bo się podobno już coś zepsuło :grin:

no przyjeżdżam na widzenie i od razu pełen komplet pod celą był :wink:

Opublikowano

szybki sejjjj :decayed:

Opublikowano

j**any :decayed:

Opublikowano

:hi: ten weekend to była jakaś masakra :facepalm: pora troszkę odespać.

nex teraz w tą niedzielę co będzie ustawiłem sobie robotę do 18:00 więc się zjawie na spocie.

Opublikowano
szybki sejjjj :decayed:

Wiesz że z seja to tam lusterka boczne zostały i niewiele więcej :wink:

Opublikowano
dzięki za spota, jaki nick był tą B7 2.0?

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

pozdrowienia z Mielna przesyłają Boseron i Lenox z Rodzinkami , whiskacz juz sie leje :naughty:

:banan::banan::banan:

a Ty co, podobno kupiłeś od boserona auto i na spota nie wpadłeś :whistling::whistling::whistling::whistling:

:whistling::whistling::whistling::whistling::decayed:

Opublikowano

Witajcie,

Czy jesteście mi w stanie powiedzieć czy Bełtowski naprawia samochody bezgotówkowo po kolizji z polisy AC??

Opublikowano
Witajcie,

Czy jesteście mi w stanie powiedzieć czy Bełtowski naprawia samochody bezgotówkowo po kolizji z polisy AC??

oczywiście

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

szybki sejjjj :decayed:

Wiesz że z seja to tam lusterka boczne zostały i niewiele więcej :wink:

i nazwa :decayed:
Opublikowano
400723_383835941726871_1369894013_n.jpg
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

nie ma Nas na forum i smutek c**ja :decayed:

zdrowie :drunk:

Opublikowano

boseron, to co kupiles bo ja nie w temacie dlugo ?:wink:

bry Panowie :decayed:

moze uda mi sie wpadac teraz choc na chwile na spota przed wyjazdem do niemcowni :decayed:

Opublikowano

siema siema

Ty w kraku?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.