Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry wszystkim :hi: pogoda na spota zapowiada nam się 1 klasa tylko nie śmiać się z mojego wanno-busa :facepalm:

Opublikowano

kto bogatemu zabroni :wink:

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ----------

wąski zgłoszę się do Ciebie na myjkę zwłaszcza środka bo widzę że u Karola zrobione na cacy :wink:

photoshop CZYNI CUDA :naughty:

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ----------

wąski zgłoszę się do Ciebie na myjkę zwłaszcza środka bo widzę że u Karola zrobione na cacy :wink:

Ładnie :decayed: Chyba też pasowałoby mi środeczek wyprać

Śmiało :decayed:
Opublikowano

Wąski już nie handlujesz częściami motoryzacyjnymi??

Opublikowano

Wąski PW:wink:

Opublikowano
dobry wszystkim :hi: pogoda na spota zapowiada nam się 1 klasa tylko nie śmiać się z mojego wanno-busa :facepalm:

Ramzes i jak tam dzwoniłeś do tego elektronika ogarnął ci to a tak btw to :hi:

Opublikowano
dobry wszystkim :hi: pogoda na spota zapowiada nam się 1 klasa tylko nie śmiać się z mojego wanno-busa :facepalm:

Ramzes i jak tam dzwoniłeś do tego elektronika ogarnął ci to a tak btw to :hi:

nie bo już mam temat ogarnięty ale dzięki wielkie za kontakt przyda sie na przyszłość :wink:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

kto wybiera się na spota? :naughty:

Opublikowano
dobry wszystkim :hi: pogoda na spota zapowiada nam się 1 klasa tylko nie śmiać się z mojego wanno-busa :facepalm:

Ramzes i jak tam dzwoniłeś do tego elektronika ogarnął ci to a tak btw to :hi:

nie bo już mam temat ogarnięty ale dzięki wielkie za kontakt przyda sie na przyszłość :wink:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

kto wybiera się na spota? :naughty:

Rozwiązałeś problem czy sprzedałeś fotele?

Opublikowano
dobry wszystkim :hi: pogoda na spota zapowiada nam się 1 klasa tylko nie śmiać się z mojego wanno-busa :facepalm:

Ramzes i jak tam dzwoniłeś do tego elektronika ogarnął ci to a tak btw to :hi:

nie bo już mam temat ogarnięty ale dzięki wielkie za kontakt przyda sie na przyszłość :wink:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

kto wybiera się na spota? :naughty:

Rozwiązałeś problem czy sprzedałeś fotele?

sprzedałem i landrynka też pójdzie do sprzedania

Opublikowano

Co Ci się z nią znowu podziało??

Opublikowano
Co Ci się z nią znowu podziało??

alternator się posypał :facepalm:

Opublikowano
Wąski PW:wink:

:wink:

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

Wąski już nie handlujesz częściami motoryzacyjnymi??

handluje

Opublikowano
  • Autor

Ja sie pojawię na spociku :)

Siemka all :hi:

Opublikowano
Do spania

Za młoda godzina była jeszcze na spanie :decayed:

:siema: ekipa

Oczywiście jestem na spocie :)

Dajcie na TVN, Janiak w programie co za tydzień pokazuje modele audi z toru Poznań w tym nowe RS6.

---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

:grin:

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

141023_20130615_232618.jpg

Wczoraj pod Multikinem, C7 służbówka, ciekawie mają w Black:decayed:

Opublikowano

Ma ktoś z Was zawias 1 BV i robił coś już przy tym. Potrzebuje porady: http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/wahacze-1-bv-277440/

Opublikowano

bodowp, jak jedziesz na spota to weź mi miernik.

Opublikowano

pozdrowienia z Mielna przesyłają Boseron i Lenox z Rodzinkami , whiskacz juz sie leje :naughty:

Opublikowano
pozdrowienia z Mielna przesyłają Boseron i Lenox z Rodzinkami , whiskacz juz sie leje :naughty:

dobrej zabawy :drunk:

Opublikowano
pozdrowienia z Mielna przesyłają Boseron i Lenox z Rodzinkami , whiskacz juz sie leje :naughty:

:drunk:

Opublikowano

panowie dzięki za spota :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.